Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec tanich MMS-ów w Erze

Koniec tanich MMS-ów w Erze

WitekT 7 Czerwca 2006 20:09

0 0
8. czerwca kończy się promocja MMS-ów za 40 groszy wysyłanych w roamingu.

Od 8. czerwca każdy MMS wysłany oraz odebrany w roamingu kosztuje 4 zł za każde rozpoczęte 100 kB.

Dodatkowo, MMS-y wysłane z Polski do sieci zagranicznej będą kosztować 2,44 zł za każde rozpoczęte 100 kB.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43. ~badenov  2006-06-08 09:08:56  host: 82.160.255.199

    A co do tych co mówią, że promocje są do d... Widzieliście najnoszą mundialową wersje mistrzowskiej promocji? Wczoraj weszła. Nie widziałem chyba na rynku ciekawszej oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych. I to jest ciekawe, i to jest naprawde ważne :)

  • 0

    44. ~przemoo  2006-06-08 09:34:11  host: sky.starnet.katowice.pl

    fakt, że takie działanie bardziej pasuje do orżnij ale nie róbcie tragedii. Tak naprawdę stosunkowo mało osób z tego korzystało. możwe wkrótce era zaproponuje coś nowego.

  • 0

    45.  2006-06-08 09:40:39

    Co wy piepszycie?! jaka do d..., to była PROMOCJA - czyli musiała się kiedyś skończyć ,w dupach sie poprzewracało! ktoś kto mówi że promocje w Erze są do dupy,to albo sfrustrowany pracwnik TP/Orznąć albo gość bez wyobrażenia o rynku usług

  • 0

    46.  2006-06-08 09:47:29

    mmi natomiast nie przydzdza sie MMSY wogóle ,bo od czasu jak mozna to może wysłałęm z 10 szt wiec mi to zwisa ,ale nie pozwolę wyzywać Ery tu na Forum - zamiast wyzywać sie jak debile w pisakownicy to moze zainwestujecie w mózg i konstruktywnie podyskutujecie - powiedzieć ty jestes głupi ablo a ty jesteś palant to każdy kretyn umie ,rzecz w tym żeby ROZMAWIAC

  • 0

    47. ~  2006-06-08 09:49:58  host: p09-13.opera-mini.net

    Dokladnie. Wiekszosc ofert Ery jest jednak lepsza od konkurencji, poczynajac od rewelacyjnego taktaka. Jak widze, ze uzytkownik plusa najglosniej krzyczy, ze Era jest be to troche nie rozumiem..

  • 0

    48. ~  2006-06-08 09:54:30  host: p09-13.opera-mini.net

    i naprawde mysle,ze mmsy za granice to jakis skrajny margines uzytkowania

  • 0

    49. ~draq  2006-06-08 10:12:33  host: dqg173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tak cała reszta w T-T jest lepsza niż u konkurencji.ja mmsów nie wysyłam.

  • 0

    50.  2006-06-08 10:16:23

    i tu sie mylisz 49. w zeszym roku bylem kilka tygodni w szwecji. i dzieki mmsom moglem naprawde tanio sie komunikowac. najwiecej mmsow wysylalem na maila bo to jednak duzo latwiej poczytac i zdjecie zobaczyc! i nie mowie ze nie dzwonilem bo dzwonilem sporo do polski ale tylko dlatego ze byla promocja. gdyby nie bylo to bym ze dwa razy przekrecil. w tym roku juz tyle na mnie nie zarobia (przynajmnij w roamingu).

  • 0

    51.  2006-06-08 10:18:47

    mialobyc do 48 oczywiscie!

  • 0

    52. ~mionar  2006-06-08 10:48:28  host: dqc132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niezgodze się, bo mmsy z zagranicy moze i są przydatne, ale wciąż bardzo mało popularne. Przypomne, że do tej funkcji i aparat trrzeba mieć odpowiedni, a z tym wciąż nie jest podobno dobrze. Ja na przykład nie mam możliwości wysyłania i odbierana mms-ów, a moja cegła ciągle ma sie bardzo dobrze

  • 0

    53. ~psylo  2006-06-08 11:41:45  host: net1.esko.pl

    Hmm, tydzień, dwa temu Era zbierała same pochwały (za tak-tak), a teraz Era-zdziera. Jak to mówią "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" czy jakoś tak. Fakt jest faktem, że mogli przedłużyć promocję.

  • 0

    54. ~Grabski  2006-06-08 12:10:41  host: dot158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, to istna nagonka na Ere :) A tak serio, tytuł dobrze oddaje rzeczysiwtość. Koniec tanich mms, teraz są normalne

  • 0

    55. ~Grabski  2006-06-08 12:12:54  host: dot158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wszystkim tym, którzy psioczą na ceny mmsów werze polecam uwazną lekture mistrzowskiej promocji. Już za 35 zeta mozna mieć sms i mms do Ery za darmo. no sorry, ale to dopiero jest konkretna propozycja...

  • 0

    56. ~Longman  2006-06-08 12:14:46  host: evl46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Grabski, przypomina mi sie z kolei haslo wyborcze "Przywrocmy normalnosc". Tylko kiedy u nas bylo normalnie, ja sie pytam? ;-)

  • 0

    57. ~g2  2006-06-08 12:33:39  host: nat6.gress.com.pl

    jestescie niepowazni

  • 0

    58. ~bibzun  2006-06-08 14:01:19  host: dpj31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt, że po dodaniu tych dodatkowych mundialowych godzin do mistrzowskiej promocji zrobiła sie z tego naprawde ciekawea oferta. A w nitkróych jej wariantach są sms i mmsy do ery za darmo na zawsze, takie ładne podsumowanie tematu :)

  • 0

    59. ~Turin  2006-06-08 15:48:19  host: user194-135.satfilm.net.pl

    z darmowymi smsami i mmsami jest tylko taki problem ze Ty mozesz pisac je zadarmo, ale inni już nie, wiec niekoniczenie bedziesz mogl sie na max rozpisywac, pozatym tutaj chodzi o mmsy za granice, wewnatrz sieci i tak pozostana po 0,40gr. to i tak nieduzo:)

  • 0

    60. ~zenek.  2006-06-08 18:19:32  host: hsiproxy.astra-net.com

    rzygi po oku w cipce. era to syf zmieniam rzem taryfa i operator na jaki inny co polecacie bo mnie wkurwili

  • 0