Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs Simplusa i Gadu-Gadu

Konkurs Simplusa i Gadu-Gadu

WitekT 9 Sierpnia 2006 17:32

0 0
Simplus wraz z Gadu-Gadu zorganizował konkurs, w którym codziennie od 9. do 31 sierpnia można wygrać doładowanie za 50 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komunikatorze Gadu-Gadu dodać użytkownika Kurobot o numerze 180. Codziennie o 16 jego status zmieni się na Konkurs - wtedy cała zabawa startuje. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie zadane przez Kurobota, a potem dokończyć rejestrację w podanym przez Kurobota linku. Codziennie każde 5 osób, które najszybciej dokona rejestracji, wygra doładowanie konta za 50 zł.

Zobacz: regulamin konkursu (plik PDF; 58 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~ehmmmnm  2006-08-09 17:41:15  host: nat01.rtk.net.pl

    kicha - nic nie wygrałem:((
    Ostatnio zgubiłem w erze TT kartę sim jak doładowałem sobie konto 50zł. Teraz mam Sim+ - pomyślałem sobie - przynajmniej tutaj mi oddadzą:)) - ale - nie oddali - nie wygrałem..:(( a pisze że mozna korzystać z konkursu wielokrotnie - nieprawda - kiedy znowu odpowiadam - pisze mi że jestem już zarejestrowany.:((
    Tak że chyba już nie odzyskam już tych 50zł...

  • 0

    2.  2006-08-09 17:43:46

    Jak można zgubić kartę sim? Z telefonu ci wyleciała ????

  • 0

    3. ~  2006-08-09 17:56:40  host: nat01.rtk.net.pl

    do Joasia 23: jak widać mozna - chciałem sobie sprawdzić kiedyś tą kartę z kurką w simplusie - kupiłem sobie starter za 9zł - szedłem sobie ulicą - miałem tel w ręce - i jedną kartę odpakowałem (sim+ zakupioną)
    wyjąłem drugą z tel (tą TT) no i zacząłem sie "bawić" sim+, zapomniałem że mam jeszcze TT w ręce - a jak sobie w domku przypomniałem - jak się łatwo domyślić TT w ręce już nie mialem...

  • 0

    4. ~maniek  2006-08-09 18:40:40  host: bnx12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oj biedaku

  • 0

    5. ~B  2006-08-09 18:41:21  host: n16sw.resetnet.pl

    Gratuluję znajomości swoich praw! Nie trzeba być żadnym maniakiem komórkowym, żeby wiedzieć, że Era ZA DARMO wyrabia duplikaty kart w T-T w wypadku kradzieżt lub choćby zgubienia karty sim. Już kilka razy dostawałem tę informację sms'em a wątpię, abym był w tym odosobniony.

  • 0

    6. ~B  2006-08-09 18:42:27  host: n16sw.resetnet.pl

    A i zapomniałem dodać, że po wyrobieniu duplikatu mamy ten sam stan konta, jaki był na "starej karcie", więc te 50zł ci nie przepadnie :p

  • 0

    7. ~ita  2006-08-09 20:00:39  host: porsche04.eranet.pl

    Dokladnie tak, nie zastanawiaj sie tylko idz do salonu po duplikat karty tt

  • 0

    8. ~slav  2006-08-09 20:39:27  host: 81.15.228.17

    Ludzie o czym wy gadacie!!!!!!!!Legie sędzia oszukał a wy nic na to!!!!!!Toż to do h.... niepodobne takie zagrywki na poziomie ligi mistrzow!!!!!!!!!!!1

  • 0

    9. ~  2006-08-09 21:48:46  host: dud137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za głupotę się płaci. Szkoda, że w takich przypadkach inni chcą jeszcze pokrywać cenę głupoty użytkownika.

  • 0

    10. ~e  2006-08-10 14:15:53  host: nat01.rtk.net.pl

    do 9: e tam opowiadasz...
    No - w Erze faktycznie ładnie i szybko (max 5 min) to trwało:)) dali mi duplikat szybciutko - jedynie co musiałem zrobić to znaleśc swój dowód osobisty i to wszystko:)) wszystko jest.
    PS - w końcu oficjalnie się dowiedziałem że ważność smsów i mmmsów w erze (niezależnie od tego jak sobie ustawie w telefonie) wynosi 1 tydzień. Zaś jeśli chodzi o bonus TT to liczy się (oprócz numerów ery z i telefonii internetowej) minuty dodatkowe dostaje się dla połaczeń z pozostałych sieci (nawet Heyah - dla nich to obca sieć bo Im osobno płacą...) Nie umiano mi odpowiedzieć dlaczego połaczenia z telefonii internetowych się nie liczą - powiedzieli "chyba dlatego że nie podpisali z Erą żadnych umów" ale nie byli pewni - w kazdym razie się nie liczą.
    Tak jedynie potem sobie pomyslałem że może bardziej chodzi o to że telefonie internetowe korzystają z tzw bramek FTC (czy jakoś tak) i być może te bramki automatycznie szukają na jaki nr sie dzwoni i korzystają z karty sim danej sieci komórkowej - więc by potem sieć era nie musiała się tłumaczyć klientom dlaczego z danego numeru nie dostali bonusa a rozmowa trwała tak długo - prewencyjnie napisali że z telefonii internetowyhc nie ma bonusa i kropka. - a jak by przypadkiem bramka FTC korzystała z innej sieci niż era - to bonus pewnie bedzie tak czy siak...)
    Heh - no oki - więc jeśli mój tok myślenia jest dobry - to wg mnie jest ok.
    Jedynie co mi w erze brakuje - to biling w czasie rzeczywistym on-line (bo puki co - nie ma tego - a szkoda..:(()
    Bleeblee - ale się spisałem dzisiaj...

  • 0

    11. ~iSiO  2006-08-10 16:12:25  host: bet162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten smieszny Bot chyba im padł jak o 16 wszyscy zaczeli do niego pisać :D

  • 0

    12. ~jj  2006-08-15 16:06:26  host: dut26.internetdsl.tpnet.pl

    To jest poprawna odpowiedź! Wejdź na strone ( w nawiasy wpisujesz unikalny link, ktory przysyla Martyna) i dokończ proces rejestracji. Sprawdź, czy znalazłeś się w gronie zwycięzców! - nie podaja żadnego linku:| to ściema?

  • 0

    13. ~tomek  2006-08-16 20:56:40  host: dyu14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak tu sie robi darmowe rozmowy i sms

  • 0

    14. ~  2006-08-17 23:58:26  host: duc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12: A poprzednie pytanie układał daltonista, który widział piłkę różową a nie zieloną :)
    Szanse na wygranie mam takie jak zawsze w takich konkursach, czyli prawie żadne, ale próbuję, bo 50 pln to dla mnie naprawde niesamowita fura kasy.

  • 0

    15. ~  2006-08-17 23:59:02  host: duc63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znaczy się: widział piłkę zieloną zamiast różowej :)

  • 0

    16. ~  2006-08-21 16:17:43  host: dut26.internetdsl.tpnet.pl

    dzisiaj tez sie popisali:
    odpowiedz "To jest poprawna odpowiedź ! Wejdź na stronę" i dalej nic. Sciema!!!!!!!!

  • 0

    17. ~feri  2006-08-22 21:52:26  host: dvn184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w ogóle wyników nie dają- śpią

  • 0

    18. ~sushmen  2006-08-23 09:55:05  host: pb129.leczna.sdi.tpnet.pl

    nie ma to jak technologia... a ja tam Was zapraszam do siebie, też daje 50 sim+ :P

  • 0

    19. ~tomek  2007-01-10 14:24:39  host: ppp134216.ostnet.pl

    tomek

  • 0

    20. ~????  2007-04-25 22:56:43  host: bwu98.internetdsl.tpnet.pl

    a jak ja mam doladowanie na 30 miesiecy i teraz zgubilam karte sim wiec ile kosztuje jej duplikat z plus gsm i czy beda wszystkie numery?

Dodaj swoją opinię