Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec "POPzony" w Orange POP

Koniec "POPzony" w Orange POP

WitekT 3 Lipca 2012 20:00

0 0
Tylko do 9. lipca użytkownicy Orange POP będą mogli aktywować usługę POPzona. Każdy, kto do tego dnia włączy usługę, będzie mógł z niej korzystać przez 30 dni.

Przypomnijmy, że usługia POPzona obniża koszty usług wewnątrzsieciowych do poziomu 10 groszy za minutę i 1 grosza za SMS-a i MMS-a. Jej koszt to 6 zł na 30 dni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 1

    32. ~kto ma klienta w d...  2012-07-03 22:25:31  host: 87-205-88-111.adsl.inetia.pl

    Fantastyczne wieści od Orange z dzisiaj: 1.Koniec pakietu 600 SMS-ów w prepaidach Orange 2.Koniec "Zegar Stop" w Orange One 3.Koniec "POPzony" w Orange POP Czy w temacie pre-paid sieci Orange trzeba jeszcze coś komentować ... Jutro prawdopodobnie ciąg dalszy newsów ze słowem "koniec" A kiedy koniec Orange ?

  • 3

    33.  2012-07-03 22:28:57

    Teraz zbieramy owoce zmiany prezesa UKE. Strach się bać, co będzie dalej.

  • 0

    34.  2012-07-03 22:40:16

    32). Jeszcze będzie koniec przelewu sms :-(

  • 1

    35. ~Jamessz  2012-07-03 22:48:35  host: 83-168-75-9.pz1-nat.espol.com.pl

    Jeszcze zabiorą przelew SMS i usługę ty i 3 i juz mnie nic w Orange nie trzyma i spadam do mbank-u albo do Heyah

  • 1

    36. ~Jamessz  2012-07-03 22:50:17  host: 83-168-75-9.pz1-nat.espol.com.pl

    @calm7 29 - przedluzysz sobie smsy 8 lipca i będziesz miał 4600 SMS do 8 sierpnia do wykorzystania do wszystkich sieci ten pakiecik

  • 1

    37. ~Pan Pikuś  2012-07-03 22:55:13  host: 89-72-129-167.dynamic.chello.pl

    Za to u nas będą wideorozmowy z konsultantem...

  • 1

    38. ~Calm7  2012-07-03 22:58:51  host: z44-12.opera-mini.net

    36). Aż tyle nie piszę smsów. To miał być zapas na kilka miesięcy. PS. Rzecznik na blogu nie pochwalił się tą wiadomością? * Calm7

  • 1

    40. ~  2012-07-03 23:38:25  host: z16-14.opera-mini.net

    Otóż to. Zabranie pakietu sms to zasługa przede wszystkim bardzo słabej konkurencji, która czasem nie ma nawet pakietu w sieci. Strasznie nam rynek osiadł w tym roku i to głównie przez tych, którzy mieli go napędzać, czyli TMobile i Play. Chyba każdy się zgodzi, że dziś oferty tych sieci stały się gorsze. To bardzo zła tendencja niestety. Zobaczę chętnie co Orange da w zamian za te promocje, ja tam bym chciał zwykłą obniżkę ceny smsa do 9gr i wtedy pogodze się z brakiem pakietu. Stawka 20gr za sms jest chora

  • 2

    41.  2012-07-04 00:48:47

    Za dużo tych informacji o końcu promocji, widocznie 9 lipca będą zmiany, widząc co robi Play ostatnio to nie spodziewam się nic dobrego, aktualnie Orange nie musi robic nic, wystarczy cofnąć się do tylu i powrócić do tanich połączeń wewnątrz sieci, nacisk na większą wolność się skończył, sam Play ostatnio olewa w prepaid tanie połączenia do wszystkich.

  • 1

    42. ~  2012-07-04 06:05:06  host: z19-13.opera-mini.net

    czyli jezeli nie wprowadza nowej oferty, to oznacza to podwyzki. Przypominam, ze mtr od lipca wynosi 12,23gr/min netto do w3 i 17,98gr/min netto do Play a mimo tego ceny zamrozone 29gr do wy3 i 80gr do Play. Jak widac dzisiaj Play tez nie zamierza kruszyc zabetonowanych stawek. Przeciez uke obnizylo mtr m.in w celu obnizenia cen polaczen a tu zonk. Obawiam sie, ze nawet od 2013 kiedy zniknie mtr, to tez operatorzy nie obniza cennika.

  • 1

    43. ~MADD  2012-07-04 06:59:28  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    Po 1 lipca i 1 stycznia2013 zmiany w MTRach więc coś powinno ruszyć - znormalnieć. Ale myślę że to zabieranie to taka inwestycja na niedaleką przyszłość. Nie ma nic prawie pustynia - i nagle dają nową ofertę 24gr i do Play29gr - Fajnie?? A pakiety a kto tak naprawdę z tego korzysta? może kila osób na tym forum, a większość to nie bardzo wie jak doładować telefon i się z tym za każdym razem poci.

  • 1

    44. ~  2012-07-04 07:49:04  host: z43-13.opera-mini.net

    Oferta Play gorsza? Po dolad.50zl 100dni gratis rozmow i sms w sieci ! 1GB za 10zl! Orange musi dac nielimitowane rozmowy w sieci i na stacjonarki po doladowaniu zeby nie byc gorszym.

  • 1

    45. ~  2012-07-04 08:32:03  host: z23-12.opera-mini.net

    Gdzie wam podawać newsy? Jakiś e-mail kontaktowy?

  • 1

    46.  2012-07-04 08:39:43

    45: w prawym, górny, rogu serwisu masz link "KONTAKT". :-)

  • 1

    47. ~GaduAirowiec  2012-07-04 08:47:50  host: z60-08.opera-mini.net

    Dla mnie tez newsy prosze.

  • 1

    48. ~  2012-07-04 09:02:00  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    By żyło się lepiej...

  • 1

    49. ~  2012-07-04 09:26:21  host: z32-15.opera-mini.net

    Witek dzięki

  • 1

    50.  2012-07-04 11:09:34

    hmm,no cóż - jak orange bardzo pogorszy ofertę ,to ucieknę ,np do tmobile - i będę miał na drugim numerze 20 PLN /mies przez rok w prezencie ;-))

  • -1

    52. ~  2012-07-04 21:21:50  host: ppp151188.ostnet.pl

    @50 jak gdziekolwiek uciekać to do Heyah - a na start 120 zł ;)

  • 0

    53. ~oragowital  2012-08-21 23:00:12  host: host-91-238-235-223.turmak.pl

    Najwazniejsze promocje obok wspolnej orbity wylaczone zal.pl

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-191-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Nikolas | 2017-03-29 19:18:47

U nad jest LTE prawoT Mobile pl


~jacek | 2017-03-29 19:15:28

pewnie tłucze się od patrzenia :D


frasag | 2017-03-29 19:15:17

@3: A nie wystarczy tylko naklejka "materiały niebezpieczne" ?


~Solus | 2017-03-29 19:14:28

U mnie wyświetla ze trzeba zapłacić 9pln


~przeprosie | 2017-03-29 19:12:46

Brakuje ochrony przed WYBUCHEM !!! o tym zapomnieli !!! WSTYD !!!

Ankieta

Jak oceniasz nową nielimitowaną ofertę a2mobile?

Niewyczerpalne Pakiety nową ofertą a2mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet