Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja Wi-Fi Planet

Konferencja Wi-Fi Planet

WitekT 30 Listopada 2004 22:52

0 0

Dzisiaj w San Jose, w Kalifornii rozpoczyna się konferencja Wi-Fi Planet, na której szereg dostawców rozwiązań stosowanych w sieciach bezprzewodowych przedstawi swoje nowe produktu. Konferencja skończy się w piątek 2 grudnia.

Na konferencji zaprezentują się między innymi takie firmy, jak: AirMagnet (wielofunkcyjne punkty dostępu), InterDigital Communications (bezprzewodowe karty wyposażone w specjalne anteny) czy VeriWave (sprzęt do testowania instalacji WLAN, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji VoIP wdrażanych w takich sieciach).
Firma AirMagnet zaprezentuje prototyp wielofunkcyjnego punktu dostępu, który dysponuje oprogramowaniem wykrywającym próby włamań i ataków DoS. Punkt dostępu jest oparty na układzie nowej generacji zawierającym trzy bezprzewodowe nadajniki/odbiorniki.

Źródło tekstu: NetWorld     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet