Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konrad Ciesiołkiewicz prezesem Fundacji Orange

Konrad Ciesiołkiewicz prezesem Fundacji Orange

LuiN 9 Marca 2015 16:16

2 3

Od dziś prezesem Fundacji Orange jest Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor komunikacji korporacyjnej i CSR Orange Polska. Nowy prezes będzie łączył obydwie funkcje.

Dotychczasowa prezes Jadwiga Czartoryska, która kierowała Fundacją od 2008 roku, złożyła rezygnację z przyczyn osobistych. Czartoryska będzie pełniła funkcję doradcy prezesa Orange Polska.
Konrad Ciesiołkiewicz pracuje w Orange Polska od ponad siedmiu lat, obecnie jest dyrektorem komunikacji korporacyjnej i CSR. Od 2008 roku członek Rady Fundacji Orange. Psycholog i coach.

Misją Fundacji Orange jest upowszechnianie wiedzy i prowadzenie projektów społecznych, dzięki którym nowe technologie staną się sprzymierzeńcem rozwoju społecznego.

Źródło tekstu: Orange     

w sumie: 2
  • -1

    1. ~pabloki  2015-03-09 17:20:11  host: 213.158.219.95.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ciekawe co to sa za osobiste powody, tym bardziej że zostaje w grupie orange. niezłe cele ma ta fundacja ale jakoś nie jest o niej głośno.

  • 0

    2. ~  2015-03-09 17:50:09  host: user-94-254-209-10.play-internet.pl

    Może została ŚJ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet