Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec promocyjnych premii przy najniższych doładowaniach w Play

Koniec promocyjnych premii przy najniższych doładowaniach w Play

WitekT 28 Września 2007 18:41

0 0

28. września zakończy się oferta Jesienna promocja doładowań w Play oraz Jesienna promocja doładowań w Play Mix. Promocja trwała od 16. czerwca.

Wprowadzenie promocji doładowań najniższych nominałów miała trzy podstawowe cele:
wsparcie promocji wprowadzenia do oferty startera Play Karta 9 zł,
aktywizację doładowań niższymi nominałami,
wsparcie promocji wprowadzenia oferty Play Mix.




Wszystkie cele zostały zrealizowane. Dziś koncentrujemy nasze działania komunikacyjne na najkorzystniejszym naszym zdaniem na rynku pakiecie SMS 1000, który po aktywacji pozwala klientom wysyłać darmowe SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci - komentuje decyzję Jacek Hensler dyrektor marketingu Play.

Standardowe premie przy doładowaniach, czyli 20 zł dla kwot 50-69 zł, 30 zł dla 70-99 zł, 50 zł dla 100-149 zł oraz 150 zł przy 150-300 zł oczywiście pozostają. Znikają tylko promocyjne premie 2 zł dla doładowania z przedziału 10-24 zł oraz 10 zł dla 25-50 zł.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29.  2007-09-28 22:58:39

    heh - mi po doładowaniu za 100 zostało jeszcze ok 50 zł :)

  • 0

    30. ~nick  2007-09-29 00:27:38  host: bzz242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28. ~bt - Obojętnie w jakiej sieci bym był 50 czy też 70 starczyło by mi na ponad rok czasu. I co ty na to?

  • 0

    31.  2007-09-29 09:37:27

    ~nick, to po co Ci telefon jak z niego nie korzystasz? ;)

  • 0

    32. ~Hukkle  2007-09-29 10:07:09  host: dip95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31 - Bo on korzysta a nie pie... bez sensu.

  • 0

    33.  2007-09-29 10:37:23

    #31: a jak ktoś odbiera dużo połączeń to można powiedzieć, że nie korzysta z telefonu?

  • 0

    34. ~  2007-09-29 11:23:42  host: amh110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mozna a co

  • 0

    35. ~corr  2007-09-29 11:41:50  host: aawy175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tak dlugo ta promocja twrała.dobrze,ze przy wyzszych doł. są na stałe.

  • 0

    36. ~er  2007-09-29 12:47:07  host: dez193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to co kurde,licytacja kto więcej dzwoni ? To ma być jakiś powód do dumy czy co ? Dziecinada.

  • 0

    37. ~  2007-09-29 18:31:33  host: amh110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z toba razem

  • 0

    38. ~Woland  2007-09-29 18:46:44  host: abmk88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy premia w doładowaniach 50 i więcej jest na stałe? Czy jest to też tylko dłuższa promocja?Bo jak wiadomo jeśli premia ta jest nazwana promocją to na pewno się skończy,bo promocja ma to do siebie,że jest ograniczona w czasie.

  • 0

    39. ~  2007-09-29 21:00:26  host: akz241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dowiesz sie jak sie skonczy albo i nie

  • 0

    40. ~kikoooo  2007-09-29 22:51:43  host: 195.116.227.2

    " „Jesienna promocja doładowań w Play”. obowiązuje od 1 września 2007r. do 31 października 2007r ". To jest cytat ze strony play. Więc jak to z tym jest?! ktoś tu kogoś w błąd wprowadza

  • 0

    41.  2007-09-30 02:05:07

    kikoooo: Ale pewnie w regulaminie był zapis, że promocja może zostać zakończona w każdej chwili bez podawania przyczyny. Każda sieć stosuje taki zapis, więc sądzę, że Play zrobiło podobnie. Na pewno przyczyną jest wprowadzenie czegoś innego tzn. pakietów minut i usługi familly&friends, które Play zapowiadał w sierpniu. Może już w poniedziałek zaskoczą.

  • 0

    42. ~ja  2007-09-30 08:22:02  host: 213-238-121-214.adsl.inetia.pl

    Ale problem! Doładuję se 50 zł i i tak coś tam będzie!

  • 0

    43. ~ewa  2007-09-30 12:37:53  host: dpn233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    premia do doładowania za 50pln narazie została, zreszta z tego co pamietam to ona była od samego poczatku wiec pewnie jest stała...w sumie i tak długo trwała ta promocja i mozna bylo przez ten czas uzyskac sporo dodatkwej kaski...ciekawe czym teraz nas zaskoczy Play:)

  • 0

    44.  2007-09-30 19:31:14

    wlasnie kupilem mixa w play ze wzgledu na najnizsze doladowania w dobrej cenie 21 zl za karte 30zl (bylo jeszcze 10 zl bonusu wiec naprawde rewelacja) mam zatem nadzieje ze ta premia wroci - mimo braku tego bonus oferta i tak jest bardzo dobra

  • 0

    45. ~laik555  2007-10-01 21:18:21  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    nowa promocja doładowań w Play ? od 3.10 do 17.10 doładowanie powyżej 10zł daje dodatkowo 25% gratis źródło: ulotka reklamowa sieci Avans

  • 0

    46. ~z  2007-10-01 22:52:13  host: eey254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak na marginesie to jesień dopiero się zaczyna.

  • 0

    47. ~paulr  2007-10-04 21:19:41  host: atm.ssnet.pl

    http://www.avans.pl/gazetka/avans_pazdziernik.pdf 25% wiecej jak w avansie od 3 do 17 wiec sie oplaca bo to dodatkowo do tego co daje play:D

  • 0