Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs Sami Swoi - wyjedź na Eurowizję

Konkurs Sami Swoi - wyjedź na Eurowizję

WitekT 5 Kwietnia 2006 16:55

0 0
4. kwietnia rozpoczęła się nowa kampania reklamowa z udziałem Michała Wiśniewskiego promująca konkurs SMS-owy dla użytkowników sieci Sami Swoi.

W ramach trwającego 3 tygodnie konkursu SMS-owego, każdy z użytkowników sieci Sami Swoi ma szansę wygrać wyjazd na tegoroczny Finał Eurowizji, w którym nasz kraj reprezentować będzie Michał Wiśniewski. Do wygrania jest dwadzieścia podwójnych wycieczek do Aten. Jako nagrodę pocieszenia można zdobyć jeden z 210 zestawów Sami Swoi z telefonem Nokia 2600. Konkurs będzie promować kampania reklamowa z udziałem Michała Wiśniewskiego.


Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Tomasz  2006-04-05 21:08:48  host: 82.146.253.108

    Szczpece od markietingu w SS wiedza kogo zatrudnic do reklamowki, po prostu czuja rynek:D:D:D:DTak trzymac chlopaki!!!Zrobicie z SS potege:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-179-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy przenosiłeś w 2017 r. numer do innego operatora?

Pełny raport o przenośności numerów w 2017 roku

 

Zobacz wynik | Opinie (20)

Archiwum Ankiet