Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koniec 30% w POP

Koniec 30% w POP

WitekT 6 Lutego 2006 16:43

0 0
Promocja 30% więcej w POP kończy się o północy 15. lutego i nie zostanie przedłużona.

Nie wiadomo czy zostanie wprowadzona jakaś promocja w zastępstwie kończącej się.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2006-02-13 20:03:40

    Taaa... Promocja bedzie, cos chyba w Orange World typu darmowy obrazek do wyboru na Walentynki by komus wyslac MMSem.

  • 0

    23. ~i  2006-02-14 10:52:01  host: algo.radman.pl

    i ... mamy smsy za 1 grosz! Niestety znowu pakiet na 30 dni za 6zł /600 smsów/. Trzeba aktywować pakiet pod nr 1166 o treści"600"! Kto tyle wyśle? Panie Witku, czemu jeszcze nie ma info, że w POP'ie coś się ruszyło? Pozdrawiam;]

  • 0

    24. ~i  2006-02-14 11:04:31  host: algo.radman.pl

    do WitekT: będzie jakaś zmianka o POP'ie? Pozdrawiam;]

  • 0

    25. ~inspiron4150  2006-02-14 11:40:33  host: algo.radman.pl

    do WitekT: Dzięki!

  • 0

    26. ~demi90  2006-02-23 18:59:16  host: ebg231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jeśli ktoś wie.. czy można z orange przenieść się do POPa??? tam przynajmniej są te smski za 1 groszaa.. pomóżcie..

  • 0

    27. ~Iga  2006-03-02 15:12:49  host: 212.244.168.130

    Witam, a ja mam pytanie, czy da sie z Orange Go przejsc spowrotem do Popa?! Nie wiem po co w ogole zmienialam na ten orange go:/ A teraz potrzebuje popa, bo w orange nie ma tej promocji 1gr za smsa:/ Przynajmniej u mnie i kilku innych znajomych nie dziala:/
    Ogolnie to troszke zdzierstwo, Orange zarabia teraz na niewykorzystanych smsach.. Moje znajome, ktore naprawde duzo pisza, nie potrafia wykorzystac tych 600 smsow.. No ale co tam.. Lepsze to niz nic.
    Powracajac do orange go=> popa, bylabym wdzieczna za szybka odpowiedz, poniewaz bardzo mi na tym zalezy.
    Pozdrawiam,pa.

  • 0

    28. ~Iga  2006-03-02 15:15:18  host: 212.244.168.130

    oO,chyba sie powtorzylam.. Wybaczcie, dopiero zauwazylam ten link 'wiecej opinii' :)

  • 0

    29. ~pawel_bródno  2006-03-12 22:04:15  host: chello084010215016.chello.pl

    Mam pytanko jak sie przeniesc z orange go do popa bo jednak te smsy za 30gr w orange to przesada:)?? pomózcie!:P

  • 0

    30. ~zephirek  2007-01-26 14:46:55  host: blh228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja spokojnie wypisuję 600 smsów w dwa tygodnie.. 600 esów przez 30 dni to naprawdę nie dużo, jak dla mnie:)

  • 0

    31. ~lol  2007-04-13 21:23:43  host: host-81-190-143-160.olsztyn.mm.pl

    to dajccie num ... sms na przejscie z Orangr go na POP`a !

  • 0

    32. ~SweetCzekoladkaaa  2007-07-05 19:33:52  host: ip-91.193.160.246.b.tvsat364.lodz.pl

    Siemka mam pytanko jak moge przejsc z orange do popa?? pilne odpiszcie pozdrawiam wszystkich!!! ciał;)

  • 0

    33. ~M611  2007-09-17 14:23:34  host: qn82.internetdsl.tpnet.pl

    Witam, wiecie może jak przejść z Jedna Idea na pop? normalnie mam już dosyć orange.

  • 0

    34. ~Misia  2007-09-22 08:59:13  host: www.virenet.pl

    JEZELI MACIE ORANGE GO... PRZEJDZCIE NA OPOPA... A Z OPOPA JAK CHCECIE WYKUPIC ESKI PO GROSZY MUSICIE WYSLAC W TRESCI "GROSZ" NA 767 CENA 6ZL...600esek...przez 30dni..takze to samo:).... Pozdrawiam powodzonka:**

  • 0

    35. ~Naattii  2007-09-28 22:12:32  host: acjm12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jak sie przejdzie na tego opopa to tez jet ten pakiet 600 sms-ów:>to sprawdzone?

  • 0

    36. ~Ewelka  2007-12-22 19:43:40  host: abhg228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam standardowe pytanko jak sie nalezy przeniesc z orange do popa????

  • 0

    37. ~aska  2007-12-29 09:51:44  host: aczb107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TO JAK PRZEJSC Z ORANGE GO NA OPOPA...???

  • 0

    38. ~Kamil BRD  2008-01-02 17:21:12  host: 132-pra-7.acn.waw.pl

    Kupiłem starter Orange Go wyslalem tego sms OPOP na 1112 i wyslali mi ze juz jestem w tym Orange Go. Ale gdy wyslylem sms o trescie "GROSZ" na 767 to mi odpisuja ze musze przejsc na Orange Go!!! CO ja mam robic? PLZ ludzie pomozcie mi to naprawde jest dla mnie wazne

  • 0

    39. ~  2008-06-12 10:12:47  host: gw-lan.mcon.pl

    wszyscy jesteście pierdolnięci.Jak już piszecie,żeby przejść do jakiegoś pakietu to napiszcie jak to zrobić...KUUUURWA

  • 0

    40. ~^^oooo^^  2008-10-28 14:26:07  host: 77-253-133-215.adsl.inetia.pl

    Co trzeba zrobic zeby przejsc z ORANGE GO na OPOPa??? Pod jaki numer trzeba wyslac i co wpisac??I pozniej co zrobic zeby miec 600 sms za grosza???

  • 0

    41. ~Niunia  2009-09-28 19:18:38  host: public26246.xdsl.centertel.pl

    Aby przejsc do popa wyslij SMS-a o tresci OPOP pod nr 1112

Dodaj swoją opinię