Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec 5Plusa

Koniec 5Plusa

Piszemy o tym pierwsi WitekT 15 Lipca 2014 09:50

6 4

30. września Polkomtel kończy program 5Plus. Tym samym z rynku znika najstarszy program lojalnościowy dla klientów sieci komórkowych, który istniał 15 lat - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.




Zebrane punkty można wykorzystać 30 dni dłużej, czyli do 30. października. Po tym czasie zostaną anulowane. Polkomtel dla swoich klientów ma w tej chwili inne propozycje, m.in. oparte o rabat w abonamencie przy aktywnym korzystaniu konta w PlusBanku.


Zobacz: Plus: Pakiet usług PlusBanku i do 50% rabatu na abonament.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: 5plus | plus | polkomtel

w sumie: 48
  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    29.  2014-07-15 11:54:09

    Jabra Stone - wartość ok. 200 zł swego czasu... Ja do dzisiaj jej używam - miałem za darmo. Przy moim abonamencie półtora roku płacenia rachunków. Wiem - za darmo nic niema... Z moich to dają... Tylko ja się zapisałem, się zbierało i miałem słuchawkę. Innym się nie opłaca. Ktoś by powiedział - kto bogatemu zabroni wyrzucać własne pieniądze w błoto... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    30.  2014-07-15 11:55:18

    Wcześniej Plantronics Voyager - świetna słuchawka, porządny akumulator... Nie musiałem na to wydawać pieniędzy. Gdzie Ty widzisz bezsens programu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    31.  2014-07-15 11:56:38

    Plantronicsa koledze dałem - używa do dzisiaj - nie wiem czy jest zadowolony - może i nie bo wiem, że woli przewodowe (nie musi pamiętać o prądzie) ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32. ~pabloki  2014-07-15 12:11:13  host: 213.158.219.75.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dobrze ze zlikwidowali , powinni wcześniej . miałem kiedyś w czasie wysokich stawek na taryfie głosowej , potem wziłąem iplusa ale już nie włączałem 5plusa bo dla chyba 30 minut raz na pól roku sie nie opłacało. to są koszty a te programy sa nic nie warte. okropne jest to jak teraz sie wszedzie atakuje klienta tymi programami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    33. ~klienta Plusa  2014-07-15 12:49:44  host: dhcp95-108-99-82.eaw.com.pl

    Już im padł system, wszyscy chcą wymienić punkty :-P

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    34. ~  2014-07-15 13:42:57  host: n15-07-04.opera-mini.net

    ludzie co tak narzekacie na tego Plusa ?
    Orange,T dawno już zlikwidowało swoje,programy lojalnościowe, Plus i tak długo utrzymywał ten program, sam podejrzewałem, że ten program mogą wygasić, jako jedyny Plus miał najdłużej ten program

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    35.  2014-07-15 13:45:12

    34 - ludzie narzekają bo w większości nie korzystali ;-) nie wiedzieli co to jest, co można mieć. Łatwo wtedy narzekac ;-) Ja podałęm argumenty wątpiącym w sens korzystania z programu... No niektórzy dla 75 groszy pół godziny allegro przeglądają w szukaniu okazji...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    36. ~  2014-07-15 14:02:27  host: n15-07-04.opera-mini.net

    teraz są dobre oferty i punktów nie trzeba,punkty były po to, żeby ludzie nie odchodzili od sieci kiedy je nazbierają i to było po równo w Plus, T, Orange kiedy minuta była za ponad 1 zł, potem trochę poniżej i kiedy nikt nawet nie marzył o rocznej ważności konta po każdym doładowaniu, a fakt, to było dla abonamentu ale w tamtych czasach i to wtedy miało sens,dziś już takie programy nie są potrzebne kiedy jest no limit, coraz lepsze oferty to już na około zniżek nie trzeba bo są już od razu

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    37.  2014-07-15 14:30:00

    36 - cennik powinien załatwiać sprawę... W Polsce (i chyba wszędzie) jest teraz tak, zę nikt nie kupuje wg cennika tylko wszyscy kupują w promocjach i wszyscy sikają po nogach, że taniej kupili ;-) Program lojalnościowy nie bierze się z niczego - z przepłaconych przez klientów usług/produktów ;-) Bo przeciętnemu konsumentow się wydaje... Tak samo jak mu się wydaje, ze 70% taniej kupił ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    38. ~iplus  2014-07-15 14:54:25  host: apn-95-40-145-47.dynamic.gprs.plus.pl

    Szkoda - czas na zmianę operatora

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    39.  2014-07-17 08:59:40

    Podobno taki [...] ten program jest (był), a tu dzień wystarczył, żeby katalog pustkami świecił!! Perfumeria - wszystko wybrane, elektronika - wszystko wybrane, jakieś torby itp. - wszystko wybrane. Gadżety dla dzieci - wszystko wybrane... Jak to w końcu jest? Warto czy nie warto? Po co komu tandetne słuchawki, torby, pamięci, smyczki (takie czerwone z logo znanej firmy ;-)), kubki, ręczniki itp.? Pomijam śmieszne bony/rabaty czy zasilenia prepaid... Po co to komu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    40.  2014-07-17 09:01:21

    Chociaż jak widać po komentarzu 38 - program był jedyną dobrą rzeczą u tego [...] operatora. Tak ważną i korzystną, że niektórzy z powodu jego likwidacji będą zmieniać operatora...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    41. ~Jurek  2014-07-17 16:13:19  host: 078088059137.bielskobiala.vectranet.pl

    Wydaje mi się, że Paszport korzyści jest ciekawiej skonstruowanym i dającym większe korzyści programem lojalnościowym, tak że nie mamy czego żałować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42.  2014-07-17 18:57:32

    ~Jurek - nie wiem, bo nie rozumiem tego programu ;-) Nie wiem za co się punkty czy te ich korzyści zbiera, na co można przeznaczyć (podobno jeszcze tego nie wiadomo nawet), jakieś wiązanie kart (z tą orlenowską)... Jedyne co rozumiem to rabat na fakturze za płatności kartą Plus Banku - to jest proste do zrozumienia ;-) Tak jak 2 punkty 5Plus za 1 zł na rachunku ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    43. ~Samuel  2014-07-18 11:28:06  host: agaf151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem z plusem od jakis 10 lat i korzystalem z tego programu - calkiem fajna sprawa, ale moim zdaniem to co teraz oferują jest dużo dużo lepsze. SmartDom daje ogromne korzysci no i oczywiscie jest jeszcze paszport korzysci :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    44. ~Anduras  2014-07-20 12:17:37  host: user-5-173-133-70.play-internet.pl

    Dokładnie, moim zdaniem nie ma sensu ciągnięcie dalej tego programu skoro mają teraz paszport korzyści i smartdom które dają dużo więcej... Mam wrażenie, że plus bardzo dużo zyskał na połączeniu z cp. Pozdrawiam!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    45. ~Pasqual  2014-07-21 12:02:29  host: att63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, że plus rezygnuje z programu, ale rzeczywiście jest teraz paszport. Myślę, że powinni w najbliższym czasie przygotować jakąś ekstra promocję dla klientów za punkty zgromadzone w programie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    46. ~plusak  2014-07-24 11:18:31  host: aer66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja co jakiś czas zasilałem dziecku telefon na karte teraz tego nie będzie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~MarkS  2014-08-22 17:23:30  host: 078088022012.koscierzyna.vectranet.pl

    Mam 2 telefony w + od 2000r i od zawsze 5Plus był, doładowania 3-5 razy w roku po 50 złotych na rodzinne SIM+ to był wypas.
    Dzięki Plusie, było uczciwie, bo około 100zł rocznie na każdy telefon refundowało, przy rachunkach 70/50zł/miesiąc wychodziła dycha taniej, a na urodzinki co roku 200pkt gratis.
    Jak policzyć te wszystkie lata to kilkanaście setek wpadło z tego programu.
    Jeszcze raz DZIĘKUJĘ PLUSIE!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Max  2014-11-03 19:34:57  host: 31.178.225.66

    Haha wycofali jedno a wprowadzili drugie bo następni sobie bank otworzyli i myślą że ludzie się od razu rzucą bo Pluso- Polsat bank otworzył. Śmiechu warte wielki Plus,Polsat go łykną i teraz jeszcze bank otworzyli czyli mamy Pluso- Polsato - bank haha.Plus na psy schodzi jego godziny są policzone i zniknie z rynku.

Dodaj swoją opinię