Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec sporu o PTC

Koniec sporu o PTC

Ringu 14 Stycznia 2011 19:49

0 0
Zakończył się trwający 10 lat spór o udziały Polskiej Telefonii Cyfrowej. Grupa Deutsche Telekom stała się właścicielem 100% udziałów PTC, płacąc ponad 2,1 mld euro za brakujące 51% akcji.

Deutsche Telekom wpłacił brakujące 1,4 mld euro Elektrimowi, który spłacił swoch wierzycieli - m.in. Elektrim Telekomunikację, należącą do Vivendi, oraz Skarb Państwa.

Vivendi potwierdził otrzymanie 1,254 mld euro i zobowiązał się zrezygnować z postępowania sądowego w sprawie PTC.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    61.  2011-01-16 16:04:52

    dokładniej, na stronie o2.co.uk

  • 0

    62. ~ewa  2011-01-16 16:05:18  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    hmm ja pracuję w erze i nasza Pani koordynator powiedziała nam, że nazwa era zniknie ,że nowy prezes wszędzie gdzie pracował to konsolidował rynek wprowadzał nowy system zarządzania i zmieniał nazwę. Będą jakieś wirtualne stoły do obsługi klientów w salonach takie jak w Czechach i Niemczech więc nie wiem skąd ktoś podaje informacje, że Era pozostanie. Wręcz przeciwnie ostatnio dostałam nowy kubraczek bo stary był już wysłużony a na metce jest od środka Deutsche Telekom i nie ma loga ery jak na starym a mój salon w którym pracuję był wymierzany do remontu także coś ktoś chrzani głupoty

  • 0

    63. ~  2011-01-16 16:09:47  host: 87-207-4-122.dynamic.chello.pl

    62. nawet gdyby tak było jak piszesz to nie uwazasz ze powinnaś te informacje zachowac dla siebie? to kolejny powod dlaczego nie wierze w nowy brand. Jest nowe logo, salony juz po zeszlorocznych remontach wygladaja jak te w DE i CZ. Oferta tez wyglada jak w T tylko jest przeliczona na polską marną rzeczywistość.

  • 0

    64. ~ewa  2011-01-16 16:26:00  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    oj nie kolego mebelki pozostaną mamy mieć nowe obudowy świetlówek różowe nowy plafon i nowe fotele bo stare się wysłużyły będziemy też mieli jakiś dotykowy panel do indywidualnej obsługi, mają się zmienić karty tropowe na nowe bo stare się nie nadają i mamy zrobić zdjęcia i wysłać do nowych identyfikatorów bo stare się nie nadają. Na przełomie marca kwietnia będzie szkolenie z zakresu jakiegoś nowego portalu coś na wzór Era Portal jak masz pytania to Ci spróbuję odpowiedzieć. A dokładnie nie wiadomo kiedy nazwa się zmieni ale na pewno w tym roku. Zobacz wszystkie nasze ulotki są już różowe. Ostatnio też przyklejałam nową wyklejkę w salonie wielka wyprzedaż z promocyjnymi cenami telefonów też cała różowa

  • 0

    65. ~  2011-01-16 16:26:29  host: z09-09.opera-mini.net

    Co chcecie udowodnić tymi wpisami?

  • 0

    66. ~ewa  2011-01-16 16:32:00  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    nic tylko powiedzieć, ze zmiana nazwy będzie a krawaty i koszule pozostaną w końcu mówili na szkoleniach jesteśmy wizytówka firmy :D

  • 0

    67. ~ewa  2011-01-16 16:40:43  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    i jeszcze jedno jeśli myślicie,że T-mobile jest super w Niemczech to się mylicie. To są wielkie koncerny nastawione na zysk. W Niemczech nie ma czegoś za darmo za wszystko się płaci o tam jako pierwsza została uruchomiona siec rodzinna a taryfy też nie są wypas. T-mobile ma jeden wielki plus ma wszędzie pokrycie 100% i mam nadzieję, że zasięg się poprawi bo wielu naszych klientów z małych wiosek klnie, że nie ma zasięgu a na jakieś mega profity nie liczę. Pozdrawiam

  • 0

    68. ~  2011-01-16 16:41:39  host: z09-09.opera-mini.net

    Ewa - a będzie jakiś Nielimitowany Net czy Rozmowy na kartę. Dzięki!

  • 0

    69. ~  2011-01-16 16:47:29  host: 83.218.104.106

    do 68: a ten za 9zł przecież jest nielimitowy net więc nie wiem o co chodzi...??

  • 0

    70. ~ewa  2011-01-16 16:48:59  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    nie wiem ja się dowiaduję o wszystkim jako ostatnia. Czasami zdarza się , ze o jakiejś nowince dowiaduję się od klienta lub z reklamy lub w tym samym dniu kiedy jest promocja!. My jesteśmy jak zwykle ostatni. My np piszemy bardzo dużo rezygnacji lub rejestrujemy kart sim do przeniesienia do play. Nie jest wypas. Na zachodzie ludzie już zrozumieli, że jest drogo to odchodzą dlatego promocje się poprawiają a u nas ciągle stagnacja wielka stagnacja a wręcz zapaść bo po ostatnim kwartale nie widzę poprawy a wręcz odpływ. Myślę też ale to jest tylko moja spekulacja, że wiele plafonów czy innych świecących bibelotów zostanie przywiezionych z UK gdzie marka T-mobile łączy się z Orange ale to tylko moje domysły bo będzie taniej

  • 0

    71. ~  2011-01-16 16:50:04  host: z09-09.opera-mini.net

    Ja mówię o ofercie Timobajl.

  • 0

    72. ~ewa  2011-01-16 16:52:39  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    nie wiem nic czy temobil ulepszy coś ofertę ja bym wolała by ulepszyło bo w końcu prowizja...

  • 0

    73. ~  2011-01-16 17:03:04  host: z09-09.opera-mini.net

    Ewa jedno w Salonie Ery jest fajne. Ładnie się ubieracie, schludnie, czysto koszulka biała. Zęby bieluśkie pełen respect z mej strony. ;)

  • 0

    74. ~ewa  2011-01-16 17:12:22  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    dlatego meble pozostaną, biurka, nasze ubranka, będą tylko inne plafony, plakaty, ulotki no i jakiś dotykowy ekran.

  • 0

    75. ~  2011-01-16 17:19:38  host: z09-09.opera-mini.net

    Dizajn szmery bajery Net NO LIMIT a pod spodem druczkie prędkosc spada do 16kb/s. ;D

  • 0

    76. ~ewa  2011-01-16 17:23:33  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    Ciekawe jaki będzie slogan T-mobile mam nadzieje ,że nie Erleben, was verbindet tak jak w Niemczech :D

  • 0

    77.  2011-01-16 21:37:53

    @57 lepiej poczytaj sobie wypowiedzi analityków, to nie są tylko życzenia klientów. T-Mobile ma ogromną szansę na zmianę ofert i stanie się liderem, jeśli straci tę szanse na samym początku, to straty będą duże. @ewa ujednolicenie strojów do tmobile jest, ale Era jest najbardziej rozpoznawalną marką telekomunikacyjną w Polsce i nie zmieni tego nowy prezes ad hoc.

  • 0

    78. ~:)  2011-01-16 23:16:39  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    kiedyś najbardziej rozpowszechnioną marka była IDEA a teraz IDEI nie ma :) Podobnie było w Niemczech wszyscy mieli D2 a zrobiło się vodafone

  • -1

    79. ~  2011-01-17 01:31:19  host: z10-07.opera-mini.net

    Z miłą chęcią bym wrócił do Ery, dla mnie oferuje najwyższą jakość połączeń, jeśli oferta będzie poprawiona w sposób zadowalający w niektórych kwestiach jak rok połączenia wychodzące po każdym doładowaniu to będę pierszym Playowcem który przeniesie numer. Mam nadzieję że zasięg GSM poprawią w taki sposób by oferować podobny zasięg jak Orange to będzie naprawdę bardzo dobrze, 3G nie wymagam. /Kwistas

  • 0

    80. ~chilly  2011-01-18 21:44:31  host: 89-74-230-228.dynamic.chello.pl

    @79 przecież niedługo zasięg Ery i Orange będzie jedno i to samo, nawet widać to po wprowadzeniu nowego modemu do Ery, może być na prawdę ciekawie.

Dodaj swoją opinię