Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konsultacje przetargu na GSM1800 najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu

Konsultacje przetargu na GSM1800 najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu

WitekT 13 Października 2005 09:46

0 0

Rozpoczęcie konsultacji warunków przetargu na wolne częstotliwości w paśmie GSM 1800, jest możliwe w przyszłym tygodniu.

W najbliższych dniach powinna zostać ogłoszona data rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego. Warunki przetargu, które przedstawimy do konsultacji są już właściwie gotowe - powiedziała Anna Pałka z biura prasowego URTiP.

Procedura przetargowa obejmuje przeprowadzenie 30-dniowych konsultacji warunków przetargu, po których zakończeniu prezes URTiP jest zobowiązany w ciągu 21 dni ogłosić przetarg na rezerwację częstotliwości.
Następnie zainteresowani częstotliwościami operatorzy mają minimum 45 dni na złożenie swoich ofert. Po złożeniu ofert zbierze się komisja przetargowa, która rozstrzygnie o przyznaniu częstotliwości.

Pierwszy przetarg na częstotliwości GSM 1800 nie został rozstrzygnięty, gdyż żaden z oferentów nie uzyskał wymaganego minimum punktów. URTiP zapowiada, że warunki drugiego przetargu będą dla operatorów korzystniejsze. Prezes URTiP mówił m.in, że być może podzieli 99 kanałów GSM 1800 na mniejsze części.

Wstępne zainteresowanie udziałem w przetargu wyrażały Netia Mobile, Centertel, Polkomtel, PTC oraz Tele2.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~pitus  2005-10-13 14:08:35  host: 1.nat.ino.tvknet.pl

    niech wejdzie czwarty operator komorkowy jak najpredzej i zrobi porzadek z naszymi operatorami a szczegolnie z orange

  • 0

    2. ~2005  2005-10-14 22:28:26  host: dzs250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlasnie - "oryndż-sroryndż" w idei po zakupieniu startera za 12,5 dzwoniłem za 10 gr. minuta w sieci i stacjo. a teraz mi zostały startery ale min. w sieci już po 30 gr. Marketing w orange the best. To było po prostu wejście smoka ale wawelskiego po siarce za 5 zł :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Od kogo powinno pochodzić oprogramowanie smartfonu?

Deutsche Telekom -

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet