Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec problemów? - Prima aprilis

Koniec problemów? - Prima aprilis

WitekT 1 Kwietnia 2006 08:01

0 0
Polkomtel kupił nową platformę dla usług prepaid. Awaryjną Sicap zastąpi Lucent.

Wdrożenie ma nastąpić w ciągu najbliższego miesiąca i odbyć się w sposób niezauważalny dla użytkowników.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~RadkoR  2006-04-01 13:29:33  host: host-ip28-57.jmdi.pl

    Prima Aprilis heheheheh :P
    PLus nie kupil zadnej platformy :P

  • 0

    17. ~wlo  2006-04-01 15:56:41  host: asg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    RadkoR - jak nie jak mi sąsiad mówił!!??

  • 0

    18.  2006-04-01 16:14:26

    Jak dla mnie to żart prima-aprillis'owy :) Ten Lucent i Polkomtel S.A jakos baaardzo mi nie pasuje :)

  • 0

    19.  2006-04-01 17:40:25

    z tego co wiem byly takie plany, ale na lipiec - sierpien...

  • 0

    20. ~sebastian  2006-04-01 19:16:50  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    "odbyć się w sposób niezauważalny dla użytkowników" - miejmy nadzieję, bo znowu będzie kupa zamieszania...

  • 0

    21. ~noname  2006-04-01 20:21:34  host: eec28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    IMHO po pierwsze to żart PA a nawet jeśli nie to dopiero początek problemów z pre-paidami + ze względu na konieczność przeniesienia do nowej trzeciej (kolejnej już) platformy abonentów z dwóch poprzednich platform, czyli ze starej i nowej-starej do nowej-nowszej i to bez zauważalnych problemów. Czyżby polkomtel liczył na cud? Na szczęście już pozbyłem się pre-paida sim+ w związku z tym dla mnie będzie to na szczęście w 100 % niezauważalne, zgadzam się z tak postawioną tezą.

  • 0

    22.  2006-04-01 21:22:29

    a ja dzis se kupiłem sim+ aby za darmo smsowac z 1 nr i co ? i smsuje za free bo nic mi nie odejmuje za smsy :]
    zajebista sieć !!! normalnie wszystko za free aby tak dalej ;)

  • 0

    23. ~kulboj  2006-04-01 22:21:23  host: dgv222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam siedzę cały czas na starej platformie w ss.
    Chodzi jak pszczółka,więc ani myślę kombinować :-)
    Do tego jeszcze nie jest upierdliwa,bo w ss nie ma żadnych zwrotów,jedynie smsy liczy co 10 sztuk - ale to aż tak nie boli :-)
    Zobaczymy czy będę miał do czego sie przyczepić przy najbliższym doładowaniu.
    Mam nadzieje,że nie.

    A tak w ogóle to śmieszą mnie te całe platformy w plusie.
    Czy ktos słyszał o jakiś platformach,które co chwila się chrzanią w erze lub idei ?(przepraszam ale jeszcze nie przywykłem do słowa ORANGE)

  • 0

    24. ~navar80  2006-04-01 22:38:31  host: gprs6.plusgsm.pl

    Myślę, że ta wiadomość jest jak najbardziej prawdziwa gdyż plus jak widać nie może uporać się z obecnymi platformami i chyba doszedł do wniosku, że starczy mu upokorzeń - ale czy rzeczywiście to zobaczymy...

  • 0

    25. ~u  2006-04-02 11:32:58  host: cvn90.internetdsl.tpnet.pl

    No to 4 lata za Centkiem są :)))

    http://www.lucent.com.pl/apps/emea/country/
    countrycenterpl.nsf/0/222145D5044A4A19C1256C6B003C5848
    ?OpenDocument

  • 0

    26.  2006-04-02 11:42:33

    przeciez to zarcik:)

  • 0

    27. ~matka997  2006-04-02 11:47:24  host: aawq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus zakupił nową platformę.
    wiertniczą.

  • 0

    28.  2006-04-02 13:17:25

    Tak Lucent nie pasuje do Plusa ze względu na dosyć szerokie powiązanie z Tepsą! ;)

  • 0

    29. ~pyp  2006-04-02 14:05:08  host: bbx146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odrazy prima aprilis... Takie firmy nie bawią się w żarty :)

  • 0

    30. ~lukasm  2006-04-02 15:31:38  host: 80.48.175.10

    Nie za duzo tych zartów jak na jeden raz?

  • 0

    31.  2006-04-02 18:09:49

    niesmaczny kawal. pewno w ludzi nadzieja wstąpiła ze bedzie dzialac wszytsko heh. :]

  • 0

    32.  2006-04-02 20:08:28

    Szkoda, że to prima aprilis :-(

  • 0

    33. ~noname  2006-04-02 21:31:15  host: eey27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przypuszczałem że to żart PA, bo gdzie tam polkomtelowi zależy na tym aby ich prawie pre-paidy po prostu działały. No cóż jaki polkomtel taki żart :)

  • 0

    34. ~smutny  2006-04-02 22:30:54  host: abi163.internetdsl.tpnet.pl

    Aż mi fujara opadła jak pojawił się dopisek - prima aprilis.

  • 0

    35. ~navar80  2006-04-02 22:33:13  host: gprs2.plusgsm.pl

    no to dalem sie nabrac a szkoda... :(

Dodaj swoją opinię