Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs na projekt słuchawek Nokii

Konkurs na projekt słuchawek Nokii

sirmark 7 Października 2008 14:59

0 0

nokia musicW ramach kampanii Music Almighty, znanej w Polsce pod nazwą Moc muzyki, Nokia ogłasiła globalny konkurs. Może w nim wziąć udział każdy, a wystarczy zaprojektować słuchawki zainspirowane muzyką.

Najlepsze projekty zostaną zrealizowane i zaprezentowane w najważniejszych salonach Nokia na całym świecie. Piątka zwycięzców pojedzie do Wielkiej Brytanii, gdzie będą mogli obserwować jak ich pomysły przeradzają się w pełni funkcjonalne zestawy słuchawkowe.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę www.nokiamaheadsetdesign.com i rozpocząć pracę twórczą. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia.
Strona oferuje szeroką paletę stylów oraz prowadzi projektanta krok po kroku przez proces tworzenia projektu, umożliwiając modyfikacje poszczególnych elementów słuchawek za pomocą kliknięć myszką bezpośrednio na stronie. Istnieje również możliwość zamieszczenia na stronie swojego pomysłu zaprojektowanego w innym programie graficznym lub też stworzonego odręcznie.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z całego świata. Internauci mogą być nie tylko projektantami, ale i jurorami głosując na ulubione projekty i przyznając im gwiazdki. Dziesięc projektów, które otrzyma największą liczbę gwiazdek, wejdzie do finału konkursu i zostanie przedstawione komsji konkursowej.

W jej skład wchodzą eksperci od muzyki i wzornictwa, tacy jak Felix Buxton z zespołu Basement Jaxx czy Dick Powell - jeden z najbardziej znanych autorytetów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego w Europie.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2008-10-07 15:41:08

  Te ze zdjęcia przypominają mi hełm asterixa :-)

 • 0

  2.  2008-10-07 16:19:08

  nokja już nie ma pomysłów, dlatego kusi ludzików, by za nią wymyślali :P

 • 0

  3.  2008-10-07 21:41:52

  "Internauci mogą być nie tylko projektantami, ale i jurorami głosując na ulubione projekty i przyznając im gwiazdki. Dziesięc projektów, które otrzyma największą liczbę gwiazdek, wejdzie do finału konkursu i zostanie przedstawione komsji konkursowej." Czyli znów wygrają słabe projekty twórców którzy mają najwięcej znajomych

 • 0

  4. ~*****  2008-10-08 10:17:17  host: 213.25.189.50

  Faktycznie-pewnie wygra ta osoba która ma wielu znajomych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet