Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konkurs Ery: Wiosna w Europie

Konkurs Ery: Wiosna w Europie

sirmark 14 Kwietnia 2004 12:17

0 0

Samochód Renault Megane, 20 tys. zł to główne wygrane w konkursie Wiosna w Europie. Bawić się można poprzez SMS-y lub poprzez serwis Era Omnix

Po wysłaniu SMS-a na numer 7111 (1 zł + VAT) o treści "Era" uczestnik konkursu otrzymuje 3 pytania i udziela na nie odpowiedzi wybierając właściwą z pośród zaproponowanych. (A,B,C itd.). Po udzieleniu odpowiedzi gracz otrzymuje SMS-a informującego o czasie jaki uzyskał. Jeśli gracz chce poprawić swój czas może ponownie rozpocząć grę.

O wygranej w grze decyduje ilość poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania poprzez SMS.

Zasady gry w konkursach weekendowych są nieco inne. Aby wejść do gry należy wysłać SMS na numer 7111 (1 zł + VAT) o treści "W". Za każdą dobrą odpowiedź przyznawany jest jeden punkt, za niepoprawną punkt jest odbierany. Zwycięża ten gracz, który w ciągu weekendu zdobędzie największą liczbę punktów.

Aby grać poprzez serwis Era Omnix (wap.eraomnix.pl) trzeba wejść na dedykowaną dla konkursu stronę i rozpocząć grę (uczestnik otrzymuje trzy pytania).
Koszt za jednorazowy udział w konkursie 4 zł + VAT. O wygranej w grze decyduje ilość poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania.

W każdym z tych konkursów można wygrać atrakcyjne nagrody. Są to m.in.: wycieczka zagraniczna dla dwóch osób, zestaw kina domowego LG, odtwarzacz LG, telefon komórkowy Motorola V 300. Ponadto organizatorzy przygotowali kupony doładowujące konta Era Tak Tak i inne nagrody (kurtki Era Tak Tak, torby plażowe Era). W sumie przygotowano ponad 100 nagród.

W Wielkim Finale do wygrania jest Renault Megane II.

Zasady finału są takie same jak konkursów codziennych. Trzeba jak najszybciej odpowiedzieć na trzy pytania.

Dla najbardziej aktywnego uczestnika konkursu (ten, który wyśle najwięcej SMS-ów lub w serwisie Era Omnix kliknie na link Rozpocznij) czeka nagroda specjalna - 20 tys. zł. w gotówce...

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet