Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec Heyah Klubu

Koniec Heyah Klubu

WitekT 2 Czerwca 2010 20:03

0 0

Tylko do 1. lipca będzie funkcjonował Heyah Klub - strona z forum, fotoblogami, galeriami i grami. Heyah migruje ze swoimi fanami na strony serwisów społecznościowych takich, jak Facebook, Fotka i Nasza-klasa.

Heyah Klub powstał kilkanaście tygodni po starcie Heyah - w lipcu 2004 roku. Oprócz wymienionych wcześniej funkcjonalności, na przestrzeni czasu oferował różne zniżki, np. na ubrania w wybranych sklepach czy praktycznie darmowe napoje i lody w fastfoodach. Premia 10% za doładowania dla członków klubu w Taryfie Pakietowej pozostanie.




Heyah pracuje nad uruchomieniem nowego portalu, ale termin jego startu nie jest jeszcze znany.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 2

    14.  2010-06-02 23:45:03

    Forum Heyah mogłoby zostać, bramka zostanie, reszta to było zbędne badziewie.

  • 2

    15. ~robert1810  2010-06-03 08:47:04  host: t14-04.opera-mini.net

    ten klub od roku praktycznie nie istnial. Admini nie zagladali tam i chyba malo co dzialalo poprawnie. Po zmianie adresu forum bez jakiejkolwiek inforamacji wczesniej, to takze przestalo funkcjonowac. Widac nikomu w heyah na tym nie zalezalo. Strone przefleszowali i problemy z otwarciem i przegladaniem to codziennosc tego klubu. Tak sie zlozylo ze jakies 2tyg. temu podjalem decyzje o przeniesieniu numeru, co nastapi pewnie w lipcu/sierpniu. Pozdrawiam klubowiczów

  • 2

    16.  2010-06-03 12:54:31

    @15: Ja przeniosłem numer w marcu 2009 r., gdy tylko Play zaczął dawać po 20 zł przez 3 miesiące za przeniesienie numeru, co zrekompensowało mi złodziejską (ale niestety wtedy jeszcze legalną ;-() opłatę 50 zł. Do dnia dzisiejszego mogę się logować do Heyah Klubu ze swojego numeru, który od kilkunastu miesięcy jest w Play, tylko zabrano mi od razu po przeniesieniu numeru dodatkowe 100 żetonów, i do niedawna bez problemu wysyłałem z tamtej bramki smsy, które były dostarczane z moim już Playowym numerem w polu nadawcy :-).

  • -2

    17.  2010-06-03 13:43:35

    Heyah jednak jest jedną z lepszych ofert na rynku. Tutaj niby likwidują ale z drugiej strony przenoszą gierki na facebooka, a tam jest masa innych jeszcze gierek. Źle nie będzie.

  • 2

    18.  2010-06-03 15:19:45

    @5 - ja też korzystam z starej taryfy i nie widzę w tym nic dziwnego. mam zbyt dużo jednostek z pakietów "magicznych" do wykorzystania (a te jak wiadomo nie przepadają - obecnie zostało mi jeszcze 235 minut/13 000 smsow wewnątrz sieci, co w połączeniu z taryfą pakietową, darmowym pakietem 300 sms do wszystkich przy kazdym doladowaniu i bonusem 10% za uczesnictwo w heyahklubie) jest po prostu dla mnie korzystniejsza. najpierw musiałbym to wszystko wygadać lub wykorzystać, głupio mi tracić taką ilość darmowych minut. również wybierając "telefon bez związku" nie można zmienić w trakcie trwania taryfy. mi najbardziej szkoda społeczności która zgromadziła się wokół heyahklubu i która mniej lub bardziej aktywnie udzielała się na tamtym forum. wątpię czy odnajdę ich na facebooku. przodowałem tam w rankingu postów, często pomagałem i udzielałem się tam czysto charytatywnie - http://web.archive.org/web/20061128094326rn_1/www.heyah.pl/forum / jak dla mnie po 6 latach chyba pora stamtąd zwijać żagle, nie wiem tylko jeszcze dokąd.

  • 1

    19. ~robert1810  2010-06-03 16:55:32  host: t23-12.opera-mini.net

    @ganc2: a juz myslalem, ze tylko ja w taryfie pakietowej zostalem :) ja wylacznie dla darmowego numeru za 5,90zl/mc siedzialem ostatnio ale to tez czas zmienic. Nowego operatora dla tego numeru juz wybralem. Szkoda spolecznosci i forum, bo takze troche czasu tam spedzilem. Zapraszam Klubowiczow do ostatnich wpisow w porzegnalnym temacie na forum. Mile widziane opinie :)

  • 0

    20. ~krzys  2010-06-03 20:04:40  host: chello089072048009.chello.pl

    beznadzieja, zniknęła oferta HERBATKI w KFC z Heyah, jutro przenoszę numer do play, heyah zeszła na psy:(

  • -1

    21.  2010-06-03 21:37:12

    Heyah ma bardzo dobrą ofertę i to trzeba przyznać wg mnie jest w ścisłej czołówce. A w niektórych punktach nawet nad ;) jak tanie międzynarodowe i podwójne. Tutaj likwidują serwis ale ja bym się tym nie przejmował, tak jak pisałem, teraz większość chociażby gierek będzie pod jednym adresem co wg mnie jest lepsze.

  • 1

    22.  2010-06-04 01:37:12

    robert1810 pamiętam cie już z dawnych lat kiedy byłem na forum i dość aktywnie korzystałem z usług Heyah, forum naprawdę było dobre, owszem było ciężko się przebić przez ten beton jakim była cała administracja Heyah, ale sporo sukcesów też można zaliczyć, tak naprawdę na prośbę użytkowników sporo fajnych usług i promocji powstało. Mam nadzieję że Heyah jednak zostawi forum, bo jednak to była najlepsza możliwość dyskusji o poprawie oferty Heyah. Byłem na forum Heyah pod nickiem neon4.

  • 0

    23. ~Semnom  2010-06-04 20:48:25  host: 77-253-48-249.adsl.inetia.pl

    Heyah jest bardzo aktywna na facebooku, co poniekąd zastępuje klub Heyah.

  • -1

    24. ~von Arthur  2010-06-06 10:03:25  host: g167128.upc-g.chello.nl

    no i zmascili,Polska -w tym kraju zawsze wszyscy musza spieprzyc sprawe

  • 0

    25. ~QWERTY  2010-06-06 10:27:07  host: deo249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ogólnie powiem, że niektórzy robią z informacji o końcu Heyah Klubu wielką tragedię. A teraz odpowiedzi na poszczególne posty: 23. Zgadzam się z tym ;). 24. No i co z tego, że (niby) w Polsce sie tak dzieje?

  • 0

    26. ~afak  2010-06-07 02:04:47  host: chello089072048009.chello.pl

    ja nie mogę co za betony mają jeszcze tam telefony np. @21 "teraz większość chociażby gierek będzie pod jednym adresem", idź dziecko pochwal się mamie że stronę z grą masz i telefon w heyah. Chyba to PR-owcy PTC wypisują bo taki nonsens to aż nie wierzę?!

  • 0

    27. ~czelo  2010-06-07 02:05:45  host: chello089072048009.chello.pl

    nie ma kerbatki - nie będzie doładowań. Witaj, Play:O

  • 0

    28.  2010-06-07 21:56:41

    Hehehe jasne, już bo uwierzę że ktoś był w Heyah tylko dla herbatki. Takie teksty nie przejdą. W Play też nie ma herbatek. A Heyah jak nie patrzeć ma bardzo dobrą ofertę...

  • 0

    29.  2010-06-08 10:33:13

    To całkiem dobry ruch. Na facebooku faktycznie strasznie dużo dzieje się jeśli chodzi o Heyah. Zbierają teraz pieniążki na zwierzaki w schroniskach - taki PR to ja rozumiem :-) nie wszystko musi być nastawione na komerchę i to się ceni.

  • 0

    30. ~mar  2010-06-08 17:04:30  host: static-87-105-190-244.ssp.dialog.net.pl

    ja tez sie zastanawiam nad play... herbatka zawsze byla fajnym bonusem...

  • 0

    31.  2010-06-08 19:08:21

    aszbi, masz rację, Heyah klub do kwiatek u korzucha. Oferta jest dobra niezależnie od tego czy się do niego przynależy, czy tez nie.

  • 0

    32. ~maciej  2010-06-28 17:09:16  host: boguszow.sattom.pl

    ja migrowałem do play fresch 60 zł za to dostalem od playa:D

  • -1

    33.  2010-06-29 16:29:26

    Przy tej jakości usług powinni mi dać ze 160, żebym może się zastanowiła nad przenosinami, tak prawdę powiedziawszy.

Dodaj swoją opinię