Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec z programem lojalnościowym Paszport Korzyści

Koniec z programem lojalnościowym Paszport Korzyści

sirmark 1 Października 2016 10:56

6 9

Organizatorzy Polkomtel, Cyfrowy Polsat i Plus Bank, Paszport Korzyści poinformowali, że programu lojalnościowy Paszport Korzyści zostanie zakończony z dniem 30 października 2016 r.



Program został uruchomiony w maju 2014 r. i oferować miał dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki.


Zobacz: Plus i Cyfrowy Polsat ruszają z Paszportem Korzyści


W związku z zakończeniem programu, korzyści naliczane będą jedynie za zakupy u partnerów programu, które zostały skutecznie dokonane do dnia 30 października.




Źródło tekstu: wł     

w sumie: 32
  • -1

    26. ~Oranżadka  2016-10-01 18:52:50  host: public-gprs353888.centertel.pl

    Plus zwija sie?

  • 0

    33. ~Henio  2016-10-02 07:46:40  host: agby76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najpierw trzeba mieć dostęp do ich usług, brak podstawowego zasięgu GSM tego PLUS w telefonie nawet mi tej sieci nie wynajduje.....................................

  • 0

    34. ~Heno  2016-10-02 07:50:15  host: agby76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I niech zwijają interes jak tak robią, bo po pierwsze jak korzystać z ich usług np. telefonia komórkowa jak nie potrafią podstawowego zasięgu zrobić ludziom;

  • 1

    35. ~Przem  2016-10-02 08:42:41  host: anu200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam u mnie tez brak jakiegokolwiek zasiegu Plusa.

  • 0

    36.  2016-10-02 09:21:51

    z telewizji jeszcze reklamy reklamujące paszport nie znikły, dopiero wczoraj appkę na WP pobrałem, a oni już się zwijają, nie wiem jaki jest sens robić takie 90dniowe marki

  • 0

    37. ~buhaj  2016-10-02 12:01:39  host: 8.37.232.96

    U mnie natęźenie pola w.cz jest bardzo duźe. Jeśli do źaróweczki 2 V dołączę pętle z 3 zwoi, to mi sie zapala. A telefon jest ledwo słyszalny.

  • -1

    38. ~  2016-10-02 15:17:59  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    paszport polsatu sie zwija, wprowadza naświetlanie kropka ;D

  • 0

    39.  2016-10-02 16:26:01

    Koniec z rabatem 50% na Telepizzę...

  • 0

    40. ~dty  2016-10-03 08:23:39  host: ipbx.4web.pl

    wczesniej byl program 5 plus i sie sprawdzal , ludzie korzystali , a paszporty komentowali ze to " dla debili " , nabijali sitak jak wczesniej z paszportu polsatu

  • 0

    41.  2016-10-03 08:33:43

    40 - 5Plus był typowym programem lojalnościowym - bonusy dostawało się za korzystanie z usług sieci. Oczywiście im więcej się płaciło, tym więcej zyskiwało, dlatego tym, którzy minimalne kwoty płacili i uzyskanie progów do zamówienia gadżetu było długotrwałe, program też się nie podobał.
    Ten paszport tak naprawdę nic wspólnego z korzystaniem z usług sieci nie ma. To ma bliżej do paybacka - zbieranie korzyści w przypadku zakupów w sklepach, z którymi mają umowę podpisaną ;-) Z założenia skazane na niepowodzenie.

  • -1

    42. ~Jack  2016-10-03 08:59:41  host: agdc95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co z tego ich programu lojalnościowego, czy będzie czy też nie dla mnie nie ma różnicy, bo jak w ogóle korzystać z ich usług choć podstawowych!!!!! Brak całkowity zasięgu!!! Podaje dokładne lokalizacje miejscowości: ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie, mamy XXI wiek brak wszelakiego zasięgu podstawowego nawet GSM TYLKO TEJ SIEĆ PLUS!!!!! Od jej powstania nawet na zewnątrz budynków mieszkalnych. W ADMOWO znajduje jeden nadajnik Orange z którego jest zasięg wszystkich pozostałych sieci to tak ciężko dodać, dorzucić na niego jedną lokalizację choć podstawową GSM Plus...................nie wiem kto tak w tym Plus pracuje i rządzi, chyba nikt, żeby od 20 LAT tego nie raczyć zrobić, choć zgłaszane do nich wielokrotnie, to cały czas odpisują tylko BRAK WSZELKICH PLANÓW od 20 lat!!!!!!!!!!!

  • 1

    43. ~Obserwator  2016-10-03 09:06:59  host: 78.10.254.144

    @42 Nie rozumiem jak można korzystać z operatora gdzie nie ma sie zasięgu ? WTF. ??? człowieku chyba masz jeszcze innych operatorów Plus to nie 1 sieć w kraju.

  • 1

    44.  2016-10-03 09:22:33

    42 - telefon satelitarny sobie kup i przestań płakać.

  • 0

    45. ~  2016-10-03 09:50:08  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    Przetrwał ten twór aż dwa i pół roku sztucznie podtrzymywany przy życiu. Nic tylko podziwiać.
    A dlaczego likwidują Paszport? Bo sami zaczęli sprzedawać AGD w salonach telefonii i telewizji :D

  • 0

    46. ~SA10B  2016-10-03 09:50:58  host: apn-46-76-43-132.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie płacz Chłopie.Za to masz od Łukaszenki Velcom , Life i MTS.

  • 0

    47. ~SA10B  2016-10-03 09:51:40  host: apn-46-76-43-132.dynamic.gprs.plus.pl

    Powyżej miało być @42

  • 0

    48.  2016-10-03 09:56:29

    45 - a co jedno z drugim ma wspólnego?

  • 0

    49. ~  2016-10-03 11:00:42  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    @48, Solożaka :)

  • 0

    50. ~@wlo  2016-10-03 11:06:48  host: 178-37-235-165.adsl.inetia.pl

    wlo, rentka już przyszła?

  • 0

    51. ~pluszak  2016-10-04 20:45:25  host: apn-31-1-244-202.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzięki ci PK - za inaugurację MŚ w siatkówce mężczyzn 2014 na Stadionie Narodowym, finał TzG w grudniu 2015 - dla człowieka z głębokiej prowincji otarcie się o takie wydarzenia to jak lądowanie na Księżycu.

Dodaj swoją opinię