Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konflikt Orange i EasyMobile

Konflikt Orange i EasyMobile

WitekT 21 Lutego 2005 12:14

0 0
Brytyjska sieć Orange zamierza podjąć kroki prawne przeciwko powstającej właśnie sieci EasyMobile. Problem dotyczy wspólnej kolorystyki obu firm.

Negocjacje między Orange i EasyMobile trwały przez ponad pół roku, jednak nie zakończyły się żadnymi uzgodnieniami. Orange oskarża konkurenta, że ten próbuje podszyć się pod niego. Ten odpowiada, że pomarańczowy jest jego markowym kolorem i w ciągu ostatnich 10 lat firmował wiele przedsięwzięć. Oskarżenia traktuje jako "śmieszne".


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet