Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec doładowań za 150 zł w Orange

Koniec doładowań za 150 zł w Orange

sirmark 24 Października 2007 21:44

0 0
Orange poinformował, że z dniem 1 grudnia wycofuje ze sprzedaży doładowania o nominale 150 zł. Dotyczy to wszystkich kanałów sprzedaży.

Doładowania o wartości 150 zł nabyte przed dniem 1 grudnia będzie można wykorzystać w celu doładowania konta użytkownika do dnia 31 grudnia.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56. ~mike258  2007-10-25 20:08:40  host: dynamic-87-105-50-252.ssp.dialog.net.pl

    faza. dluga lista: oplata aktywacyjna wieksza, spadek jakosci bok (!), wzrost cen telefonow, gorsze oferty propozycji, i najwazniejsze. WPROWADZENIE LIMITU 1200 minut na darmowe numery i polaczenie ich z wieczorami co podraza numer. tak na szybko bo mozna mnozyc.

  • 0

    57.  2007-10-25 21:22:33

    *b - hehe ale twoje jedno wejscie to jest kropelka w morzu wejsc :) *mike258 - pytalem o te na plus ale oczywiscie nie liczylem na odpowiedz :)

  • 0

    58.  2007-10-25 21:51:11

    Czy przypadkiem FCT-owcom nie opłaca się doładować zamiast 150 zł 6 razy po 25 zł i korzystać chyba z cotygodniowych bonusów, obecnie 50 zł do doładowania. Przecież im nie zależy na okresie wychodzących.

  • 0

    59. ~brak słów  2007-10-25 23:40:50  host: dum73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    b - to jest to o czym pisałem nice koment. Ty jedyny to zrozumiałeś widać, pozdrawiam.

  • 0

    60.  2007-10-26 09:49:23

    ~robaas - nielegalne to jest wtedy, gdy trzepiesz na tym kasę bez podpisania umowy z operatorem... Co innego korzystanie w domu czy firmie (bardziej w firmie) - jeszcze nie spotkałem się żeby operatorzy odmawiali zgody na korzystanie z takiego urządzenia. A mam wielu klientów, którzy je wykorzystują w swoich centralach.

  • 0

    61.  2007-10-26 09:50:16

    Mwię "klientów" bo współpracuuę z wieloma firmami świadcząc im usługi... Nie telekomunikacyjne czy podobne ;-)

  • 0

    62. ~issa  2007-10-26 10:35:02  host: inet20908na-3.eranet.pl

    ***b - coś Ci się pomyliło... To nie jest tak , że klienci domagają się w tym wypadku czegoś za darmo , lub czegoś za nic. To jest , a raczej było , najzwyklejsze na świecie docenienie klienta który skłonny jest płacić więcej , a między bajki można włożyć teorię , że doładowywali i obracali się w ramach kwoty doładowania przez czas ważności na połaczenia wychodzące. Z reguły taki klient i tak ZAWSZE płaci znacznie powyżej ARPU. Nigdy nie spotkałeś się z kartami rabatowymi ? A to jest właśnie , ze względyu na specyfikę sprzedawanej usługi , prosta analogia między kartą rabatową a dodatkowym bonusem za zasilenie który przekłada się de facto na niższe ceny usług. Jeszcze raz Ci mówię , że żadnej łachy Orange czy inna Era nie robią , to co sugerujesz to nonsens.

  • 0

    63. ~issa  2007-10-26 10:40:14  host: inet20908na-3.eranet.pl

    Z tego co czytałem tutaj , czy było to zasilenie 100/110 czy 150/180zł , końcowa cena minuty i smsa w sieci była ta sama. Wynika z tego , że a) rzeczywiście Orange walczy z patologiami na rynku telekomunikacyjnym , co nieco dziwi w zestawieniu z bonusem jaki daje Play , b) wbrew temu co mówią , wcale ludzie nie dzwonią tak mocno w sieci (a ostatnio jakoś dziwnie się nasiliła ta propaganda) i jednak konkretnie tracą na , więc im żal dupę ściska i szukają na gwałt szukają sposobów jak by tu powstrzymac spadek przychodów.

  • 0

    64. ~issa  2007-10-26 10:43:00  host: inet20908na-3.eranet.pl

    (połączeniach poza sieć)

  • 0

    65. ~gość  2007-10-26 10:50:06  host: dop102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiadomo nie od dziś ze oferta prepaid jest po prostu slaba i kropka... potwierdzeniem moich słow jest wynik finansowy za trzeci kwartal! rozdawania simkart oraz wysoka taryfa cenowa poza siec nie wrozy dobrze ...

  • 0

    66.  2007-10-26 13:53:12

    Oferta jest ok tylko ludzie nie korzystają z możliwości obniżania cen połączeń i dlatego takie są statystyki.

  • 0

    67. ~  2007-10-26 15:27:27  host: dpa137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masz racje nie wszyscy więdzą o zniżkach.Ja będąc w popie mam 65gr i pewnie kiepsko bym na tym wychodził gdyby nie pakiety co miesiąc kupuje pop gadanie za 6zł w tym mam minute za 20gr w sieci oraz pakiet sms też za 6zł 600sms.

  • 0

    68. ~realista  2007-11-01 17:19:33  host: babilon.nat.student.pw.edu.pl

    hmm, dziwna sprawa z tym wycofaniem... no chyba ze klienci nie sa zainteresowani. Prosty wniosek! orange pop wyczerpal swoje mozliwosci.

  • 0

    69. ~mysterum  2007-11-01 20:01:27  host: edz87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja i tak doładowuwuję max. za 50 zł, także taka zmiana mi wisi. W sumie po zmianie telefonu i tak zmieniam sieć na Erę TT, bo Orange nie ma u mnie zbyt dobrego zasięgu i opinii.

  • 0

    70. ~optymista  2007-11-01 20:30:36  host: nat-dom3.aster.pl

    hm widocznie klienci nie kupowali takich dużych doładowań i przestało się to im opłacać to jedyny wniosek jaki przychodzi mi do głowy no bo gdyby był popyt to nie wycofywaliby tego...ciekawe jaki będzie kolejny krok? wycofanie tych za 100?

  • 0

    71. ~paw22  2007-11-02 14:43:58  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    Ja jak miałem orange i dużo dzwoniłem to ładowąłem po dwa razy w miesiącu (ale to jeszcze było jak nie było orange tylko idea) a o tyle sie to opłacało że przy 150 dodatkowy bonus wynosi(ł) 30 zł pzdr

  • 0

    72. ~lukaszek712  2007-11-02 15:38:17  host: a14.net142.okay.pl

    maja zniknać zdrapki wszystkie papierowe w kioskach a maja to zastapic elektroniczne zasilienie przez Bankomaty czy też jak ktos posiada konto bankowe w banku przez internet...

  • 0

    73. ~hi  2007-11-02 23:09:26  host: abuc116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uwielbiam klientow z mixem 25 i telefonem z wszystkimi bajerami za 1zl.i najlepiej na 12 m-cy hihi

  • 0