Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec świata według Polkomtela

Koniec świata według Polkomtela

WitekT 27 Listopada 2006 13:09

0 0
Koniec świata nastąpi 15. stycznia 2007 roku. Taką datę wyznaczył Polkomtel.

Promocja Niemożliwe, a jednak!, która na stronie Simplusa była opisywana jako umożliwiająca dzwonienie za 5 groszy za minutę w sieci do końca świata, kończy się, tak jak wcześniej pisaliśmy, 15. stycznia. Zakupione pakiety 100 minut za 5 zł można wykorzystać do 14. lutego.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    60.  2006-11-28 14:41:39

    no nie jest ona najlepsza:P lekko mówiąc.Cały czas technologicznie i pro-klient w tyle.Ani kabaret, ani tańczące stewerdessy nie przekonały do nich klientów.

  • 0

    61.  2006-11-28 14:43:22

    osobiście wole promocje i nowe rozwiązania, które w ostatnim czasie najszybciej wprowadza Era.

  • 0

    62. ~xxx  2006-11-28 18:52:41  host: efw240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak rozumiem sim+ zastosował w swoim haśle reklamowym z serii "Do końca świata" tak popularny ostatnio SKRÓT MYŚLOWY!!! :)

  • 0

    63. ~xxx  2006-11-28 18:58:44  host: efw240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    UWAGA !!! Najnowsza promocja w sim+ Dzień po końcu świata połączenia w sieci za free - do odwołania czyli do kolejnego końca świata i/lub platformy :)

  • 0

    64. ~Nesquik  2006-11-28 19:24:15  host: chello084010196216.chello.pl

    Czyżby PLUS planował wysadzić świat w lutym ????? :D :D :D :D :D

  • 0

    65. ~Ja  2006-11-28 23:46:48  host: abkg110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - Chwała ci za to co napisałeś bo myślałem, że to tylko ja jestem wariatem, że mam teledony w trzech sieciach i, że noszę dwa albo trzy telefony ze sobą, no ale fajnie, że nie jestem osamotniony w działaniu :). A popo wizytówek - może znasz jakiś fajny internetowy sklep, który niedrogo drukuje wizytówki albo sprzedaje takie wizytówki do wpisania imienia, nazwiska i numeru telefonu, takie jak dawniej rozdawał tak tak i simplus przy swoich pakietach startowych ? Jeśli znasz taki adres internetowy to może go podasz :) ? Chętnie skorzystałbym z zakupu takich wizytówek, ludzie nie musieliby zapisywać numeru tylko mieliby już gotowe moje numerki na wizytówce :).

  • 0

    66.  2006-11-29 00:14:10

    Ja: ostatnio w pressach znalazłem taki adres: http://www.wizytowki.egospodarka.pl/

  • 0

    67. ~bohowoj  2006-11-29 14:45:56  host: doz232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może po 15 przestanie działać po postu platforma simplusa :)

  • 0

    68. ~  2006-11-29 17:42:13  host: db153.arreks.com.pl

    @Ja: na allegro wykonują 1000 szt wizytowek za np. 79 zł.

  • 0

    69. ~Ja  2006-11-29 18:06:36  host: abjs99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - Dzięki za informacje, fajna strona, może się przydać. 68 - dzięki za info, warto się też zapoznać z ofertą na Allegro :).

  • 0

    70. ~P3K  2006-11-29 20:09:26  host: host-81-190-250-252.elk.mm.pl

    Może to chodzi, że Plus będzie zastąpiony VODAFONE temu taka nowina, że koniec świata (tyle że plusa) ???

  • 0

    71. ~Ja  2006-11-29 21:46:32  host: abjs99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P3K - Zanim Plus stanie się Vodafonem to jeszcze rok, może dwa lata trzeba zaczekać, napewno Plus nie będzie szybko Vodafonem, a już napewno nie od roku 2007, to niemożliwe, tylko ktoś kto nie ma pojęcia o czym pisze może napisać taką opinię.

  • 0

    72. ~dzezik  2006-12-01 13:17:03  host: gate.zetsa.torun.pl

    WitekT słuchaj a skąd wiesz do jakiej sieci dzwonisz? wiem ze taniej jest w ramach sieci ale teraz nie mozna sieci zidentyfikowac po prefiksie numeru? to jak ty to robisz?

  • 0

    73.  2006-12-01 13:19:08

    dzezik: z reguły z osobami, z którymi nie utrzymuję jakiś bliskich kontaktów, nie rozmawiam dłużej niż 3-4 minuty. Wtedy dzwonię z telefonu, który mam najbliżej. ;) A do tych, których znam i z którymi gadam długo, dzwonię z odpwiedniego numeru, bo wiem dokładnie w jakiej sieci są - bo się spytałem. ;)

  • 0

    74. ~Ja  2006-12-01 16:02:02  host: abka120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dezeik - można to sprawdzić w jakiej sieci jest numer na stronach internetowych operatorów, pod specjalnymi numerami, które operatorzy przygotowali w tym celu czyli dzwoni się, podaje się numer i automat informuje czy numer jest w sieci czy nie, a po trzecie wcale tak dużo osób nie korzysta z przenoszenia numerów z uwagi na formalności, których trzeba dopilnować i na czas jaki to musi potrwać, więc większość ludzi woli mieć nowy numer od operatora zamiast się bawić w przenoszenie, więc identyfikacja po początkowym prefiksie operatora nadal jest aktualna.

  • 0

    75. ~Ja  2006-12-01 16:06:33  host: abka120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a po czwarte ktoś może mieć tak jak ja albo WitekT, że ma numer w każdej sieci, w takiej sytuacji przenoszenie numerów jest bez sensu bo jeśli się ma numer w każdej sieci to można dzwonić taniej do sieci i osoby, które dzwonią na numery też dzwonią taniej jeśli mają jakieś usługi "wewnątrz-sieciowe". Tylko jest jeden problem - który telefon odebrać gdy dzownią 2 albo 3 telefony :), na szczęście żadko takie sytuacje się zdarzają, przynajmniej mi.

  • 0

    76.  2006-12-07 16:05:00

    76: jest tez drugi problem: nosic to wszystko, ja jestem minimalista i wszystko mam malutkie, no prawie wszystko ;)

  • 0

    77.  2006-12-07 16:05:30

    75 mialo byc oczywiscie, bo sam ze soba nie gadam

  • 0

    78. ~abc  2006-12-09 13:41:54  host: ecl155.internetdsl.tpnet.pl

    mnie kabarte i tańczace mikołaje odstraszyły od plusa bo jakoś wytrzymywałem że mają drogie połaczenia że promocje mi nie zabardzo pasuja ale jak dali nastepna promocje gdzie znowu nie mam do kogo jej wykozystac no chyba ze do 3 osub kture mam w plusie to postanowiłem zrezygnowac i przenieść sie do Ery i tam trafiłem na tańsze połaczenia i smsy do sieci i to mnie cieszy ze nie tylko do sieci swojej ale i do innych sieci moge dzwonic taniej. Era i Heyah mogli by zrobic taki trik jak Simplus zrobił ze za iles tam zł sie wykupywało pakiet minut i sie dzwoniło niestety tylko do plusa Era mogła by walnąć taki pakiet do wszystkich sieci i by był git

  • 0

    79. ~załamana  2006-12-13 15:39:52  host: edv85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurde co mam zrobić zablokowali mi karte w mix plus bo mam debet 147 zł to nie sprawiedliwe.

Dodaj swoją opinię