Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec Mobilnej TV w Plusie

Koniec Mobilnej TV w Plusie

WitekT 27 Listopada 2012 18:28

0 0

Plus wycofał się ze sprzedaży usługi telewizji mobilnej, którą oferował na mocy umowy z Info-TV-FM, spółką zależną Cyfrowego Polsatu. Telekom tłumaczy, że to efekt trwającej w telekomie optymalizacji procesów - pisze Parkiet.

Przypomnijmy, że w ofercie Plusa Mobilna TV pojawiła się w czerwcu 2012 roku.




Abonenci, którzy z niej korzystali, mogą wypowiedzieć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Mogą też zrezygnować z usługi w ciągu 14 dni od momentu otrzymania od operatora pisemnej informacji o zakończeniu świadczenia usługi.

Operator zapewnia, że chętnym odda pieniądze za dekoder. Sprzęt można zwrócić do 31. stycznia 2013 roku.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    34. ~pabloki  2012-11-27 22:25:51  host: apn-77-112-137-105.dynamic.gprs.plus.pl

    @26Marcus tak wideorozmowy po umts sie nie przyjęły na polskim rynku. To że Ty czy Ja rozmawiam ze znajomymi videocall nie znaczy że sie przyjęły. Mówili tak nawet sami operatorzy komorkowi.

  • 0

    35.  2012-11-27 22:45:59

    Dział plusa zaskoczony!.. Nikt nie chciał nosić dodatkowego urządzenia tylko po to by beznadzieje oglądać?! Jak to możliwe?! A oni nawet plecaki z akumulatorem od Kamaza dawali że można było pietnaście minut korzystać... Jak to się mogło stać?! Doprawdy, tylko Soloż jest takim idiotą

  • 1

    36. ~  2012-11-27 23:03:55  host: v59-11.opera-mini.net

    poco komu ta mobilna tv polsatowo plusowa w dobie tabletow z dvb-t czy platformy next plus. taniej wygodnniej i bez ograniczen terytolialnych

  • 0

    37.  2012-11-27 23:16:21

    34. ~pabloki no masz racje, tera jeszcze mało telefonów to ma. A ci co mają nawet nie wiedzą że mają i co to. bo symbianie to było w menu podręcznym. Inna sprawa że mogli by to poprawić bo jakość tego jest sprzed 7-8 lat.

  • 1

    38.  2012-11-28 00:05:34

    Zlikwidować DVBH i dać cały mux na DVBT na pewno się przyda, biorąc pod uwagę jakie aktualnie gnioty są w DVBT z pozoru niezależne stacje są sponsorowane z kapitału duzych stacji telewizyjnych. Ten kraj nigdy się nie zmieni, tylko znajomości, klepanie się po ramieniu, lobby Polsat Tvn dobiło pomysł Tvp na platformę satelitarną tvp, teraz zabijają DVBT by kupować ich oferty satelitarne. Nawet na Białorusi są lepsze kanały na dodatek w DVBT2, ręce opadają jak tylko pomyśle ile w tym kraju zniszczono pomysłów, wszystko w imię wzajemnych korzyści i znajomości.

  • 0

    39. ~punk  2012-11-28 00:14:46  host: 176.100.195.85

    bubel i tyle, nie chcialo sie sprzedawac, to rezygnuja z tego. Ciekawe ile kasy wtopili na to. Zreszta z LTE nie lepiej, Solorz sie przeliczyl, bo nie kazdy chce LTE, skoro to lapie moze w duzych aglomeracjach i na ograniczonym terenie. Mi chcieli wcisnac tez ta telewizje i te cale LTE, ale nie dalem sie skusic. Wystarczy mi pakiet neta w 3,5G

  • 0

    40. ~piolok  2012-11-28 00:31:42  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Ja czekam na pieniądze od Cyfrowego Polsatu ta telewizja mobilna to bubel nie działa na wszystkie urządzenia pisałem o tym w czerwcu miała działać na laptopy i stacjonarne dopiero we wrześniu wprowadzili. Wojenka od czerwca planowane zwrot w grudniu kasy.Miałem oryginalny soft i telefon i tej aplikacji nie dało się zainstalować. Teraz plus się wycofuje bo to totalna klapa nie na rynek polski inny system kodowania na niemiecki jak najbardziej.Małe moce nadawania Chorągwica MUX-2 ponoć 100kW a jest raptem 63,980kW, Katowice 63kW a jest dokładnie 48,890kW, W Niemczech spotkałem się z mocą 150kW jak i 120kW odbiór w ruchu u nas można zapomnieć

  • 0

    41.  2012-11-28 05:45:37

    40 - a co powiesz na moc MUX3 w Katowicach wynoszącą raptem 2,5 kW? To jest dopiero granda. A to dla mnie najbardziej wartościowy MUX. Nie rozumiem, dlaczego nie można nadawać wszystkich trzech multipleksów z jednakową mocą?

  • 0

    42. ~a_lex  2012-11-28 08:06:51  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    goral i Witek - nr 31 i 32 - dzięki. No też mi się zdaje, że przymusowa zmiana dotyczy tylko "powietrza", a ponieważ w tej chwili w kablu są oba sygnały jednocześnie (analogowy i cyfrowy), to nie rozumiem czemu by nie mogło tak zostać na stałe. No chyba, że chodzi o to, żeby "nakłonić" całe osiedle do kupna dekoderów, najlepiej u technika tej kablówki ;))

  • 0

    43.  2012-11-28 08:28:06

    30. a_lex - kartkę powiesił ktoś kto - jak wczoraj w radiu słyszałem - "czyści" anteny przystosowjując je do odbioru telewizji cyfrowej za jedyne 600 złotych ;-) Masz umowę z kablówką i więcej Cię nic nie obchodzi. Jęsli nie mają zamiaru świadczyć dalej usługi, to muszą wyupowiedzieć umowę albo się "złożyć". A nie sądzę by mieli zamiar rezygnować. U mnie Vectra nic takiego nie wiesza, nawet ostatnio byłem w bok i słyszałem jak gość mówił babuni jednej, zę nieczym martwić się nie musi. Ja mam dekoder cyfrowy akurat, ale większośc korzysta z najprostszego zestawu kanałów w analogu.

  • 0

    44. ~R  2012-11-28 09:09:49  host: v25-13.opera-mini.net

    a-lex: tak jak mówił wlo, masz umowę z kablówka i ich psim obowiązkiem jest dostarczyć sygnał kompatybilny ze zwykłym tv. Za to im płacisz abonament. Jak ktoś będzie chciał ci czyścić antenę za 600zł możesz mu śmiało zasadzić kopa w d.

  • 0

    45. ~GaduAirowiec  2012-11-28 09:21:29  host: 130.138.227.40

    Telewizja to już przeżytek. Poza kanałami informacyjnymi nie ma co oglądać. Wszystko można znaleźć na chomikuj albo innych serwerach. I płacić abonament za Polo TV czy inne bzdety na MUXach? I jeszcze płacić za oglądanie reklam?! Czasy przedinternetowe telewizji?To se nevrati!

  • 0

    46. ~R  2012-11-28 10:13:44  host: v25-13.opera-mini.net

    Zgadzam się że tv klasyczna to przeżytek. Teraz nawet w prime tajmie puszczają szajs. Ja od kiedy posiadam internet, czyli min 10 lat, tv włączam od wielkiego dzwonu. Myślę że tv jest dobra dla dziadków co nie chwytają netu :-).

  • 0

    47. ~marcin  2012-11-28 10:20:20  host: 87-205-47-95.adsl.inetia.pl

    i dobrze, ludzie nie są takimi idiotami.

  • 0

    48.  2012-11-28 10:28:06

    Głuchy telefon jak nic! :)

  • 0

    49.  2012-11-28 11:17:32

    Wydaje mi się że dopóki 2 kluczowe rzeczy nie zostaną rozwiązane to przyszłość takich usług rysuje się w ciemnych kolorach. Po pierwsze czas pracy smartfona na jednym ładowaniu baterii.Obecnie ciężko dowieźć działającego smartfona do domu po całym dniu a co dopiero znaleźć odrobinę mocy na oglądanie serialu . Po drugie zbyt małe i stosunkowo drogie paczki danych które przy normalnym użytkowaniu dość szybko się kończą.

  • 0

    50. ~lecho  2012-11-28 11:38:06  host: public-gprs574080.centertel.pl

    na szczęście nie mam czasu na tv :)

  • 0

    51. ~Tomek  2012-11-28 12:59:59  host: epc229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chore jest pójście w przekaz na żywo zamiast w vod. Z drugiej strony rozumiem ze jeden sygnał idzie i setka tys niby mozna odebrać... A jak setka tys chce vod to tyle samo tez bedzie transmisji i obciazenia lacza. Ale z drugiej strony przeciez wazna jest jakosc i komfort.

  • 0

    52. ~toms  2012-11-28 13:54:14  host: pat209.kwsa.pl

    45- masz częściowo rację. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że na szczęście istnieją takie perły, jak TVP Historia i TVP Kultura. I choćby tylko dla nich, warto czasem włączyć TV.

  • 0

    53. ~  2012-11-29 20:06:10  host: 31.41.144.41

    @52. Co do TVP Kultura to akurat się zgadzam chociaż nie jestem szczególnie kulturalny ;). Ale TVP Historia to tak naprawdę kanał o historii TVP :). Co jakiś czas jak go włączę to widzę ciągle stare filmy lub seriale.

Dodaj swoją opinię