Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs "Zakochaj się w Orange Love"

Konkurs "Zakochaj się w Orange Love"

Koala 22 Marca 2017 09:57

4 2

konkurs orange love

Orange przygotował konkurs związany z usługą Orange Love. Wystarczy poprzez stronę internetową lub infolinię operatora zamówić dowolny pakiet Orange Love, a następnie zarejestrować go na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Należy także zaakceptować regulamin oraz wypełnić przygotowane przez Orange zadanie, które polega na dokończeniu zdania Posiadając pakiet Orange Love, mogę....

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Główną z nich jest najnowszy, flagowy Huawei P10 w wersji Dual SIM. Druga i trzecia nagroda to Huawei P9, również w wersji Dual SIM. Pozostali laureaci zostaną nagrodzeni głośnikami JBL Clip 2.




Konkurs trwa do 27 marca tego roku.

konkurs orange love

Zobacz: Orange Love dla firm - nowy poziom obsługi
Zobacz: Orange rozszerza zasięg światłowodu
Zobacz: Czym różni się Orange Funbox 3.0 od Funbox 2.0?
Zobacz: Orange bez Serca i Rozumu
Zobacz: [Aktualizacja II] Orange Love - więcej szczegółow i oferta dla biznesu
Zobacz: [Aktualizacja] Orange Love - nowa oferta łączona
Zobacz: Klienci Orange przetransferowali w 2016 roku 1,69 eksabajta danych

Źródło tekstu: Orange     
Źródło zdjęć: Orange

Dodaj do:

Tagi: orange | orange love | konkurs

w sumie: 23
  • 0

    4.  2017-03-22 11:00:16

    @2, nikt nie jest doskonały

  • 0

    5. ~Ciekawy  2017-03-22 11:02:32  host: host86-130-96-202.range86-130.btcentralplus.com

    Jestem ciekawy, czy Didier Lombard (FT - Orange) został skazany w związku z samobójstwami pracowników Orange w latach 2008 - 2009. Według Newsweek'a został przesłuchany w sprawie prześladowania i nękania psychicznego pracowników. Możecie napisać jak zakończyła się ta sprawa? Myślę, że wielu klientów i pracowników Orange może to zainteresować.

  • -1

    6. ~Orange mnie przesladuje swiatlo  2017-03-22 11:05:25  host: 80.82.29.34

    Posiadając pakiet Orange Love, mogę uwolnić się od konsultantów dzwoniacych 10 razy dziennie w sprawie swiatłowodu :)

  • 0

    7. ~Orange mnie przesladuje  2017-03-22 11:08:44  host: 80.82.29.34

    Sa tutaj uzytkownicy, ktorzy sa klientami Orange i tez maja taki problem jak ja? Wczoraj na przyklad dzwoniono do mnie z 4 roznych miast z genialna propozycja Orange Love. Smieszne jest to, ze jak pierwszemu powiedzialem, ze nie moge na to przystac bo wiaze mnie umowa z innym operatorem i mnie nie stac na drugi internet to drugi i kolejni konsultanci tego nie wiedzieli...

  • 0

    8.  2017-03-22 11:24:42

    @7: następnym razem zapytaj czy wiedzą jak jest kara za molestowanie

  • 0

    9. ~xxx  2017-03-22 11:33:37  host: host-81-190-242-83.dynamic.mm.pl

    @7 to juz nie problem a "standard". dzieje sie tak poniewaz dzwoni do Ciebie milion firm ktore sa partnerami orange to raz a po drugie nikt nawet nie zwraca uwagi jezeli nawet klient nie wyrazil zgody na marketing. po prostu maja to gdzies i dzwonia i dzwonia. sa na tyle durni czy leniwi (nie chce sie sprawdzic na kartotece klienta) ze nawet wydzwaniaja i proponuja uslugi ktore juz klient posiada np od miesiaca.
    ja widze inne trendy ktore sa coraz bardziej widoczne w orange a chodzi mi i wzrost ceny za uslugi/produkty. praktycznie co 2/3 tyg przychodza informacje ze zabiera sie ulgi/rabaty czy zmienia na mniej korzystne. zaczeli to robic obcinajac prowizje a teraz skubia klientow. te wszystkie nowe oferty to jedno i to samo tylko zmienia sie nazwa promocji. zakamuflowane oszustwo ;)

  • 0

    10.  2017-03-22 11:34:46

    po co się zakochiwać w czymś czego nie ma, oferta w reklamie. Najpierw się kabluje przynajmniej wszystkie blokowiska w miastach, a dopiero się to coś reklamuje. Wystarczy poczytać komentarze na forach ile to osiedli w Wawie, Krakowie, Poznaniu w ogóle nie widzi do dziś tego ich całego światła.

  • 0

    11. ~Orange mnie przesladuje  2017-03-22 11:36:11  host: 80.82.29.34

    moge zerwac umowe uzasadniajac to tym, ze ich marketing jest szkodliwy dla mnie i mojej rodziny?

  • 0

    12.  2017-03-22 12:43:04

    Posiadając pakiet Orange Love, mogę.... liczyć na wyższe rachunki miesięczne za telefon
    :-D :-D :-D

  • 0

    13. ~Ładnie to obrazać swojego praco  2017-03-22 12:47:40  host: 80.82.29.34

    @6, @7, @11 Ładnie to obrażać swojego pracodawce? Pozdrawiam kolega z pracy (ip ip ip ip)

  • 0

    14. ~Tomasz  2017-03-22 13:04:45  host: host-89-229-130-96.dynamic.mm.pl

    Ktoś zna lepszą ofertę od Orange Love 4w1 za 89 zł po Vdsl? Proszę podać.

  • 0

    15. ~bzzz  2017-03-22 13:15:46  host: 80.82.29.34

    :)

  • 0

    16. ~ccc  2017-03-22 15:55:19  host: dcu142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14 w multimedia polska uzyskalem dosc ciekawa i lepsza oferte ;)
    ja praktycznie od 1.5 roku wylacznie ftth sprzedaje na blokach gdzie jest kablowka wiec mam do czego porownac orange.
    na szczescie zaraz bedzie podpinana u mnie zabudowa jednorodzinna a tam juz wielkiej alternetywy mieszkancy nie maja wiec moge powiedziec ze ida zniwa ;)

    @10 a Tobie juz kiedys pisalem ze masz fioła na punkcie orange ;)

    @11 tak mozesz zmienic zgode na NIE ;)
    kiedys czytam reklamacje ze klienta mecza telefonami i klient nalega aby w ramach przeprosin nie naliczac oplaty abo za 1 czy 2 okresy rozlieczniowe. haha

  • 0

    17. ~Tomasz  2017-03-22 16:15:08  host: host-89-229-130-96.dynamic.mm.pl

    @16 Jaką otrzymałeś ofertę w Multimedia? Możesz coś napisać? Za 2 miesiące kończy się mi umowa z nimi i nic ciekawego ciągle nie proponują. Chodzi mi przede wszystkim o komórkę no limit, internet co najmniej 30 M i TV. Stacjonarny nie musi być.

  • 0

    18. ~  2017-03-22 16:36:16  host: user-94-254-130-134.play-internet.pl

    "wypełnić przygotowane przez Orange zadanie". W chwili obecnej brzmi znajomo...

  • 0

    19.  2017-03-22 16:45:09

    @6 ciesz się, ze "tylko" dzwonią. W ostatnim czasie nie tylko nękają telefonami na wszystkie numery ale osobiście nawiedzają domostwa.

  • 0

    20.  2017-03-22 16:49:18

    O już pojawili się naganiacze.

  • 0

    21. ~sonic  2017-03-22 17:30:29  host: 89-79-110-221.dynamic.chello.pl

    odechciewa sie juz tego orange love. wszedzie tylko love, love. spróbujcie zadzwonic na infolinie, a zadręczą was kilkuminutowym oczekiwaniem na polacznie z konsultantem, a w tle love. blagam już starczy

  • 0

    22. ~xxx  2017-03-22 21:19:47  host: host-81-190-242-83.dynamic.mm.pl

    @17 przede wszystkim złożyłem wypowiedzenie. Wybrałem super box, net 60, canal+, jakieś bajki = umowa 12mc cena 60zl. Wymienili mi modem na router. Dekoder podstawowy tu mi nie zależało. Ogólnie to chciałem tylko cenę zmienić bo mając to samo oprócz canal+ net 30 i modem przez ostatnie pół roku na czasie nieokreślonym płaciłem 96zl. Nie mam wymagań i właściwie nie musiałem nawet się spinac aby coś tam wywalczyć. Wg mnie sensowna oferta. Na temat komórki nawet nie pytałem. Mam nju i firmowy za 0 wiec. W Olsztynie szwagier wywalczył większy pakiet tv z canal + hbo 60 neta za 55zl.

  • 0

    23. ~xxx  2017-03-22 21:34:49  host: host-81-190-242-83.dynamic.mm.pl

    @19 juz wole jak ktoś zapuka do drzwi raz na rok niż jak co tydzień odbierać po kilka telefonów.
    I jeszcze jedno. Sporadycznie trafia się na buraków którzy płaczą ze ktoś do nich zapukal

Dodaj swoją opinię