Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec usługi Muff

Koniec usługi Muff

orson_dzi 26 Lipca 2016 14:18

1 7

Z końcem listopada wyłączona zostanie usługa Muff, pozwalająca na wykonywanie połączeń za pośrednictwem Internetu.

Na stronie muff.pl pojawił się następujący komunikat:
Uprzejmie informujemy, że 30.11.2016 usługa Muff zostanie ostatecznie wyłączona. Prosimy o wykorzystanie środków zgromadzonych na koncie. Obecnie nie ma również możliwości uzupełniania konta. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Klientów prowadzących działalność gospodarczą i chcących kontynuować korzystanie z usług z obecnym zakresem numeracyjnym zapraszamy do kontaktu z Działem Usług Biznesowych w celu przekonwertowania usług na postpaid z atrakcyjną ofertą specjalnie dla Klientów Muffa. Zapraszamy do przesyłania swoich zapytań na adres: biznes@lovo.pl lub 22 255 30 30.





Firma Eoon należąca do grupy telekomunikacyjnej LoVo, telefonię internetową muff wprowadziła na rynek w lutym 2014 r.

Zobacz: muff rozwija pakiet usług "mała firma"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: muff | voip

w sumie: 14
  • 0

    1.  2016-07-26 14:37:54

    A co jak ich nie wykorzystam? Środki przepadną?

  • 1

    2. ~pabloki  2016-07-26 14:39:45  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    pierwsze słysze o czymś takim. od kiedy to istniało . przecież od dawna jest skajpaj.

  • 0

    3.  2016-07-26 14:50:16

    Może warto wspomnieć że chodzi po prostu o (kolejnego) VOiPa...

  • 0

    4.  2016-07-26 14:50:58

    @2: są inne, dużo lepsze jeśli chodzi o zarówno jakość jak i ceny VOiPy. Choćby Viber z brzegu.

  • 1

    5. ~lol  2016-07-26 15:16:58  host: un-212-59-224-142.static.sitel.net.pl

    jakość muff była ok i ceny też, ale co teraz ze środkami?? Nie uda mi się ich wykorzystać

  • 0

    6.  2016-07-26 15:25:28

    To tak jak mnie. Przez niecałe 3 lata doładowałem za 70 zł. + 65 zł. dostałem od nich (podwajali doładowania) i teraz wciąż mam jeszcze 70 zł. W sumie przepadnie tyle ile od nich dostałem gratis.

  • 0

    7. ~a_lex  2016-07-26 15:42:39  host: 91.222.58.84

    Fajna nazwa - wygląda na to, że interes mógł być mniej warty niż ta nazwa :)

  • 0

    8. ~Jurek  2016-07-26 17:50:32  host: i120.dbsinternet.pl

    Wyślij im numer konta niech zwrócą kasę.

  • 1

    9.  2016-07-26 21:07:20

    @5 dzwoń na sex telefon

  • 0

    10. ~Punk  2016-07-26 21:19:08  host: apn-95-40-148-217.dynamic.gprs.plus.pl

    To długo podziałali, ciekawe jaki kolejny operator VOIP padnie bo sporo ich jest.
    Mam tylko nadzieje że Ipcall podziała długo na rynku bo rodzice korzystają z ich usług.

  • 0

    11.  2016-07-26 23:30:44

    nie wiedziałem że muff istnieje ja korzystam z happycall i działa bez zarzutu. halonet jest również dobry.

  • 0

    12. ~GLIWICE  2016-07-27 00:14:43  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Korzystam z HaloNet i mam nadzieje że nie upadną jak aktualnie Muff

  • 0

    13. ~tkubon  2016-07-27 02:49:05  host: dslb-178-008-101-242.178.008.pools.vodafone-ip.de

    HaloNet jest chyba w tej chwili dość wiodący w PL ze względy na cenę, jakość i relatywnie niskie wymagania jeśli chodzi o łącze. Korzystają z tych mniej wymagających kodeków domyślnie

  • 0

    14.  2016-07-27 09:07:19

    Dobrze wiedzieć że taki jest/byl :)

Dodaj swoją opinię