Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec laptopów za złotówkę

Koniec laptopów za złotówkę

WitekT 12 Marca 2007 14:49

0 0
18. marca kończy się promocja Ery, w której można kupić laptopa za złotówkę wraz z aktywacją blueconnect.

Szerzej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości. Była to dość "wirtualna" promocja, bo praktycznie nie sposób było skorzystać z tej oferty, a w punktach sprzedaży tworzone były nieraz listy społeczne.

Nie wiadomo czy po tej dacie pojawi się promocja z innym modelem laptopa.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2007-03-12 17:05:48

    #11. Era po prostu zamowila do tej promocji te 500 szt. I faktycznie mnie to dziwi, ze nie przewidzieli takiej popularnosic. Ostatnio jak liczylem to wyszloby mi ze od reki maja klientow na przynajmniej 3-4 tys. laptopow (biorac pod uwage ilosc ludzi w kolejkach).

  • 0

    15. ~wizard  2007-03-12 17:29:46  host: nat-mo1.aster.pl

    nie opłaca sie tego laptopa brać, jest beznadziejny po prostu!!! Chyba ze ktoś chce mieć naprawdę kompa do internetu i niczego więcej to proszę bardzo... Ja osobiście bym go nie wziął!

  • 0

    16.  2007-03-12 17:47:12

    @ Szalony- ty naprawdę jesteś szalony, jeśli sprawdzasz prędkość EDGE Plusa w Sylwestra po północy :D:D

  • 0

    17.  2007-03-12 18:03:48

    Arnie - sam byłem ciekaw co się stanie :) - kompletnie mnie to zaskoczyło że dane działały jakby gdyby nic się nie stało - i był to zwykły wieczór !!! a że akurat dziecko miałem chore to musiałem być niestety w domu - plusem tego było to że się wyspałem ;)

  • 0

    18. ~szulak  2007-03-12 18:34:23  host: host-89-228-145-170.gorzow.mm.pl

    na mojej liscie jest zapisanych 8 chetnych ale nie doczekaja sie:))) po pierwsze w erze rzadza niepowazni ludzie, reklama leci w tv ze tu taki zajefany lapotopik za 1 zł a ich nie ma!!! po drugie nie rozumiem po cholere klientow ktorzy sie pchaja na 3 letnia umowe. lepiej jak sobie kupia laptopa sami a tylko modem u nas!

  • 0

    19. ~  2007-03-12 19:48:40  host: uj186.internetdsl.tpnet.pl

    Szulak - 8 osób to i tak mało ... w okresie wejścia Zetabadziew-czyszonko magazynów każdy konsultant miał ok 100 chętnych ;)

  • 0

    20. ~jarekt  2007-03-12 20:41:01  host: ebx98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Smiesznie bo ceny tych laptopow sa z kosmosu. Podejrzewam ze kolejki sa wylacznie dlatego, ze jest to sposob na zalatwienie sobie do domu laptopa za pieniadze firmy. Zaloze sie ze jesli daliby do BlueConnecta pralke albo lodowke tez by sie pare tys ludzi znalazlo.

  • 0

    21.  2007-03-12 21:25:17

    17: no ja też w tym roku miałem "innego" sylwestra (dzieciak w tym okresie się nam na świat pchał), wiec siedzieliśmy z żoną w domu. No i sprawdzałem sobie to i owo ;-) I rzeczywiście transmisja danych w Plusie działała jak w normalny "dzień" a ludzie się dodzwonić nie mogli ;-)

  • 0

    22. ~arczik  2007-03-12 21:39:23  host: c108-150.icpnet.pl

    powiedzcie jak wygląda w Plusie transfer danych po przekroczeniu limitu, kolega mówi, że działa mu normalnie (ma iplus 60 i 1GB danych) często ściaga duże pliki i ten 1G szybko mu ucieka, ale oznajmił, iż nie odczuwa spowolnienia po przekroczeniu limitu; czy faktycznie tak jest??

  • 0

    23.  2007-03-12 22:00:04

    Wiadomość od: () IP: 91.94.171.233 22: jednym przycinają, innym nie... próbowałem tu kiedyś jakąś regułę rozkminić ale mi się nie udało. Może ktoś zna? ;-)

  • 0

    24.  2007-03-12 22:03:45

    a cóż to mi się takie dziwne wkleiło na początku? ;-)

  • 0

    25. ~mirekb  2007-03-13 01:39:15  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    najwiecej mi poszlo z iplusa za 60pln o limicie 1GB,4GB potem scielo predkosc 20-30kb/s na tydzien i juz tak nie robie;-))a co do transmisji danych w swieta (24-31)-12-2006 polaczylem sie 2razy na jakies 50prob-przez tydzien tak zapchana siec ze dalem soebie spokoj ale i tak polkomtel ma najlepsza siec(predkosci najwiecej o tym mowia) do neta bo jak Szalony pisze lepiej dzieli kanaly choc dodam ze z priorytetem gprs przed rozmowami nie zgodze sie-pisze co u mnie bylo,ale reszcie tez wierze ;-)pozdr

  • 0

    26. ~  2007-03-13 07:30:57  host: 116.83.rev.vline.pl

    jarekt: dokladnie!masz racje.ludzie rzucili sie bo laptopy byly za 1 zl.a faktyczny koszt wyniosl 60zl *36 miesiecy daje 2160zl.czyli taki tani to ten laptop nie byl:)ja osobiscie nigdy bym nie podpisal umowy na 3 lata.

  • 0

    27.  2007-03-13 07:39:26

    500 laptopow - bez komentarza...

  • 0

    28. ~arczik  2007-03-13 08:43:50  host: 212.160.172.70

    to nie było 60 zł*36 m-cy, 36 tak, ale kwota była wieksza abo cos koło 150 zł, po 3 latach laptok wynosił prawie 6 tys... nic tylko szukac naiwnych ;)))

  • 0

    29.  2007-03-13 08:44:18

    arczik: a blueconnect to masz za darmo???

  • 0

    30. ~12345  2007-03-13 08:52:49  host: awx226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja Blue_NBOOK_36M to laptop Fujitsu Siemens intel Duo 1,8 ale takze dostęp do netu Blueconnect. Limit tego dostępu to 4 GB wiec aktualnie obowiązująca cena za tą usługe to 100 zł netto. 150 zł - 100 zł = 50 zł koszt m-cy za laptopa. 50 zł razy 36 m-cy = 1800 zł. Cena moim zdaniem bardzo dobra. Nawet jesli przyjmiemy tańsza wersje abonamnetu za usługe Blueconnect, czyli 40 zł netto to 150 zł - 40 zł = 110 zł razy 36 m-cy = 3960 zł za laptopa. Tez nie jest wygorowana ceną za laptopa na 3-letnie raty. Pozdrawiam

  • 0

    31.  2007-03-13 12:22:50

    dla kogoś kogo nie stac teraz i w przyszłości by nie było stać na zakup sameog laptopa, a średnio korzysta z kompa to ta oferta jest idealna.

  • 0

    32. ~Stafan  2007-03-13 21:04:34  host: agh226.internetdsl.tpnet.pl

    Zawsze sie jacys idioci znajda co nie potrafia wyliczyc ze ten zlotowkowy laptop kosztuje ponad 6,5 tysiaca. Beda tez inne podobne pseudo promocje.

  • 0

    33.  2007-03-13 22:53:54

    Mylicie cene lapka z cena lapka z BC. Wychodzi taniej dla tej wirtualnej promocji... Kwestia taka ze tylko jeden notek o srednich parametrach...

Dodaj swoją opinię