Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs Sami Swoi - wyjedź na Eurowizję

Konkurs Sami Swoi - wyjedź na Eurowizję

WitekT 5 Kwietnia 2006 16:55

0 0
4. kwietnia rozpoczęła się nowa kampania reklamowa z udziałem Michała Wiśniewskiego promująca konkurs SMS-owy dla użytkowników sieci Sami Swoi.

W ramach trwającego 3 tygodnie konkursu SMS-owego, każdy z użytkowników sieci Sami Swoi ma szansę wygrać wyjazd na tegoroczny Finał Eurowizji, w którym nasz kraj reprezentować będzie Michał Wiśniewski. Do wygrania jest dwadzieścia podwójnych wycieczek do Aten. Jako nagrodę pocieszenia można zdobyć jeden z 210 zestawów Sami Swoi z telefonem Nokia 2600. Konkurs będzie promować kampania reklamowa z udziałem Michała Wiśniewskiego.


Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Tomasz  2006-04-05 21:08:48  host: 82.146.253.108

    Szczpece od markietingu w SS wiedza kogo zatrudnic do reklamowki, po prostu czuja rynek:D:D:D:DTak trzymac chlopaki!!!Zrobicie z SS potege:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet