Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec TurboDymoMena

Koniec TurboDymoMena

WitekT 15 Stycznia 2010 10:59

0 0
TurboDymoMen odchodzi. Polkomtel do promocji oferty 36.6 "zaprzągł" nowego superbohatera - SuperEs-a.

Nowa reklama promuje ofertę Esy Floresy, czyli nielimitowane SMS-y na numery w sieci Plus za 3 zł miesięcznie.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • -2

    14. ~gsm nick  2010-01-15 13:05:56  host: 77-253-75-155.adsl.inetia.pl

    Choćby rozmowy były po 10gr za minutę to nigdy nie wezmę do ręki 36i6. Od samego początku istnienia tej marki jej kampanie reklamowe skutecznie obrzydziły mi tą firmę. Tak obrzydliwego podejścia do tematu gsm jeszcze nie spotkałem, a siedzę w "temacie" od ładnych kilku lat i obserwuję rynek gsm w europie z racji zawodu.

  • 0

    15. ~pitu  2010-01-15 13:06:01  host: aejg73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wytu pitu pitu a mlodzi się nabieraj na to i kupuja 36,6. Po to plus ma 2 marki na karte zeby tych co maja 36,6 kosic 60gr na minucie za połaczenie:)))

  • 4

    16. ~wroc  2010-01-15 13:13:36  host: 109.243.163.225

    Play spowodował odejście 400tys. klientów z Plusa. TurboDymoMan zawstydził Playa spowodował odejście 600tys. klientów ;)

  • 3

    17.  2010-01-15 13:18:54

    byl darmowy numer na dzien i na miesiac bylo to fajne pozniej dali turbodymomena ale zlikwidowali darmowy numer a teraz tdm odchodzi a oferta zenujaca zostaje... z 50% to byla juz kiepska oferta a teraz to wogole dno 60gr/min???? szkoda bo kiedys to byla najlepsza oferta na rynku a teraz...

  • 0

    18. ~b  2010-01-15 13:45:53  host: 109.243.1.240

    Ci co oglądają włatców wiedzą co to jest S. Uczeń szkoły specjalnej :-D Ale super S? To musi być jakiś drugoroczny ze szkoły specjalnej? A to im się udało w tym całym Plusie hahaha

  • 0

    20.  2010-01-15 14:42:29

    Witek, po co te plusy i minusy? To już przestało być śmieszne, bez urazy, ale to nic specjalnego. Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto na tego Esa.

  • 0

    21.  2010-01-15 14:57:05

    Hm, może ogłośmy żałobę narodową? ;-)

  • 0

    22.  2010-01-15 15:13:03

    mi się podobały reklamy z TDM :D

  • 0

    23.  2010-01-15 15:52:36

    No ciekaw jestem statystyk klientów Plusa po 4.kwartale 2009. W 2.i 3.kwartale odłączyli od sieci prawie pół miliona kart. Wszystko głównie przez beznadziejne 36,6 oraz stagnację w Simplusie.Ciekawe ile w 4.kwartale odłączyli...

  • 1

    24. ~a_lex  2010-01-15 16:38:34  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Niee... simplus jest super, tylko do dzwonienia po sieci. Ale 36.6 to już nie wiem czym miałoby zachęcać bo rzeczywiście nie pozostało tam nic ciekawego - ciekawy był tylko TDM, a teraz to nie ma i jego.

  • 1

    25. ~nick  2010-01-15 17:59:16  host: heyah20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    SuperEs musi promować 36,6 żeby być znany. TurboDymoMen nie musi... :-D

  • 0

    26. ~  2010-01-16 11:57:45  host: f142-120.opera-mini.net

    Minus niestety pełza po samym dnie nieudolnie próbując dorównać Play Fresh! :

  • 0

    27. ~  2010-01-16 17:35:05  host: gdw178.internetdsl.tpnet.pl

    co to za jakaś plastikowa popierdółka? Turbodymomen i tak go zawstydzi!

  • 0

    28. ~  2010-01-16 17:50:51  host: f96-045.opera-mini.net

    Polkomtel zamiast robić tak kretynskie reklamy i tyle kasy na nie wydawać lepiej by zrobił poprawiając oferty 36i6 i samiswoi.A do poprawy niewiele potrzeba.Np w 36i6 by stawka była bez pakietów w standardzie 29gr za min brutto i by powrocila do 36i6 nielimitowana gatka szmatka na 24h i 30dni.Oraz w samiswoi bez pakietów by dali 20gr za min brutto do każdej polskiej sieci i 5gr za min do ss iStacj

  • 1

    29. ~  2010-01-16 18:41:50  host: 212-102-19-166.adsl.inetia.pl

    Czy w 36i6 jest jakas nowa promocja / oferta? Bo jezeli nie to nie widze powodow, zeby wydawac przez nich kase na nowa kreacje / nowego super-boHatera. Widocznie w tym roku tez chca wydac prawie pol miliarda na reklamy :D Albo i wiecej...

  • 0

    30.  2010-01-17 12:15:13

    ba, w 36i6 nie można nawet mms-a wysłać na adres email, jak pisałem zapytanie, tak właśnie zapytanie, dlaczego tak się dzieje, to mi odpisali, że: "reklamacja jest niezasadna bo po konsultacji z działem technicznym, nie można wysyłać mms na adresy email" z doświadczenia wiem, że sporadycznie się wyśle ale to chyba niedopatrzenie systemu.

  • 0

    31.  2010-01-17 19:01:51

    Ciekawe czy zrobią promocje na Turbo Gacie. Z pewnością niejednego Turbo zawstydzą.

  • 0

    32. ~Madrala  2010-01-21 23:27:45  host: 088156224083.radomsko.vectranet.pl

    Kurcze, przegapiłem Turbodymomena. Zamiast się skoncentrować co tak naprawdę oznacza ta promocja, tylko się oglądało głupie reklamy. Mam sporo doładowań, z których miałbym 50% więcej NA WSZYSTKO, nie to co w innych siecia wszystko, ale bez tego, bez tamtego.

  • 0

    33. ~Madrala  2010-01-21 23:31:53  host: 088156224083.radomsko.vectranet.pl

    Nowy bohater, którego usługa jest od samego początku sieci 36i6. Ja chcę z powrotem TDM :(

  • 0

    34. ~J23  2010-03-05 12:11:48  host: 91.146.204.130.ip.abpl.pl

    Żądam powrotu Turbodymomana!

Dodaj swoją opinię