Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec Czerwonego Kapturka

Koniec Czerwonego Kapturka

WitekT 6 Sierpnia 2005 13:43

0 0
KRRiT zawiesiła emisję spotu reklamowego Heyah, w którym występował Czerwony Kapturek.

W uzasadnieniu podała, iż dramatyczny rozwój akcji sprawia, że dzieci boją się tej reklamy i mają wątpliwości co do prawdziwej treści bajki o Czerwonym Kapturku. W decyzji jest też informacja o zagrożeniu rozwoju psychicznego dzieci.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19.  2005-08-07 18:29:36

    Tak naprawde to wycofali ta reklamę bo nikt juz nie mogl słuchac tego glupka Wodeckiego.

  • 0

    20. ~GSM  2005-08-07 19:58:15  host: xz54.internetdsl.tpnet.pl

    Jakby czarny, nie czerwony kapturek szedł na mszę i niósł ofiarę na tacę to nikt by nic nie mówił. Heyah nie to weźmie pod uwagę.

  • 0

    21. ~  2005-08-08 01:46:24  host: gw2.eranet.pl

    Dzis serio na 1ce leciala ta reklama !!!

  • 0

    22. ~sp0q  2005-08-08 15:19:41  host: rh122.internetdsl.tpnet.pl

    gnie tych ludzi jush kompletnie, zdjeli najlepsha reklame =[

  • 0

    23. ~riven  2005-08-09 00:18:14  host: 80.51.167.46

    zawiesili emisje? przeciez ta reklama non stop leci w tv, przynjamniej jeszcze wczoraj ją widzialem

  • 0

    24. ~Życzliwy  2005-08-09 13:54:38  host: dwv51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Krritv myśli że dzieci cały dzień nic tylko czekają na moment w którym wystąpi czerwony kapturek w reklamie heyah. A o jakim dramatycznym rozwoju akcji oni mówią. Od paru dni w telewizji leci kapturek w wersji textowej. To znaczy @#!@$^$%&^%& a potem jest Piiipp. Niech sobie obejrzą wszelkie Mangi które lecą w polsacie rano.

  • 0

    25. ~Dz*ano  2005-08-10 10:35:02  host: pa131.laskowiec.sdi.tpnet.pl

    Hahah! I tak oto staliśmy sie świadkami narodzin nowej legendy - za dwadzieścia lat będę opowiadał dzieciakom na dobranoc reklamę o kapturku bez nogi. Przy okazji przypominając im w jakich ciężkich czasach żyłem i jak powinny się cieszyć z dobrobytu jaki im zapewniam pffff. Gdyby nie została wycofana , to za pół roku nikt by o niej nie pamiętał...

  • 0

    26. ~lasocha  2005-08-11 10:07:46  host: pc70.susiec.sdi.tpnet.pl

    A może jakby spadli z ceny (bo są jednak chyba najdrożsi) to może nie by nie było tyle zamętu. Heyah spadaj z ceny bo wszyscy przeskakują na tańszych. Czekamy na reakcję

  • 0

    27.  2005-08-11 17:10:05

    Ta reklama ciągle leci. Wczoraj tj. 10 sierpnia ją widziałem.

  • 0

    28. ~ja  2005-08-12 10:00:55  host: bjg183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niby zakazali a ja caly cas widze ta reklme w tv :D

  • 0

    29. ~  2005-08-12 17:45:37  host: sr3.interplanet.pl

    no wlasnie dzis juz z 10 razy widzialem ta reklame w tv hehe fajnie zakazali :D

  • 0

    30. ~Alka  2005-08-14 22:04:43  host: ahb254.internetdsl.tpnet.pl

    Jak oni mogli wycofać moją kochana reklame ;( W tej reklamie przycież nic takiego nie było...Wystarczy obejżej jakąś bajke na polsacie to...szkoda gadac.Oddajcie nam kapturka!

  • 0

    31. ~Martusia  2005-08-15 18:26:47  host: 82.139.11.22

    Przesada! Czasem nawet nie moge patrzec na te zalosne bajki, a to po prostu reklama!

  • 0

    32.  2005-08-16 12:28:45

    wejdz na http://www.heja.pl/kapturek dostempny orginal

  • 0

    33. ~Paulinka  2005-08-17 16:23:59  host: 217.153.164.82

    Jak dla mnie to ta reklama jest super i bardzo jua lubie to te dzieci maja cos z psycha ze im sie to nie podoba.Moja siora ma 5 lat i bardzo lubi tą reklam i nic jej nie siada na psyche.pozdrowka :)

  • 0

    34. ~paulinka  2005-08-17 16:26:40  host: 217.153.164.82

    A I JESZCZE JEDNO MAM NADZIELJE ZE JUZ PRACUJA NA D NASTEPNA TAKA REKLAMA BO TAKIE REKLAMY SIE MILO OGLADA JEST POPROSYU ZJE....:D

  • 0

    35. ~caja  2005-08-18 16:22:36  host: 81.15.193.88

    niech czerwony kapturek wroci na ekrany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    36. ~  2005-08-19 03:10:54  host: 193.69.116.42

    to juz jest koniec! nie bede wystepowal! :P

  • 0

    37. ~Pajmps  2005-08-27 10:26:36  host: 213-238-88-88.adsl.inetia.pl