Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec "no limit" w Orange One

Koniec "no limit" w Orange One

WitekT 11 Stycznia 2013 16:00

0 0

Orange nie przedłuży promocji no limit w taryfie Orange One - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik telekomu.



Szerzej o ofercie no limit w taryfie Orange One pisaliśmy w tej wiadomości.




Nie przedłużymy trzeci raz promocji nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Orange na kartę. Dlatego ostatnim dniem jej obowiązywania będzie 14. stycznia. Jeśli ktoś z Was chce jeszcze skorzystać z oferty to proponuję się spieszyć - napisał Jabczyński.

Przypomnijmy, że wcześniej ofertę no limit w prepaidzie wycofał Plus - operator, który jako pierwszy wprowadził ją na rynek. Oferta jest ciągle dostępna w sieci Play, a T-Mobile ani razu nie przedłużył jej (i skończyła się 28. listopada).

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • -2

    74. ~obiektywny  2013-01-12 09:44:26  host: public-gprs695182.centertel.pl

    ja wam powiem tak: kabel się kończy i telekomy też się kończą. tu nie ma czego szukać na polskim rynku, już powoli zaczynają wszyscy bankrutować, kryzys jest i będzie jeszcze gorzej. tylko gorzej. taka prawda.

  • 0

    75.  2013-01-12 10:11:35

    WitekT, LuiN, lub kto inny z redakcji: Czy mógłby ktoś odnieść się do mojego komentarza @17, bo jeżeli mam rację, to ten news traci na wiarygodności...

  • 1

    76. ~ja  2013-01-12 11:04:13  host: abvb160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange już dawno straciło wiarygodność a Pan Jabczyński strzępi język tylko po to, żeby za miesiąc powiedzieć co innego. Przyzwyczajony jestem w Orange do promocji 1-2 miesięcznych, krótkich, w większości bzdurnych a ciekawe są szybko wycofywane (nie mówię o tej bo ta też jak kulą w płot). Po prostu w Orange robią z siebie debili ale to nic, najgorsze, że robią debili z klientów. Będąc w tej sieci czuje się jakbym oglądał kiepską reklamę w telewizji gdzie widać od razu, że szukają łosi i mówią kup, kup (a my Cie i tak wydymamy). Choć nie ma co ukrywać, T-mobile jest w tym mistrzem.

  • 0

    77.  2013-01-12 12:12:27

    Niech no tylko Orange zlikwiduje pakiet 50 minut do wszystkich komórek za 9zł/m-c, to pożegnają się z kilkoma kartami SIM na rzecz Play.Co do betamaxa jumblo.com, to co za problem najpierw sprawdzić jakość połączenia wybierając stacjonarny numer jakiejś infolinii, po paru chwilach się rozłączyć i zadzwonić do kogoś na stacjonarke i pogadać sobie do woli przez godzinkę. 300 minut darmowych co tydzień piechotą nie chodzi.

  • 0

    78.  2013-01-12 12:13:40

    76). Ach, ten nasz Wredniak ;-D Ciągle trzeba mieć oczy otwarte...

  • 0

    79. ~  2013-01-12 12:14:05  host: host-89-228-168-56.dynamic.mm.pl

    Nie ma nolimit w tmobile. Telepolis posiada stare informacje. Niemcy pierwsi wycofali promocje.

  • -1

    80. ~  2013-01-12 12:18:05  host: host-89-230-70-5.rzeszow.mm.pl

    70 - rok to nie chwila ..chyba jedziesz na kalendarzu majów:))

  • -1

    81. ~lukasz116  2013-01-12 12:29:00  host: apn-77-114-72-56.dynamic.gprs.plus.pl

    W Plusie w ofercie Plus Mix dostępne są promocje, w ramach których użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y w zamian za określoną minimalną kwotę doładowań. 80zlmieś na 12 zasileń przy czyn 80żl zabieraają z konta na poczet no limit oraz w plus mix6 oferta podstawowa po 15 zł 5 dni wystarczy podpisac umowe na 24 zasilenia po 30zl i ceszyć się no limit 15 zł na 5 dni raz jeszcze napisze warto

  • 0

    82.  2013-01-12 12:46:14

    59. - wystarczy, że bedą ciekawe oferty. Promocji być nie musi. Naród nauczył się, ze jak jest promocja to pewnie jest taniej... Jaki naród takie promocje, parafrazując polityków od lewa do prawa ;-) 60. MVNO? Na chwilę urozmaicą krajobraz, na który promil promila zwróci może uwagę ;-)

  • 2

    83. ~?  2013-01-12 13:15:16  host: ageq181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe, kiedy stwierdzą, że no limit nie opłaca im się w abonamencie. Kto pierwszy pęknie i przestanie działać charytatywnie.

  • 0

    84.  2013-01-12 13:20:14

    83. ~?: Nie kracz... :P ale Twoje pytanie nie jest nieuzasadnione.. Myślę, że NoLimit w abo też poleci kiedyś.. i to ze wszystkich sieci.. no chyba że na usługach dodanych sieci zaczną zarabiać więcej kasy...

  • 0

    85. ~Sinis  2013-01-12 15:03:48  host: apn-37-98-209-88.dynamic.lte.plus.pl

    79 dokładnie z tmobile na kartę no limit wyleciał dużo wcześniej potem z Plusa na kartę o teraz z Orange ostał się jedno w play

  • 0

    86.  2013-01-12 20:58:31

    Mowie, podpisywac umowy poki nie jest za pozno...

  • 0

    87.  2013-01-13 00:33:10

    ja w listopadzie kupilem karte vectone w uk i wzialem no limit do polski za 20 funtow miesiecznie ale tez cienko bylo z jakoscia rozmow i tez po pare razy musialem dzwonic zeby sie dodzwonic.. promocja byla tylko na miesiac..ehhh teraz mam lebare uk i no limit do polski za niecale 20 funtow..jakosc rozmow jest super i jak narazie oferta ciagle dostepna...

  • 0

    88. ~  2013-01-13 22:56:32  host: ip-37-209-146-29.free.aero2.net.pl

    nie wiem jakiś sens jest tych no limitowych taryf w peptydzie skoro abonamentowe no limit na cały miesiąc już od 79 zł :)

  • 0

    89. ~pit  2013-01-14 07:46:31  host: 78.133.254.30

    Włączając te promocję, ludzie stracili rok ważności konta. Teraz orange kończy promocję i zapewne na nie da się już wrócić do konta ważnego rok. Orange to jednak ścierwo jest.

  • 0

    90. ~D  2013-01-14 08:44:36  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    chcecie no limit to sobie wezcie abonament albo zmiencie siec. macie wybor? macie. to nie wiem co sie prujecie

  • 0

    91. ~Big B  2013-01-14 12:59:34  host: 194.181.110.154

    Eee tam, niewielka strata. Wg mnie usługa była za droga i opłacała się tylko tym co bardzo dużo rozmawiają. Jak ktoś ma ochotę na no limit niech kupi sobie abo. Na karte powinni dać jakieś logiczne pakiety: jeden do Orange i drugi do wszystkich.

  • 0

    92. ~belciu  2013-01-18 13:13:58  host: user-164-126-137-65.play-internet.pl

    a ja mam wlaczone ni limit na kaecie orange na 10 dni i przedluzenie konta na rok mi wchodz elegancko takze nie wiem oco kaman. na wszelki wypadek po 10 dniach zwieje z one do ofnk :)

  • 0

    93. ~  2013-01-31 22:12:23  host: host-37-190-229-114.dynamic.mm.pl

    No limit i tak nie było ofertą nadzwyczajną bo wymagało konkretnego doładowania. Wśród prepaid sprawdzają się takie rozwiązania jak 60 min do wszystkich w Heyah. Tanio i atrakcyjnie.

Dodaj swoją opinię