Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konsola - telefonem

Konsola - telefonem

WitekT 2 Września 2004 15:02

0 0

Według firmy TNI Securities, konsola Nintendo DS będzie posiadać funkcję wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych w sieciach Wi-Fi.

Tajemniczy port konsoli, o którym niedawno ujawniono informacje i który ma służyć do podłączenia zestawu słuchawkowego, będzie podobno wykorzystywany w połączeniu z wbudowanym modułem 802.11b. Tym samym po podłączeniu słuchawek i mikrofonu, kieszonkowa konsolka może przemienić się w bezprzewodowy telefon IP wykorzystujący miejskie punkty dostępowe Wi-Fi – twierdzą eksperci z TNI Securities.
Jeśli te informacje potwierdzą się, Nintendo będzie mieć poważny argument, dzięki któremu DS mogłoby podbić serca i portfele nastolatków. Konsolka ma zadebiutować w Japonii i USA jeszcze w tym roku, a w Europie na początku przyszłego.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy skandale związane z Facebookiem doprowadzą do jego końca?

[Aktualizacja] Współzałożyciel WhatsAppa zachęca do usunięcia konta z Facebooka

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet