Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec "no limit" w prepaidach Plusa

Koniec "no limit" w prepaidach Plusa

WitekT 19 Grudnia 2012 12:48

0 0
Plus kończy promocję nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci w ofercie prepaid. Ostatnim dniem, kiedy można ją uruchomić po doładowaniu, jest 20. grudnia.

W ramach promocji użytkownicy, którzy doładowali konto określoną kwotą, mogli korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci nawet przez 20 dni (doładowanie za 100 zł). Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • -1

    88.  2012-12-19 21:39:56

    86- próbowałeś?

  • -1

    89. ~pipo  2012-12-19 21:43:55  host: apn-77-114-104-189.dynamic.gprs.plus.pl

    dajcie juz spokoj bo na pawia mnie bierze. W play na karte wylaczyli usluge zbieraj minuty? Piszecie jakby play wylaczyl to kazdemu a naprawde wylaczyli w kilku taryfach na abonament ktory niemial tej uslugi wlaczonej! A jak zawsze trollujecie jakby wylaczyl kazdemu!

  • 1

    90. ~Roki :)  2012-12-19 22:11:59  host: v38-08.opera-mini.net

    Żalowi są. Jakieś 1,5 miesiąca temu wprowadzili tą promocję i już się z niej wycofują. Żal mi ich!!! ;)

  • 0

    91. ~mirekb  2012-12-19 22:25:47  host: apn-95-41-40-146.dynamic.gprs.plus.pl

    test 1 za2 w plusie zrobilem maly.wiem po ilu rozlącza itp.zrobic tak mozna raz,czy2.male badania uke.tyle ze praktycznie.to cel promocji ale to ze w p4 od4.12.2012 zm nie dzialaja w abo to ciekawe.mam starego mixa ze zm opata jednorazowa.ciekawe jaki znajda sposob na to??

  • -1

    92.  2012-12-19 22:49:03

    @88 W play działa, próbowałem. Nie wiem też czemu masz wątpliwości, że nie działa. Chyba za dużo użytkowników Orange nasłuchałeś się. Przeczytaj sobie regulaminy Play odnośnie no limit i przeczytaj sobie regulamin Orange. To w regulaminie orange jest wzmianka o braku powrotu.

  • 0

    93. ~  2012-12-19 23:23:45  host: v12-05.opera-mini.net

    długo ta promocja nie trwała.

  • -1

    94. ~  2012-12-19 23:25:08  host: user-164-127-131-166.play-internet.pl

    do 71 - jeszcze bardziej bezczelnego naganiacza Tmobile nie widziałem - kupiłem karte Tmobile i zdołałem wykorzystać jedynie JEDEN raz taki pakiet, bo potem został zlikwidowany - NIE MA pakietu za 9PLN za darmo przez o ile pamietam 7 dni, wiec nie chrzań bzdetów, ze jest!!!

  • 1

    95. ~XD  2012-12-20 00:08:53  host: static-46-238-243-73.awacom.net

    koniec swiata koniec no limit

  • 0

    96. ~Piotr  2012-12-20 01:57:04  host: 247.3.199.109.static.rdi.pl

    A ja właczyłem no-limit w orange na nowym numerze a kase przelałem na swoj numer w jeden dzień. Fakt ze po 3 złote ale poszlo w jeden dzien a nie jak pisza ze tylko dwa zlecenia mozna zrobic dziennie. I teraz mam darmo do 2 stycznia i kase na swoim mumerze. Załatwiłem ich :)

  • 1

    97. ~  2012-12-20 08:53:37  host: v24-16.opera-mini.net

    96. A oni Ciebie; nigdy ważności konta na rok nie włączysz na tym numerze...

  • 0

    98. ~gz  2012-12-20 09:36:14  host: wars.cel.com.pl

    Wycofują przed świętami bo wiadomo, że to okres życzeń i rozpasania słownego:) A to kasa i to nie mała.

  • 0

    99. ~eliksir  2012-12-20 09:38:15  host: 79.162.101.39

    w plus mix pozostał

  • 0

    100. ~  2012-12-20 10:43:53  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    98. Być może promocja wróci po nowym roku.

  • 0

    101. ~  2012-12-20 17:49:26  host: v42-13.opera-mini.net

    81,jak ktoś jest sprytny to mógł kupić nowy starter specjalnie na no limit bo wiadome było,że ten no limit mogą wycofać, więc kto sprytny i chciał korzystać z no limit kupił nowy starter,a po wycofaniu usługi takie osoby mogą wrócić do rocznej ważności konta na dotychczasowym numerze i po problemie.

  • 0

    102. ~  2012-12-20 17:52:45  host: v42-13.opera-mini.net

    a nowy starter po no limicie do kosza.

  • 0

    103. ~nie oglądaj się za siebie, bo c  2012-12-20 18:51:55  host: 87-205-150-140.adsl.inetia.pl

    No to przenoszę numer do VectonMobile. Do widzenia panie Piotr Krok-Rzak

  • 0

    104. ~Piotr  2012-12-20 21:18:38  host: 247.3.199.109.static.rdi.pl

    @97 czytaj ze zrozumieniem. Kupiłem nowy starter do tego, jak skończy się darmowe gadanie karta sim leci w kosz.

  • 0

    105. ~  2012-12-21 14:08:24  host: ppp147034.ostnet.pl

    Oferty no limit w prepaid to i tak dziwactwo. Żeby z nich korzystać dłużej niż 5 do 7 dni trzeba było ładować koło 100 zł, co przypominało po prostu niekorzystny abonament. Lepiej kusić pakietami, tak jak Heyah włączyła do swojej oferty 1000 smsów do wszystkich za 3,90 zł.

  • 0

    107. ~  2012-12-22 21:22:39  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Mój kolega zdążył to sobie włączyć na 10 dni, dzwoni za zero zł do wszystkich, a kasa i tak mu jakoś znika z konta. Miał po doładowaniu 50 zł , a po dwóch dniach już 42 zł,taki to no limit.

  • 1

    108.  2012-12-22 22:32:38

    107: bo zapomniał nakarmić kartę, a karta też chce żryć i jak głodna to sama podbiera.

Dodaj swoją opinię