Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konsultacje rozpoczęte

Konsultacje rozpoczęte

WitekT 7 Stycznia 2005 14:48

0 0

Prezes Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty rozpoczął postępowania konsultacyjne dotyczące warunków przetargu na rezerwację częstotliwości w zakresie GSM 1800 i UMTS.

Przedmiotem konsultacji są projekty następujących dokumentów:

ogłoszenia o postępowaniu przetargowym na rezerwację częstotliwości GSM 1800 i UMTS,
decyzje Prezesa URTiP o rezerwacji częstotliwości GSM 1800 i UMTS wraz z ich uzasadnieniem,
dokumentacji przetargowej do postępowania przetargowego na rezerwację częstotliwości GSM 1800 i UMTS.
Projekty dokumentów stanowiących przedmiot postępowań konsultacyjnych są udostępnione na stronie internetowej URTiP w dziale Aktualności. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektów dokumentów stanowiących przedmiot konsultacji, mogą w terminie 30 dni od dnia opublikowania obwieszczeń Prezesa URTiP o rozpoczęciu postępowania konsultacyjnego, składać swoje stanowiska w siedzibie URTiP lub drogą elektroniczną na adres i w formie wskazanej w obwieszczeniach.

Wyniki postępowań konsultacyjnych, a także niezastrzeżone stanowiska uczestników, będą ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu, w Biuletynie URTiP oraz na stronie internetowej URTiP. Po ogłoszeniu tych wyników zostanie opublikowane ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania przetargowego.

Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~super_electric  2005-01-09 13:20:00  host: cache.ilabs.pl

    Cieszę się...tylko czy to dojdzie do skutku???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet