Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs na 10-lecie TakTaka

Konkurs na 10-lecie TakTaka

WitekT 2 Czerwca 2008 08:35

0 0

Od 2. do 30. czerwca trwa konkurs SMS-owy dla użytkowników TakTaka i TakTak Fona z okazji 10 urodzin prepaida Ery.

Każdy uczestnik otrzymuje nagrodę gwarantowaną za wysłanie SMS-a rejestracyjnego - utwór Granie na Czekanie.

Co 10 minut uczestnik, który udzielił najszybszej odpowiedzi w rundzie 10-minutowej, wygrywa doładowanie 100 minutami.

Co godzinę - telefon SonyEricsson W580i.




Codziennie uczestnik, który zdobył największą ilość punktów w danym dniu, otrzymuje MacBook Apple lub skuter Yamaha Neos.

Co tydzień uczestnik, który zdobył największą ilość punktów w danym tygodniu, otrzymuje 10 000 zł.

Dodatkowo w ciągu całej promocji prowadzone będą gry o ekstra punkty i dodatkowe nagrody (m.in. iPody).

Konkurs podzielony jest na 4 etapy tygodniowe. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS-a o treści Tak (mogą być reklamowane inne komunikaty) pod numer 7210 (koszt 2,44 zł brutto).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-06-02 08:43:07  host: 212.160.172.70

    No to kto bierze udział :D

  • 0

    2. ~  2008-06-02 08:58:27  host: f96-021.opera-mini.net

    Idiotów szukają...

  • 0

    3.  2008-06-02 09:24:39

    lepiej oferte niech zmienią :P

  • 0

    4. ~jass  2008-06-02 09:27:46  host: bye179.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda 2,44 na takie zabawy:)

  • 0

    5. ~:))  2008-06-02 09:50:08  host: chello089078221110.chello.pl

    jestem ciekaw kto bierze udział w takich wydatkach...

  • 0

    6. ~berdys  2008-06-02 10:06:14  host: ip-89-174-124-203.multimo.gtsenergis.pl

    do 17 maja mialem wazne przychodzace. 27 zdeaktywowali numer ....;) teraz, przy starym Playu tak tak nie jest ciekawy...

  • 0

    7. ~akunin  2008-06-02 10:19:13  host: dpw186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam tez nie jestem zainteresowany, jednak sporo osób bierze udział w tego typu konkursach. dla niezainteresowanych nic to nie zmienia, a kto lubi konkursy ma szansę na niezłe nagrody. cena smsa rzeczywiście wysoka,ale tez ma to swoje wytłumaczenie - tyle kosztuję utwór "granie na czekanie" w podstawowoym cenniku, który jest tutaj "nagroda gwarantowaną".

  • 0

    8.  2008-06-02 10:20:12

    to juz 10 lat - w 1998 cena minuty w TT kosztowala 3,66 zl :-)))

  • 0

    9. ~Adi  2008-06-02 10:20:49  host: proxy2.wlb.vectranet.pl

    NIech sobie wsadzą w du.... takie coś - świętują 10 lecie to zamiast dać oferte jakaś kosmiczną to oczywiście lepiej dać konkurs i nachapać się więcej pieniedzy hehe

  • 0

    10. ~jass  2008-06-02 11:08:44  host: bye179.internetdsl.tpnet.pl

    Mój TT skończył w styczniu tego roku 8 lat:)

  • 0

    11. ~jojo  2008-06-02 11:16:07  host: egc202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skoro TT kończy 10 lat, to niech w końcu obniżą cenę za minutę przynajmniej o 10 gr - z 59 hr do 49 gr!

  • 0

    12. ~jojo  2008-06-02 11:25:19  host: egc202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I niech lepiej Era z tym TT się pośpieszy bo na swoje urodziny dostanie "prezent" od Simplusa. ;-D

  • 0

    13. ~berdys  2008-06-02 11:43:08  host: ip-89-174-124-203.multimo.gtsenergis.pl

    no wlasnie, jestem ciekaw co plus wymysli. Jezeli bedzie fajna oferta to znowu bede mial 3 telefon ;D

  • 0

    14. ~  2008-06-08 19:26:00  host: public-gprs18087.centertel.pl

    Nowa "fajna" promocja doładowań TT!!! mBank i era pokłóciły się (pewnie o kasę) i nie ma doładowań ze strony bankowej. Hmm, a nie mozna było wysłac do klientów maila/smsa, że Państwo "zwaśnieni", a my "doładować numeru telefonu niegodni" ??!! Nie mam czasu przesiadywać na stronach PTC czy też mBanku w oczekiwaniu na "niespodzianki". Dziś "zaliczyłem" nieudaną próbie doładowania numeru Tak Tak ze strony mBanku (opcja zasilenia numeru TakTak była!!! Błędnym działaniem strony bankowej w dalszych oknach procesu doładowania obarczyłem (niesłusznie) moją OPERĘ, dałem więc spokój i doładowałem z aplikacji w telefonie mBankiEra. Po otrzymaniu pełnego optymizmu komunikatu, że operacja została przeprowadzona poprawnie, kasa z konta bankowego zeszła i udała sie w... "niebyt".

  • 0

    15.  2008-08-09 18:06:39

    Muszę się pochwalić, że wygrałem ten telefon. Jednak dopiero go dostanę pod koniec września :)

  • 0

    16. ~SE_user  2008-08-26 15:22:06  host: public-gprs74900.centertel.pl

    @15 - gratuluję, ja jednak juz jakis czas temu dałem sobie spokój z erą. ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-90-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 18:57:39

Chińczyk potrafi?


~ | 2017-07-21 18:57:09

Teraz firemki typu Telekogucik będą miały kasę na udostępnianie na udostępnianie dla całej wsi jednego biednego internetu z Neostrady ;)


~Szwagier wlo | 2017-07-21 18:51:36

Szwagier obiecał że kupi taką


~Vences | 2017-07-21 18:50:05

http://tlp.is/e9p Galaxy s5 Neo też ;o


~ | 2017-07-21 18:47:17

ostatnie zdanie "Masz Ci los"!

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet