Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec premiowania za minuty przychodzące w abonamentach Play

Koniec premiowania za minuty przychodzące w abonamentach Play

WitekT 19 Grudnia 2012 11:46

0 0

Od 4. grudnia Play wycofał usługę Nowe Zbieraj Minuty z wybranych ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, w tym także z najnowszych. Ci, którzy mają uruchomioną usługę, mogą z niej korzystać do momentu dezaktywacji.

Zmiana dotyczy następujących planów: Nowy Play Abonament, Rozmawiaj i Pisz, Rozmawiaj bez Końca, One Play, One Play PRO, LongPlay, LongPlay SMS, Play Premium, LongPlay TELEFON oraz LongPlay (Plan Cenowy II) - Stan Darmowy, All Inclusive, All Inclusive MAX.




Przypomnijmy, że usługa kosztowała 2 zł miesięcznie i pozwalała otrzymać 1 minutę połączeń do wszystkich sieci w zamian za każde 2 minuty połączeń przychodzących z innych sieci.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 136
  • 0

    126. ~  2012-12-20 10:35:20  host: v47-12.opera-mini.net

    125: po to, by ten co zbiera minuty, a nie ma darmo w sieci, by mógł se zadzwonić. Poza tym chodziło o kompromis, no i ładniej wygląda gdy damy coś (nawet jak nie skorzystają) niż zero.

  • 0

    127. ~  2012-12-20 10:46:27  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Dobra wiemy już co się dzieje z ZM w abonamencie ale jaka będzie sytuacja w ofercie na kartę.

  • 0

    128. ~hmmm  2012-12-20 12:51:09  host: amv64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale jak ktos ma stare taryfy i stare zbieraj minuty to mogą mu raczej nagwizdac, nie mają prawa sami tego wyłaczyc, ps - ma ktos do sprzedania jakąs karte playa ze starym zbieraj minuty i starsza taryfą ?? chetnie kupie, - pisac na email - surface@op.pl

  • 0

    129. ~paolo  2012-12-20 13:45:07  host: 81.162.208.104

    mam stare Zbieraj Minuty (jeszcze to bezpłatne, bez potrzeby aktywacji co 3 m-ce) i ponad 240 godz (!!!) nabite za darmo! Gdyby nie to już dawno byłbym w Virgine Mobile!

  • 0

    130.  2012-12-20 14:23:30

    W ofertach na kartę wyłączają 15

  • 0

    131.  2012-12-20 14:34:11

    Jeszcze nikt ostatecznie nie potwierdził (ani też nie zaprzeczył), że 15.01.2013 wyłączają w pre-paid ZM. Play4You na razie wycofał się z tej NIEOFICJALNEJ informacji.

  • 0

    132. ~mirekb  2012-12-20 21:07:20  host: apn-37-152-28-215.dynamic.lte.plus.pl

    ciekawe co z mixami-mam stara taryfe z grudnia 2009 gdzie zm jest wlączane na stałe ale raz oplata 5zl.teraz co prawda na play24 pokazuje usluga aktywna ale cena 2zł/mies a zadnej 2pln nie pobiera.minut mam tyle ze na caly 2013 by starczylo

  • 0

    133. ~  2012-12-21 11:35:49  host: apn-77-113-64-128.dynamic.gprs.plus.pl

    Ale się porobiło...

  • 0

    134. ~laska  2012-12-23 13:17:18  host: 89-77-76-35.dynamic.chello.pl

    Czyli jesli mam nowej zbieraj minuty i wlaczonausluge do 28.02,to te minuty co mam bede musiala wykorzystac do 27,03,bo dzien przed 28.02 moge wykonac dwuminutowe polaczenie,ktore przedluzy mi wlasnie do tego dnia.I jesli nie wykorzystam tych minut do 27.03 to mi przepoadna ,bo od konca lutego juz nie bede mogla wlaczyc tej uslugi?

  • 0

    135. ~  2012-12-23 22:19:16  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @134. Wszystko na razie wskazuje, że tak będzie jak to opisałeś.

  • 0

    136. ~michail1111  2012-12-24 19:38:46  host: ip-91-233-199-198.ngm.net.pl

    Ci, którzy mają uruchomioną usługę, mogą z niej korzystać do momentu dezaktywacji. Czyli tak właściwie dla mnie nie ma żadnej zmiany, byle tylko przypadkowo nie wyłączyć tej opcji bo powrotu nie będzie. Dobrze myślę?

  • 0

    137. ~  2012-12-24 20:14:20  host: v28-10.opera-mini.net

    136, niestety nikt z Play nie chce potwierdzic, czy tylko takie zmiany wprowadza. Zupelnie niepowazne podejscie.

  • 0

    138. ~  2012-12-24 20:36:12  host: v39-08.opera-mini.net

    137, każdy op nie odpowiada na takie pytania.

  • 0

    139. ~  2012-12-24 20:54:00  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    138, to po co proszą o zadawanie pytań w przypadku wątpliwości skoro odpowiadają wybiórczo i bardzo wymijająco?

  • 0

    140. ~  2012-12-24 23:55:25  host: v39-08.opera-mini.net

    139. Odpowiem Ci w ten sposób: jest blog gruszki i jabczyńskiego, tak? A po co? By zadawać pytania...

  • 0

    141. ~  2012-12-25 23:48:57  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @140. No to teraz stworzyłeś błędne koło, gdyż na pytanie o likwidację ZM nikt mu nigdzie teraz nie odpowie. Jak na razie ujawnili jedynie, iż nowe aktywacje ZM nie będą możliwe od 15 stycznia 2013. Co się stanie z poprzednimi promocjami nie chcą ujawnić, gdyż być może jeszcze sami tego nie wiedzą. Chociaż ja nie spodziewałbym się, aby ta usługa dotrwała do 4 urodzin Play Fresh (16 marca).

  • 0

    142. ~michaillll  2012-12-26 18:26:54  host: ip-91-233-199-198.ngm.net.pl

    temat o abo a nie o karcie. usługa aktywowana jest na czas nieokreślony

  • 0

    143. ~  2012-12-27 15:22:22  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @142. O to właśnie chodzi, że na razie jedynie ogłosili brak możliwości aktywacji ZM w abonamentach od 4 grudnia. Do tego to samo ma spotkać oferty na kartę, ale dopiero od 15 stycznia. Co się stanie z aktywowanymi usługami bez terminu ważności nie chcą zdradzić, gdyż być może jeszcze sami nie tego nie postanowili.

  • 0

    144. ~mirekb  2012-12-29 23:09:29  host: apn-95-41-33-121.dynamic.gprs.plus.pl

    @141 chyba 6.w koncu od 2007 zaczela sie ostra konkurencja.teraz powoli sie konczy ;-)

  • 0

    145. ~  2012-12-30 13:13:07  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @144. Ja pisałem o urodzinach Play Fresh (16 marca 2009). Nie moja wina, że justowanie w tym serwisie tak mi przecięło wypowiedź ;). A to, że ta data zbiega się z urodzinami tej sieci nie ma dla mnie większego znaczenia. Play zaczął dla mnie istnieć dopiero gdy pojawiła się oferta Fresh :).

Dodaj swoją opinię