Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec smartfonów OnePlus X

Koniec smartfonów OnePlus X

orson_dzi 15 Czerwca 2016 12:59

9 0

Prezes OnePlus poinformował, że firma nie będzie kontynuować produkcji i tworzyć nowych smartfonów z serii OnePlus X.



W 2015 roku, obok flagowego smartfonu OnePlus 2, firma wypuściła na rynek model OnePlus X. Oferował on słabszą, ale nadal solidną specyfikację z czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 801 i 3 GB pamięci RAM. Jego najważniejszą, ale jednocześnie najbardziej chwaloną cechą, był 5-calowy wyświetlacz, o mniejszej powierzchni niż w OnePlus 2.




Przy okazji premiery modelu OnePlus 3, prezes OnePlus poinformował, że firma nie będzie już kontynuować serii X, skupiając się wyłącznie na produkcji jednego flagowego urządzenia raz do roku. Oprócz tego priorytetami OnePlus jest dalszy rozwój systemu Oxygen OS i inwestycja w obsługę posprzedażową oraz akcesoria mobilne.

Zobacz: OnePlus 3 w Europie za 399 euro

Źródło tekstu: Engadget; wł     

Dodaj do:

Tagi: oneplus | oneplus x

w sumie: 12
  • 0

    1.  2016-06-15 13:04:56

    No to lipa :( A liczyłem po cichu na kolejnego X'a ze specyfikacją zbliżoną do OP3...

  • 3

    2.  2016-06-15 13:15:43

    Swoją drogą gdyby tylko OP3 posiadał wyświetlacz mniejszy niż 5,5", np. 5" lub 5,2" cieszyłby się większym uznaniem.

  • 0

    3. ~obserwator  2016-06-15 13:19:19  host: 78.8.191.118

    Bardzo złe posunięcie. Optymalnie potrzebne jest 5,1 - 5,2. Kiedyś myślałem inaczej ale po przygodzie z 5,5 calowym smartfonem stwierdzam, że nie tędy droga.

  • 1

    4.  2016-06-15 13:47:35

    DObre posunięcie. Niech robią 1 telefon na rok. Co za dużo to nie zdrowo. Przynajmniej dopracują oprogramowanie, jeśli mają góra 3 telefony.

  • -1

    5.  2016-06-15 13:49:06

    Jeden smarfon rocznie? To będzie pewnie nieźle dopieszczony wychuchany.
    Będę mógł liczyć że zapakuje i poda mi go sam prezes?
    Ciekawe ile będzie kosztował taki luksus ;-)

  • 0

    6. ~jaką miałe baterię?  2016-06-15 14:06:29  host: btw174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1500 Mah ? :D

  • 0

    7.  2016-06-15 14:07:47

    Dobre posunięcie, bo przynajmniej dopracują ten swój 1 model.
    Osobiście chętnie widziałbym jakiś telefon wielkości Xperii Compactl ub iP6...

  • 0

    8.  2016-06-15 14:22:26

    Sam liczyłem na wersję "X" z mniejszym ekranem. W takim wypadku nie kupuję OnePlus 3. Ma za duży ekran :( Niby dlaczego nie mogliby produkować dwóch smartfonów rocznie? Jeden z większym ekranem i jego odpowiednik z mniejszym ekranem.

  • 0

    9. ~  2016-06-15 14:37:13  host: 188.146.4.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    hmm no nie wiem czy to dobre posuniecie sam mam OPX-a i stwierdzam ze model ten jest naprawde udanymi i prakatycznym rozwiazaniem w cenie nieco powyzej 1 tys. minusem jest slabiutki aparat reszta ok.

  • 0

    10.  2016-06-15 17:11:41

    Dla mnie to kiepska wiadomość... Jako obecny i zadowolony użytkownik OPX liczyłem na "kontynuację tematu". A tak wyglada na to, że zostanę z białym krukiem w garści :-(

  • 0

    11.  2016-06-15 20:38:48

    szkoda bo 5.5 nie trawię,wogole powyzej 5.2

  • 0

    12. ~  2016-06-16 07:09:51  host: user-94-254-178-60.play-internet.pl

    Mam sony z3 Compact i większego nie potrzebuje.

Dodaj swoją opinię