Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs Idei i Samsunga

Konkurs Idei i Samsunga

WitekT 16 Grudnia 2004 12:22

0 0

20 samochodów do wygrania. Wielka akcja promocyjna firmy Samsung w sieci Idea.

Firma Samsung wraz z siecią Idea przygotowała promocję dla wszystkich klientów, którzy kupią telefon Samsung w ofercie Jedna Idea (Jedna Idea z rachunkiem) i/lub Nowa Idea dla Firm lub podpiszą aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z firmą PTK Centertel w ramach oferty ProPozycja w terminie od 13 grudnia 2004 do 31 stycznia 2005.

Co tydzień urządzane jest losowanie dwóch samochodów Nissan Micra, którego wyniki publikowane są na stronie http://pl.samsungmobile.com.

Przed samymi świętami zaplanowalismy dodatkowe losowania:
świąteczne - 4 samochody,
noworoczne - 2 samochody.

Promocja skierowana jest do klientów końcowych i sprzedawców. Każdy z uczestników otrzymuje nagrodę gwarantowaną w postaci dzwonka, tapety, wygaszacza lub gry Java do pobrania na telefon Samsung. Nagrody pobierane są ze strony Samsung Fun Club - http://pl.samsungmobile.com po wcześniejszej rejestracji.
Konkurs firmy Samsung Auto za telefon skierowany jest zarówno do nowych Klientów, jak i Sprzedawców Idei. Konkurs silnie promuje ofertę Jedna Idea (inne niestandardowe podejście do sprzedaży oferty), a zarazem zachęca do zakupu telefonów Samsung. Konkurs ponadto stymuluje Sprzedawców do aktywnego podejścia do kwestii sprzedaży.

Komunikacja promocji.

Reklama zewnetrzna:
Ponad 900 lokalizacji opartych na tablicach 6x3m oraz 5x2 w 9 głównych miastach Polski prezentuje laypout promocyjny. Jest on kompromisem pomiędzy komunikacją obu firm.

Centra handlowe:
W 10 centrach handlowych w Polsce pojawiły sie specjalne stanowiska, na których pokazywana jest nagroda - Nissan Micra oraz oferta telefonów Samsung. Hostessy aktywnie informują o promocji oraz telefonach Samsung i ofercie Idea.

Materiały POS:
Specjalne dedykowane materiały POS pojawią się w punktach sprzedaży IDEA.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę abonamentową na komórkę w MultiMedia?

MultiMedia z nową ofertą na komórki

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet