Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs Zakodowane Opowiadanie w Orange

Konkurs Zakodowane Opowiadanie w Orange

Q! 14 Września 2011 18:17

0 0
Orange przygotował konkurs, który dotyczy zakończonej właśnie zabawy Tajemnicze kody Orange. Do wygrania jest kod niespodzianka.

Konkurs dostępny jest na profilu operatora w serwisie społecznościowym Facebook. Aby wziąć w nim udział, należy ułożyć opowiadanie zawierające wszystkie kody z ostatniej edycji zabawy.

Zgłoszenia do zabawy oraz sama aplikacja ją obsługująca i zawierająca wszystkie słowa dostępna jest pod tym adresem. Konkurs trwa od 14. do 18. września. Zwycięzca zostanie ogłoszony 19. września.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8. ~  2011-09-14 18:54:02  host: z39-11.opera-mini.net

    6: Dzięki! Nie mam kontaktu na FB NK GG wolę mieć kontakt fizyczny z punktem G u mej merry lou.

  • 0

    9.  2011-09-14 19:01:08

    Nagrodą według regulaminu jest 1000 minut do wszystkich sieci. Nie napisali tylko jaka jest ich ważność, ale pewnie 3 dni

  • 5

    11.  2011-09-14 19:08:53

    #10 - uuu ktoś się podszywa pode mnie :) Opera Mini i można nawet admina udawać jak się ma niskie ego ;)

  • 0

    13. ~smo  2011-09-14 19:09:44  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    Atlan mam nadzieję, że nie, ha ha ha :D

  • -2

    15. ~  2011-09-14 19:11:56  host: z22-06.opera-mini.net

    Mam Play i płacę mniej.

  • 3

    19.  2011-09-14 19:33:19

    NIE POWINNY MIEC DOSTEP DO PISANIA OSOBY NIE ZAREJESTROWANE !

  • 1

    21. ~Wisława Szymborska  2011-09-14 19:35:49  host: 213-146-32-13.ip.netia.com.pl

    ciekawe ile jest tych kodów do wygrania, bo jak JEDEN, to sensu dużego brać udział nie ma

  • -3

    22. ~AA  2011-09-14 19:46:21  host: z26-06.opera-mini.net

    Orange to takie samo g..o jak fb więc nie korzystam. Jaka to przyjemność gdy może wygrać tylko 1 osoba.

  • 0

    23. ~Słoneczny  2011-09-14 20:16:48  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    Tytuł niusa, jak z baśni tysiąca i jednej nocy. Normalnie rozmarzyłem się. :-)

  • 0

    24.  2011-09-14 20:45:06

    #21 - nagroda główna jest tylko jedna, ale regulamin nie wyklucza nagrody dodatkowej, więc pewnie 2-3 osoby będą nagrodzone :) Jak ktoś ma wenę twórczą i 10 minut wolnego, to spróbować może ;)

  • -1

    25. ~  2011-09-14 20:48:32  host: z28-07.opera-mini.net

    24: No właśnie, a nuż się uda.

  • 0

    27. ~sunwoj  2011-09-14 21:09:32  host: static-81-219-255-148.devs.futuro.pl

    nie mam na to czasu :D

  • -2

    29. ~gaj  2011-09-14 22:01:49  host: eep144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prosze o kodik na dzisiaj

  • 0

    30. ~  2011-09-15 08:23:28  host: user-188-33-116-117.play-internet.pl

    http://www.speedtest.net/result/1483784082.png - spójrzcie na ISP :P

  • 0

    31. ~hmm  2011-09-15 09:05:02  host: 212.160.172.70

    @6 Co to k&^%a jest "tugeza"?

  • 0

    32. ~haha  2011-09-15 09:40:19  host: user-188-33-195-206.play-internet.pl

    Ja tez oglaszam moj wlasny konkurs o niebo lepszy od orange bo wygrywaja 3 osoby i dostana uwaga: 10 zl na glowne konto!!! Malo tego, waznosc jest normalna jak dla zdrapek! Dziekuje orange, ja szary czlowieczek, niewielkim kosztem bo tylko 3 dyszki mam okazje was pobic :))))))))))

  • 0

    33. ~  2011-09-15 14:15:56  host: dph249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet jeśli zwycięzca jest tylko jeden to i tak orange chyba robi najczęściej wszelkie dodatkowe promocje. Było widać na FB ile jest zwolenników tajemniczych kodów, więc chyba nie ma co narzekać. Wydaje mi się, że wiele osób przyzwyczaiła się do tych bonusów i teraz wiecznie będzie mało i mało:). Ale to może tylko moja ocena. A co zrobicie jak konkursów będzie w którymś momencie mniej? Może czasem warto też docenić operatora za dodatkowe możliwości? A tych raczej nie brakuje- przynajmniej tak mi się wydaje. Dopiero przecież co wprowadzili 50 % dodatkowych minut w planach optymalnych, do tego nielimitowane połączenia i można by tak wymieniać. To chyba też jest ważne?

  • 0

    34. ~  2011-09-15 18:59:05  host: z37-09.opera-mini.net

    31: To jest coś, które jest tylko wtedy, gdy jest Chrunchips, albowiem, gdy jest Chrunchips jest TUGEZA!!!

  • 0

    35.  2011-09-15 21:06:24

    ciekawe jakie opowiadanie wygra, chętnie poczytam. Tym razem nagrodą jest kod (podobno w poprzedniej edycji był np. telefon). Może w następnej edycji będzie coś ze sprzętu np. ja chętnie przygarnąłbym modem huawei który jest z Orange Free dodawanym do Freedoma

  • 0

    36. ~smo  2011-09-20 16:03:28  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    I jaka była nagroda?

Dodaj swoją opinię