Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec rocznej ważności konta w Plusie na Kartę

Koniec rocznej ważności konta w Plusie na Kartę

Piszemy o tym pierwsi WitekT 27 Czerwca 2013 17:57

22 6

Od 2. lipca Plus wycofuję promocję z roczną ważnością konta w Plusie na Kartę. Taką informację w formie SMS-ów otrzymują użytkownicy.

Zobacz: Roczna ważność konta w Plusie na Kartę [ankieta].




Koniec promocji oznacza, że doładowania za 5 zł lub więcej nie będą skutkowały przedłużeniem ważności konta na usługi wychodzące o 365 dni. Okres ważności konta indywidualnych użytkowników pozostanie jednak niezmieniony (nie zostanie skrócony).

Roczna ważność konta dostępna będzie teraz tylko w najnowszej wersji taryf Plus na Kartę Więcej, gdzie można skorzystać z tej funkcji wybierając profil Więcej przez rok.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 120
  • 0

    105.  2013-06-28 17:57:37

    Jeszcze tylko rok... Dobre, dobre ;-) I śmieszne ;-)

  • 2

    106. ~  2013-06-28 18:07:38  host: abud235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    105. Może i śmieszne, ale z Plusa najbliżsi jednak odeszli do P4. Ciekawe dlaczego?

  • 2

    107. ~marcin  2013-06-28 18:33:58  host: V34-08.opera-mini.net

    106.) Mądrzy ludzie.

  • 1

    108.  2013-06-28 19:33:34

    Koledzy z zachodu dziwia sie ze w Polsce jest cos takiego jak data waznosci konta tam maja bezlimitową po prostu bonusy zachecaja do czestego ladowania. Plus się skończył

  • 1

    109.  2013-06-28 19:35:20

    HAHA ciesze sie szczerze, ze w smsie Plus nie informuje o RWk w nowej taryfie "wiecej przez rok" wiecej ludzi od ni ch ucieknie Plusowi zyczę bankructwa! Chciwy dwa razy traci panie Krok przepraszam Solorz-Żak, a za rok znowu nowa taryfa z rwk i wygaszenie taryfy obecnej "wiecej przez rok" i znowu dojenie 3zl za zmiane taryfy - to ma byc powazny biznes? to cwaniaczkowanie! do tego w innych sieciach nie ma oplat za zmiane taryfy. Bochenek chleba jest za 3 zł. Solorz to tandeta biznesu.

  • 0

    110.  2013-06-28 19:35:42

    Nie wiedzialem o co chodzi w tej nazwie nowych taryf Więcej teraz już wiem :p Więcej Ludzi od Plusa odejdzie Więcej przez Rok buhahhahahahhahahahahhaha

  • -3

    111.  2013-06-28 20:47:44

    106 - może zielonego nie lubią? Znajomych masz bystrych, czego o Tobie trudno powiedzieć - rok siedzieć i dawać sie doić??

  • 1

    112.  2013-06-28 21:15:51

    Plus z tymi kombinacjami może byłby dobry, gdyby w stosunku do ceny oferował jakość. Ale jakość Plusa to już dawno mit, podobnie jak ich śmieszne LTE do 100 Mbps, które w rzeczywistości nie ma nawet 20 Mbps. :) Dziś tylko nadęte bufony na długich cyrografach mogą jeszcze wciskać kit, że Plus to jakość. Plus to zdzierstwo i jakość całkiem przeciętna, pomijając Playa, którego jakość jest poniżej przeciętnej. ;)

  • 0

    113. ~tom333  2013-06-30 00:09:36  host: 078088039231.starachowice.vectranet.pl

    @112, w mojej lokalizacji (świętokrzyskie) Plus ma lepszy zasięg - w mieście to bez różnicy, ale sprawdzałem na trasie przez Góry Świętokrzyskie prowadząc cały czas rozmowę - Orange i Play zerwało rozmowę, Plus wytrzymuje całą 50 km trasę samochodem - a telefon leży na siedzeniu ;) Internet z Plusa miałem tyle ile modem pozwalał - 7,2 MBit/s (na linuxie, na win xp maks. 5,5 MBit/s). nie narzekałem poza limitami.

  • 0

    114. ~spokojny  2013-06-30 01:00:47  host: 109241032203.warszawa.vectranet.pl

    Frustratów tu nie brakuje. I najbardziej rozgoryczeni to Ci, którzy i tak nie są w Plusie... Ot taki mój mały OT.

  • 0

    115. ~Paweł  2013-06-30 07:42:36  host: user-188-33-13-177.play-internet.pl

    oh my God! poczytałem komentarze i się przeraziłem... obym rzadko spotykał na swojej drodze takich frustratów jak wy, którzy narzekacie, wylewacie tony pomyj i życzycie jak najgorzej sieciom komórkowym. Jeśli tak jęczycie poza internetem to kicha, omijać was szerokim łukiem. A co najlepsze jęczą zalogowani... No to sobie hejtnołem, że ho. Idę strajkować.

  • 0

    116. ~gregor79  2013-07-01 08:51:45  host: v15-14.opera-mini.net

    w orange też się kończy

  • 0

    117. ~  2013-07-01 08:58:11  host: public-gprs514588.centertel.pl

    @114, taki tutaj klimat, taka ściana płaczu :) Tradycyjnie najbardziej marudzą osoby, które z omawianej oferty nie korzystają. Jest też grupa (zalogowanych), dla których komórka to chyba całe życie- tak wynika z ich emocjonalnych wypowiedzi a wydają na telefon 5-10zł/mc. Śmiesznie to wygląda, bo wynika, że najbardziej marudzą osoby wydające najmniej i dodatkowo korzystające z usług innych operatorów.

  • 0

    118. ~  2013-07-01 09:06:24  host: public-gprs514588.centertel.pl

    @słoneczny, czy ktoś zmusza cię do korzystania z Plusa? Nie podejrzewam. Uważam, że wręcz odwrotnie jest to twój świadomy wybór. Co do jakości, to nigdzie nie ma idealnie ale jedno jest pewne, że gorszej jakości niż w Play nie świadczy żaden inny operator w PL. W twoim regionie mogło się pogorszyć ale zaraz pisanie o pogorszeniu w całym kraju, to przesada.

  • 0

    119. ~jędrek  2013-07-01 09:23:27  host: 81-219-68-17.adsl.inetia.pl

    @ 118 jak się korzysta z zapchanego do bólu pasma gsm 850MHz to o co szum? Play dla gsm mają najwęższe pasmo ze wszystkich operatorów i młody zdziwiony, że jakość jest do dupy. Przejdź na UMTS 2100MHz to jakość w Play jest żyleta i mucha nie siada.

  • 0

    120. ~  2013-07-01 09:28:45  host: public-gprs514588.centertel.pl

    @119, najwięcej pasma i najgorsza jakość, to trochę nie tak powinno być. Dziękuję za Play, byłem 4lata i nie zamierzam wracać. u2100 ostanio coraz częściej "sieć zajęta" i informacje o nieodebranym połączeniu pomimo, że telefon cały czas w zasięgu. Tobie pasuje więc korzystaj ale mnie już nie przekonasz do powrotu.

  • 0

    121.  2013-07-02 00:23:40

    Tak, jestem sfrustrowany, bo byłem w tej sieci i doswiadczyłem tej mitycznej "jakości". Teraz co ciekawe mam taniej i lepsza jakość.

  • 0

    122. ~  2013-07-02 00:38:11  host: v54-15.opera-mini.net

    Nie zapominajcie, że plus jako jedyny oferuje taki zasięg 3G dzięki umts 900 Mhz i to nie tylko w dużych miastach. Różnica w zasiegu wewnątrz budynków jest bardzo dużo. Do tego plus ma największą ilość stacji. Taka infrastruktura przekłada się na jakość.

  • 0

    123. ~@słoneczny  2013-07-03 15:26:16  host: 37-128-123-226.ip.netia.com.pl

    pewny jesteś że każdy bierze kazdy mozliwy pakiet? Że nie ma osób, które sobie spokojnie mają numer bez pakietu? Gdyby to była wiedza- podziwiałbym. A niewiedzy się nie podziwia....

  • 0

    124. ~niedługo już Play  2013-08-31 16:28:16  host: Z6.in.net.pl

    Ja też już sie nie mogę doczekać kiedy przejdę do Play ,w tym beznadziejnym plusie już nie mogę wytrzymać i wszystkim odradzam!

Dodaj swoją opinię