Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec groszowych SMS-ów w Plusie

Koniec groszowych SMS-ów w Plusie

sirmark 25 Lipca 2006 01:36

0 0
Plus poinformował o zakończeniu z dniem 31 lipca br. promocji SMS za 1 gr w usłudze abonamentowej.

Promocja trwająca od października 2005 roku, sukcesywnie przedłużana, umożliwia uruchomienie pakietu 500 SMS-ów do wykorzystanie wewnątrz sieci Plus GSM (z wyłączeniem Sami Swoi) w cenie 5 zł brutto.

Szczegółowy regulamin w dziale Promocje.



Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~Krzysiek  2006-07-25 12:08:38  host: ewy213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już pisałem do biura obsługi w sprawie ważności tych pakietów w sierpniu i czekam na odpowiedź. Jak odpiszą to się odezwę ale sądze, że możemy tylko pomarzyć. Dla mnie też takie pakiety były bardzo korzystne (nawet gdyby były na 1 okres rozliczeniowy)

  • 0

    19. ~jot  2006-07-25 12:36:58  host: dqj75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekasz na odpowiedź od sierpnia, ale zeszłego roku, bo inaczej nie można. i liczysz na nią jeszcze, ostro:P:P:P

  • 0

    20.  2006-07-25 12:43:13

    Ale Debile w tym Plusie,tak w połowie wakacji? Komuśnieżle przygrzało od tych upałów :? *** stz masz dużo racjii .ale pomimo tych stawek SMSy sie opłacają - ale jak sie ma pakiety do stacjonarnych i do swojej sieci (TT) to wtedy jak najbardziej opłaca sie dzwonić:)

  • 0

    21. ~w  2006-07-25 13:01:35  host: dpr71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No bo T-T niezmiennie jest najlepszy w pre-paidzie przecież, oby tylko nam nie zbarano tych pakiecików.

  • 0

    22. ~dt  2006-07-25 13:08:22  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    rafael a jak masz cykl rozliczeniowy? Od kiedy do kiedy? Szkoda ze promo sie konczy ale i tak nie korzystalem bo mam pakiet Gprs a miastoPlusa dziala swietnie na mwap :]

  • 0

    23. ~pyp  2006-07-25 14:05:13  host: bcx43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poprostu niedowierzam... Ten Plus widać że chce potracic troche klientów lub odstraszyc od podpisywania nowych umów. Mam nadzieje że na miejsce tej promocje wejdzie jakaś nowa promocja, dzieki której sa sms`y nie bede musiał płacic po 18 gr. Oj Plus zaskoczyłes mnie :(

  • 0

    24.  2006-07-25 14:55:14

    bo z telefonu się dzwoni a nie pisze, kiedyś eski kosztowały po 61gr i też się pisało

  • 0

    25. ~D  2006-07-25 16:26:44  host: 80.51.255.150

    Uff a już myślałem że mi w mixie zabiorą... Tak wogóle to nie jestem do końca pewnien czy Plus traci, tak jak to ktoś pisał bo wczoraj podpisywałem umowę i była to 22 umowa w tym dniu na mixa.

  • 0

    26.  2006-07-25 22:35:40

    dt: okres rozliczeniowy mam od 5 do 4, natomiast do 4 sierpnia pozostal mi obecny pakiet smsow i pytam czy jesli aktywuje go np dzisiaj to czy te smski beda tez do wrzesnia czy nie

  • 0

    27. ~  2006-07-26 03:38:30  host: dvk84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mix+ ma przestarzałe cenniki i jedzie równo na rzadkich promocjach. Ludzie piszą się chyba na Mix+ tylko dlatego, że Zetafon jest jakby go nie było a nie odpowieda im TT.

  • 0

    28. ~krzysiek  2006-07-26 08:24:32  host: eub139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i odpisali. Pakiecik uruchomiony do 31 lipca nie traci ważności z dniem 1 sierpnia. Można go wykorzystać do końca następnego okresu rozl. po tym, w którym został uruchomiony.
    PS.Do "jot": z tym sierpniem to chodziło o ważność smsów w tym miesiącu a nie o to że w sierpniu pisałem!!!

  • 0

    29. ~Neo  2006-07-27 12:04:14  host: dpz153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla kogo te promocje, najlepszy mix ma era fun. Tam jest ok, polecam wszystkim.

  • 0

    30. ~  2006-07-27 12:07:01  host: dpn207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to już nie będzie tych promo?To mnie nie miło zaskoczyli:(

  • 0

    31. ~X  2006-07-29 13:11:14  host: aoo215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w mixie nadal sa smsy po 1gr. promocja do odwolania!!! :)

  • 0

    32.  2006-07-29 17:28:14

    W Mix jeszcze są i mam nadzieje, że będą jak najdłużej. Nie mam zamiaru pisac smsów znów za 18gr...

  • 0

    33.  2006-07-31 20:33:34

    -Cześć spoźnie się bede za 10 minut nie gniewaj się, korki na mieście dziś straszne
    -OK szerokiej drogi czekam .
    Oto przykład rozmowy w granicach 15 sekund koszt tej rozmowy ( w zależności od posiadanej taryfy to 15 do 18 groszy)
    Nie chciało mi by się pisać wówczas smsa za 18 groszy, raz że drożej, a nawet jak ta sama kwota to telefon jest wygodniejszy (rozmowa), mamy odrazu połączenie i potwierdzenie iż dana osoba wie o naszym spóźnieniu, w przypadku sms-a nie zawsze słyszymy dzwięk sms-a. Reasumując smsy po 18 groszy to paranoja, 1 grosz w sieci to powinien być standart bez żadnych pakietów. Nie raz niestety zmuszeni jesteśmy wysłać sms-a nawet gdyby kosztował te 61 groszy, bo na zebraniach itp. nie wypada dzwonić, więc sieci koórkowe tak samo uważają iż głownym narzędziem są rozmowy a sms-y są tylko dodatkiem.

  • 0

    34.  2006-08-01 17:52:53

    nawet nie raczyli zaktualizować strony plusa nadal jest na ich stronie smsy po 1 grosz pisze oczywiście że do 31 lipca, ale po co jak tego już nie ma :( http://www.plusgsm.pl/promocje/promocje_uslug/sms_za_1_gr/

  • 0

    35. ~Iwonka  2006-08-14 10:53:41  host: 80.54.90.22

    jakie wieśniaki i tera do chłopaka tak nie bede pisać:(

  • 0

    36. ~WIKTORIA  2007-01-02 12:43:54  host: clv194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chcialam tylo powiedziec ze simolus to banda oszukanicow. oszukuja sa to zlodzije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    37. ~maly  2007-01-14 10:50:10  host: aboq29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wpadnij do mnie

Dodaj swoją opinię