Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec sporu, początek T-Mobile?

Koniec sporu, początek T-Mobile?

WitekT 27 Listopada 2010 17:23

0 0

Deutsche Telekom przygotowuje się do ostatecznego przejęcia PTC i rebrandingu na T-Mobile - poinformował niemiecki tygodnik Der Spiegel.

Według źródeł w niemieckiej spółce, na które powołuje się Der Spiegel, rozmowy z francuskim koncernem Vivendi na temat przejęcia PTC dobiegają końca. Jak dodaje, porozumienie przewiduje, że DT zapłaci za resztę udziałów w PTC ponad miliard euro. Zaplanowano zmianę marki polskiej spółki na używaną przez niemiecki koncern markę T.




Przypomnijmy, że niedawno na wniosek wszystkich stron odroczona została jedna z rozpraw - do końcq roku. Jako powód podano trwające rozmowy mające na celu polubowne rozwiązanie trwającego już 10 lat sporu. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 127
  • 0

    133. ~everec  2010-12-01 23:32:24  host: dsl100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rozumiem, że marka Heyah zostanie ? Niemcy chyba nie zlikwidują łapy, bo jest rozpoznawalna, nie tak jak ich SuperCard..

  • 0

    134.  2010-12-02 13:50:52

    hehe no tak 99% to nie 100% :D i ten 1% to zawsze tam będzie, gdzie ty :D

  • -1

    135. ~  2010-12-02 22:16:09  host: 91.216.160.25

    @132: Wyjaśnienia dla niekumatych: zależy od oprogramowania telefonu oznacza tyle, że dopóki ma kolega stary telefon, będzie miał napis "Era", a jak kupi sobie nowy, z softem robionym już dla T-Mobile - będzie miał na wyświetlaczu "T-Mobile" czy tam "T".

  • 0

    136.  2010-12-02 22:31:14

    135, miałem tego nie pisać, ale co tam. Faktycznie "niekumaty jesteś". :-]

  • 0

    137.  2010-12-03 08:20:57

    ale głupoty piszecie !!!! zastanówcie który op będzie równał do play ???????? raczej będzie odwrotnie gdy playowi skończy asymetria na mtr .... raczej play podniesie ceny ....

  • 0

    139. ~radiomaryjnymNIE  2010-12-03 15:21:36  host: ip-94-42-14-255.multimo.pl

    @129 - po 1. to nie wpis o play ; po2. jeżeli masz ciągle problem z zasięgiem, to zmień telefon, może mama sfinansuje kupno samsunga E1080. teraz są promocje na święta, za 69b pln można wyrwać.

  • 0

    140. ~ala  2010-12-03 17:21:46  host: 93-181-162-129.internetia.net.pl

    135 - każdy współczesny terminal z karą sim-toolkit, zaprezentuje to co karta sobie życzy...

  • 0

    141. ~z ery  2010-12-03 21:13:30  host: 77-254-192-28.adsl.inetia.pl

    mam abo bez telefonu z 50% rabatem, ERA wycofała się z tej taryfy, jeśli T-Mobile czegoś ciekawego nie zaoferuje przechodzę do PLUSa, przynajmniej mam blisko nadajniki i będzie można rozmawiać bez zakłóceń... ale poczekać jeszcze na zmiany w ofercie w erze

  • 0

    142. ~  2010-12-03 21:54:27  host: user-46-112-100-217.play-internet.pl

    tak czytam te komentarze i widze jedno-brak rozeznania.W DE T-mobile jest najdrozsza siecia, ale z najlepszym zasiegiem i jakoscia rozmow! czyli w PL maja duzo do nadrobienia!!! Bo tani nie sa:-)Pozostaje jeszcze naciagania klientow na tzw, sms'y odebrane ktore sa dopisywane do faktur,,,

  • 0

    143. ~  2010-12-04 13:21:17  host: static-78-9-145-224.ssp.dialog.net.pl

    140 ala- racja,przekonałem sie na własnym telefonie w ktorym zawsze zamiast Play bylo PL06 a po zmianie karty na tą z Play wyświetla juz ładnie Play.niektórzy glupoty piszą

  • 0

    144. ~Orang'utan  2010-12-05 15:37:50  host: 178.56.55.189

    najbardziej wyczesaną marką jest Orange. takie jest moje zdanie. a jak ere przejmą niemcy, to nic ciekawego nie będzie, Orange przejmie wtedy większość klientów PTC. PLAY się niedługo sprzeda (po zrównaniu MTRów, jak już na ruchu przychodzącym nie zarobią tyle)... i tak to po mojemu będzie.

  • -1

    145. ~PLAY  2010-12-05 16:23:54  host: z10-09.opera-mini.net

    tez uwazam ze nic ciekawego po pzejeciu ptc nie bedzie. Ale nie zgodze sie ze play sie sprzeda. To bylo by bez sęsu. Przeciez rozwarzają kupno plusa. Niby mroźno na dworze a zasieng tylko o jedną kreske mam leprzy. Myslalem ze bedzie lepiej

  • 0

    146. ~jrz  2010-12-06 02:57:27  host: cpc1-haye15-0-0-cust51.haye.cable.virginmedia.com

    *145 - Weź chociaż korzystaj z modułu sprawdzania pisowni, bo oczy bolą od czytania. Rebranding na T-Mobile to ogromny koszt, który będzie na pewno przerzucony na klientów (vide Idea -> Orange). Poza możliwymi promocjami roamingowymi w grupie DT nie widzę jakoś korzyści dla użytkowników i abonentów.

  • 0

    147. ~kanik  2010-12-06 12:13:34  host: 158.75.205.39

    Ide do play,nie bede dorabiał obcych......

  • 0

    148. ~cyre  2010-12-06 13:28:46  host: adit60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ kanik - Play to też "obcy" :)

  • 0

    149.  2010-12-06 16:28:35

    no chyba najlepszy to orange. szkoda, że nie ma vodafone u nas.

  • 0

    150. ~TARANTULA  2010-12-12 17:56:36  host: dsk117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PO ZMIANIE MARKI Z SIECI ERA NA T-MOBILE ZMIANOM ULEGNĄ RÓWNIEŻ SIECI DZIAŁAJĄCE NA ICH ZASIĘGU- HEYAH, TU BIEDRONKA, MOBILKING ? NA WYŚWIETLACZU BĘDZIE T-MOBILE I NIŻEJ NAJLEPSZA USŁUGA W PTC, CZYLI INFO STACJI BAZOWEJ, NP. RONDO ZGRUPOWANIA AK, PARK TRAUGUTTA, OS. NOWE JELONKI ITP. ?

  • 0

    151. ~2pac  2010-12-16 09:04:02  host: user-188-33-94-139.play-internet.pl

    Hej orangutan co za głupoty piszesz orange to najdroższa sieć żabojady to cwaniaki dlatego mają drogie rozmowy i *** telefony a za coś z wyższej półki każą sobie słono płacić

  • 0

    152. ~glonicjeusz  2011-03-22 15:59:09  host: 129-240-251-94.net.stream.pl

    ja słyszałem że era teraz będzie zrywać umowy z dotychczasowymi klijentami, i będzie sprzedawać telefony nawet o połowe tańsze bo prawdopodobnie muszą je sprzedać w określonym czasie... to prawda??? (nie sądze ale było by fajnie)

  • 0

    153. ~  2011-07-22 12:35:07  host: 83-238-172-29.ip.netia.com.pl

    no to paczcie co t-mobile wrabia ceny straszne

Dodaj swoją opinię