Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec "Twojej Komórki"

Koniec "Twojej Komórki"

WitekT 11 Stycznia 2010 12:36

0 0
Z rynku schodzi najstarszy miesięcznik dotyczący telefonii komórkowej, ukazująca się od 1998 roku Twoja Komórka - podał serwis Press.

W punktach sprzedaży dostępny jest jeszcze numer grudniowy, styczniowy już się nie pojawi. Redakcja miesięcznika, w której pracowało siedem osób, ma zostać zlikwidowana do końca stycznia. Według nieoficjalnych informacji powodem zamknięcia miesięcznika były niskie wpływy reklamowe.

Według ostatnich danych o sprzedaży miesięcznika zgłoszonych do Związku Kontroli Dystrybucji Prasowych, jego rozpowszechnianie płatne razem wyniosło we wrześniu 2009 roku 4556 egzemplarzy.


Źródło tekstu: Press     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    53. ~MI  2010-01-11 21:00:58  host: 188.33.99.194

    Zawsze można napisać list/mail do redakcji, rzeczowy, z uzasadnieniem. Mogę zapewnić, że taka polemika (podobnie jak w przypadku SE C510) będzie uważnie przeczytana i w przypadku mocnego uzasadnienia albo opublikowana albo redakcja zastosuje się do niej. Ale najłatwiej nawsadzać, opluć i zwyzywać od głupków. PS. Redakcja nie ma "jedynej słusznej linii", często artykuły są poglądem jednego autora, ale opartym na mocnych podstawach merytorycznych.

  • 0

    54.  2010-01-11 21:16:23

    @MI No jeden napisal ze chce testy telefonow second hand to andrzejewski napisal ze dzial zlomowisko juz jest. A pytajacemu chodzilo zapewne o rocznego Diamonda z gotowanym romem a nie siemensa m35. Oczywiscie ze linia pisma jest wypadkowa fobii autorow ale mogliby tak sie nie uzewnetrzniac uwagami o zgnilych jablkach przy kazdym tescie czegokolwiek. Pozatym wnerwia mnie w MI mania krytykowania wszystkiego co nie kosztuje 3kzl jako przestarzale patrz HTC Touch2 czy Tattoo. A jesli krytyka odnosi sie do ceny warto napomknac ze NOWY Diamond I jest tanszy od Touch2. A krytyka zawsze w Polsce ma silna pozycje. Za to Joli nie zdzierze ani numer wiecej.

  • 0

    55.  2010-01-11 21:23:57

    No tak, dobiliście TK. ;p

  • 0

    56. ~master Yoda  2010-01-11 22:36:28  host: 188.33.212.118

    Mnie sumienie ruszyło jak red.Rabieja zmienili i pismo nagle zrobiło się "szare" i "nijakie". Przedtem miało charakter, choć w testach były 2-3 telefony. "Spytało mnie społeczeństwo" to paradoksalnie najlepsza część pisma. PS. Pozostały tylko 2 czasopisma MI i Mobility, ale chyba podzielą los TK, ostatnio MI zrobiło się nieciekawe, w testach koreańskie i tajwańskie "badziewie", do którego trzeba nosić akumulator samochodowy na plecach. To tyle, może się mylę.

  • 0

    57.  2010-01-11 23:04:48

    Szkoda, że TK znika. Czytałem ICH od początku. Tak, jak Mobile Internet. Robili BARDZO DOBRĄ GAZETĘ. Naprawdę szkoda. Faktycznie.. niedługo zostaną na rynku TYLKO pisemka o "celebrytach". Masakra!

  • 0

    58. ~n  2010-01-12 00:48:33  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Gazeta jest do uratowania ale nie w tej formie... Dobry suport ze strony portalu telekomunikacyjnego i nadal można wydawać. Rynek urządzeń mobilnych rośnie, ilość oferty, operatorów promocji oraz samych terminali daje ogrom możliwości. Wystarczy oddać tytuł w dobre ręce

  • 0

    59. ~szkoda  2010-01-12 02:59:35  host: alphard.terminus.pl

    Pamietam, jak kiedys rano bieglem do kiosku po nowy numer :) Internet wtedy to byl spory wydatek - kazda minuta na modemie ;) do tego stron prawie zero. WAP mial byc przelomem :) hihi to byly czasy. Kilka lat pozniej mialem nawet poznac Pana Adama Owczarka, ktory przeszedl z TK do MI (MI mam do dzisiaj pierwszy numer). Szkoda, ale to bylo to przewidzenia. Zjadla ich wlasnie nowoczesna technologia, o ktorej z radoscia pisali.

  • 0

    60. ~szkoda  2010-01-12 03:00:45  host: alphard.terminus.pl

    mialem okazje *

  • 0

    61. ~  2010-01-12 07:28:28  host: v11-16.opera-mini.net

    @50 - Bajtek, Top Secret, C&A padly przez bankructwo Agrobanku. Chociaz niektorzy politycy ze swiecznika woleliby aby pamietac twoja wersje. Tak jak Martinez nie chcialby, aby lud wiedzial o drukarni i koncu Secret Service'a. Az sie samo cisnie na usta: "Czytac,czytac, czytac..." Zwierzaka i pamietac.

  • 0

    62.  2010-01-12 08:50:56

    Powiem szczerze, że może z 5 egzemplarzy kupiłem... Nie była to zbyt dobra gazeta. Amatorska bym powiedział. Niestety, zwyjły użytkownik komórki nie potrzebuje nawet amatorskiego czasopisma , więc jeśli kierowana była do zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów, niestety poziom był za słąby. Nie wiem jak w ostatnich latach ta gazeta wyglądała, bo mówię o początkach jej działania (chociaż z rok temu w kiosku przejrzałęm i nie zachęciło mnie do kupna), ale takie miałem zdanie o tej gazecie.

  • 0

    63.  2010-01-12 08:53:21

    Powiem inaczej... Żałuję, ze operatorzy przestalli wydawać swoje gazetki (Plus i Idea wydawały, Era chyba też krótko). Jeśli chodzi o informacje o telefonach i ich obsłudze (także zaawansowanej), informacje o korzystaniu z sieci, usługach i możliwościach sieci (nie tylko tych operatora), to z tych gazetek przeciętny komórkowiec więcej się dowiedział ;-)

  • 0

    64. ~bledos  2010-01-12 09:17:20  host: cyt202.internetdsl.tpnet.pl

    Witku, a Ty nie myslales nad przejeciem interesu ;)

  • 0

    65.  2010-01-12 10:05:34

    bledos: ani nas nie stać, ani się na papierze nie znamy... :-)

  • 0

    66. ~Yahoo  2010-01-12 11:36:00  host: adjl17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wielka szkoda,kupowałem ten miesięcznik co miesiąc przez blisko 10 lat.Będzie mi czegoś brakować !!

  • 0

    67. ~Piotr  2010-01-12 13:20:48  host: c173-89.icpnet.pl

    Mimo wszystko szkoda! Fakt, że poziom był coraz niższy niestety, ale zawsze jakieś informacje wpadły w oko, niestety nie każdy ma czas pilnować nowości w internecie. Kupowałem ten miesięcznik od pierwszego numeru i kupiłem też grudniowy - nie wiedząc , że to ostatni. Pozdrawiam innych wiernych czytelników.

  • 0

    68. ~Piotr  2010-01-12 14:14:42  host: c173-89.icpnet.pl

    A ma ktoś może propozycję , jaką teraz gazetę o podobnej tematyce można kupować?

  • 0

    69. ~Piotr2  2010-01-13 16:55:37  host: 078088211200.walbrzych.vectranet.pl

    Mobility polceam

  • 0

    70.  2010-01-14 18:38:40

    Ja tez kupowałem tą gazetę kilka lat, jednak przerzuciłem się na mobility :)

  • 0

    71. ~sasio  2010-01-16 10:54:28  host: cmpc-084-205-027-037.cnet.gawex.pl

    Ja kupuje mobility, pisze sam do niej. Napewno lepiej niż TK. Mianowicie kiedyś to było coś, testy mega szczegółowe po pare stron, porady co jak i gdzie, spytało mnie społeczeństwo. Nikt nie wspomniał o cenie, jak była za 4.80 to i było trochę klientów,i ta gazeta przodowała nad mobility, Mobility od zawsze było po 7 zł jednak trudno dostępne, po miesiącach zmieniono wygląd, wywalając najciekawsze rzeczy, zatrudniono dzieci co mówią Nokia N95 jest lepsza od N96 "bo jest" itd. kolejne podnoszenie cen bardzo zniechęca i dobicie do ceny o 20 gr niższe niż Mobility przy tragicznych testach, połowie reklam, zrobionej parodii spytało mnie społeczeństwo na Spytali mnie ludzie o WM bo 99% to był opis WM, czyżby Pan który to prowadzi nie miał nic do powiedzenia?

  • 0

    72. ~mati810  2010-01-16 16:10:54  host: chello089077138241.chello.pl

    Niestety... Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach zamiast kupic Wyborczą wchodziky na gazeta.pl, zamiast kupić Panią domu czy inne babski pisemko wbijamy na pudelka a zamiast poczytać TK lepiej wejść na Telepolis. Co raz więcej gazet upada i tak już chyb a będzie zawsze. Kupiłem kilka numerów TK, ale częściej były to PDF-y z ich strony.

Dodaj swoją opinię