Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja T-Mobile z ofertą - zapis z transmisji live

Konferencja T-Mobile z ofertą - zapis z transmisji live

WitekT 7 Czerwca 2011 18:42

0 0

Choć twierdziliśmy, że nie będzie, to jednak będzie - odzyskaliśmy zapis konferencji T-Mobile z 1. czerwca, którą transmitowaliśmy na żywo.



Transmisję można obejrzeć na naszym kanale w serwisie POPLER.tv.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    22. ~  2011-06-07 21:50:03  host: 77-253-129-68.adsl.inetia.pl

    @20 - może transmisja będzie, ale konferencji nie będzie. Będziesz sobie mógł np. oejrzeć transmisję Witka jak je obiad, albo jakiś monitoring.

  • 0

    24.  2011-06-07 21:54:31

    6. - a czemu miałoby być orange? firmą jest centertel ciągle a orange to tylko marka.

  • 0

    25. ~  2011-06-07 22:33:03  host: dcv246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Starzy Erowcy już wiedzą, że taryfy nie są lepsze, foby drogie. teraz będą brali abo bez telefonu. W TM pozostaną. TM doskonale wie co robi. Słabsi odpadną, ale zostanie trzon, który będzie płacił i będzie zadowolony lub nie będzie marudził. Krzywdy T(euer) Mobile sobie nie zrobi.

  • 0

    26. ~  2011-06-07 22:35:43  host: dcv246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A skąd takie wnioski? Bo rozmawiam z paroma starymi erowcami i wiem, że przedłużą umowy z TM.

  • 0

    27. ~zło  2011-06-07 22:45:29  host: public66534.xdsl.centertel.pl

    host: umts.dynamic.t-mobile.pl należny do blueconnect pracownicy mają najprawdopobobniej ptcnat.t-mobile.pl więc to raczej wypowiadał się troll posiadający internet mobilny.

  • 0

    28. ~  2011-06-07 23:04:18  host: z33-16.opera-mini.net

    byl ten branding czy nie? Ja mam nadal era na wyswietlaczu.

  • 0

    29. ~do28  2011-06-07 23:14:50  host: user-109-243-206-206.play-internet.pl

    no i będziesz miał

  • 0

    30.  2011-06-07 23:53:22

    Słyszał ktoś wywiad z prezesem PTC w Trójce o 18:45? Pewnie jutro pokaże się w formie drukowanej, najpewniej w Pulsie Biznesu. Mówił, że będą budować całkiem nową sieć w standardzie UMTS, która ma być gotowa na upgrade tzn. "LTE ready". A przede wszystkim gadali o rebrandingu - ale nic ciekawego. Jestem pod wrażeniem, bo jak na obcokrajowca świetnie mówi po polsku.

  • 0

    31. ~xxxedos  2011-06-08 07:45:29  host: as2-110.poleczki.dialup.inetia.pl

    t-mobile cena minuty w prepaidzie 59 groszy. Komentarz zbyteczny

  • 0

    32.  2011-06-08 07:58:01

    @18, 21 - dobre. @28. na ich stronie na "książka głowa" bo na oficjalnej to nie łaska... jak odfiltrujesz krytykę, albo zajrzysz w FAQ, to do końca miesiąca(20?) SMS powitalny, później zmiana nazwy. Kilka razy mi już telefony przy włączeniu "konfiguracja terminala" wyświetlały, kończyło się to "usługa chwilowo niedostępna" wiec pewno całe T, dało sobie pokój i sprzątają na lipiec.. Pewno chodziło aby jak najszybciej kasować za znaczek T...

  • 0

    33.  2011-06-08 08:08:49

    Kiedyś była era idei, a teraz mamy orange t-mobile.

  • 0

    34. ~ERA/TMOBILE  2011-06-08 09:02:44  host: 178.73.49.203

    A WIECIE CO NAJBARDZIEJ MNIE SMIESZY?? TO ZE NIEKTORE PUNKTY TMOBILE W WARSZAWIE- NADAL MAJA STARE SZYLDY ERA... TYLKO SKORMNA ROZOWA KARTECZKA NA DRZWIACH WEJSCIOWYCH- A NAD NIMI NIEBIESKI NEON ERA... SZOK. TYLE KASY POSZLO A NAWET TEGO ZMIENIC NIE MOGA

  • 0

    36.  2011-06-08 10:15:03

    @35. ~bleee - kręgosłup masz taki jak ten co Ci płaci :) Myślisz iż ludziom w salonach zależy na dobraniu korzystnej oferty - "A wie Pan idź Pan do konkurencji, 10zł taniej mają" CHYBA OSZALAŁEŚ! Ma być jak w banku! Wejdziesz, daj dowód, wyjdziesz - w wypadku telekomunikacji - z 3 abonamentami na 3 lata, dwa startery na kartę doładowanie za 50zł, internet mobilny HSPA+ 2x w wysokiej taryfie + stacjonarny tel. + telewizja + mix. No na tak dobrego Klienta smycz firmowa gratis :) To czysty biznes, czytaj co podpisujesz, a jak jest coś zaznaczone co nie chcesz(przeważnie zgoda na marketing), SKREŚL to! Wypiszą Ci nową umowę, bo na niej nie może być skreśleń! I jeśli chodzi ci o to słynne 5zł/rok/PF - dziś 5zł, jutro 50zł abonamentu... Są firmy które umieją wychować Klienta, inne puszczą reklamę nudnawą o niczym i tyle...

  • 1

    37. ~  2011-06-08 10:24:18  host: public-gprs266714.centertel.pl

    Nie uogólniajmy na czym zależy ludziom w salonach agaak - jeden doradzi najlepiej dla Ciebie drugi dla siebie i tak jest w każdej branży (ja mam pozytywne doświadczenia). Nie jest tak, ze oferta jest zero jedynkowa, zobacz jakie jest zróżnicowanie na rynku bankowym, znacznie większe niż na gsm - czy PKO BP ma najltańszą ofertę, chyba nie, ale zdaje się, że ma najwięcej klientów. Ps. niech firmy nie skupiają się na wychowywaniu klienta tylko traktowaniu go jako partnera.

  • 0

    38. ~  2011-06-14 15:01:22  host: dpx254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 Roaming to nie wszystko. Zobaczymy co zaproponują w późniejszych okresach. Póki co nie sądzę by się np: specjalne wyróżniali pod względem ofert per-paidowch. Porównaj oferty chociażby z Orange, gdzie w każdej taryfie masz dodatkowe promocje i możliwości (wspólna orbita, pakiet 1000 minut etc)

  • 0

    39.  2011-06-26 22:38:52

    @38, a w T Mobile masz startery Między Nami, czyli darmowe połączenia między dwoma numerami. Za 600 minut w ofercie Orange trzeba co miesiąc płacić 6 zł, w T mobile masz nie tylko to za darmo, ale jeszcze od razu dają roczną ważność konta. Pakiety wewnątrz sieci to też minuty do T Mobile na świecie, do tego tanie pakiety na połączenia międzynarodowe i roamingowe. Jest dobrze. Ba, ciekawszych ofert niż w Orange nie trzeba nawet bezpośrednio w ofercie TT szukac - wystarczy spojrzeć na starą Heyah, która bez zmian bije Orange na łeb - tanie międzynarodowe i roaming, podwójne doładowania, bez limitu w sieci po doładowaniach lub pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci już za 9zł etc.

  • 0

    40.  2011-06-26 22:47:39

    pablo_79 (39), nie każdy może aktywować "Między Nami". A niby dlaczego nie jest ona dostępna dla wszystkich dotychczasowych klientów? Kupować dwie kolejne karty SIM, by skorzystać z promocji?! ile % użytkowników sieci obsługiwanej przez PTC regularnie korzysta z roamingu czy tez połączań międzynarodowych? To jaką kwotą mogę DZIŚ doładować sobie konto w Tak Tak. Heyah, by zostało podwojone? W pre-paid Orange również masz pakiety 1000 SMS-ów do wszystkich sieci (z tym, że na 14 dni), za to w Orange można sobie zaktywować kilka paczek po 1000 SMS-ów w Heyah zaledwie jedną. Także promocje porównywalne... ;-)

  • 0

    41.  2011-06-29 22:10:15

    @DanielR, w Orange musisz sobie aktywować co najmniej 2 paczki miesięcznie i pakiet jest dostępny tylko w taryfie Orange One. W Heyah wystarczy wykupić 1 pakiet/miesiąc i koszt to 9zł. Poza tym jest wersja "Między nami" dostępna dla dotychczasowych użytkowników TT - mogą zaprosić kogoś z nową kartą sim. Poza zakupem starterów - darmowe rozmowy między tymi numerami nic nie kosztują, bo nawet oba konta są ważne rok ;)

  • 0

    42.  2011-06-29 22:19:11

    pablo_79 (41), sądzę, że dokładnie zapoznałeś się z regulaminem oferty "Między Nami"? Powinieneś zatem wiedzieć, że w opcji dotychczasowych numerów - nie nowych SIM-ów także nie każdy może skorzystać z powyższej. Poza tym w tej opcji tylko jedna ze stron ma konto ważne rok na połączenia wychodzące. Co do promocji Orange... Za to masz możliwość wysłania znacznie większej - niż tysiąc na 30 dni, ilości SMS-ów. ;-)

  • 0

    43. ~PLAY  2011-06-29 22:19:22  host: v10-15.opera-mini.net

    DanielR - wiem że jesteś zwolennikiem ofert niszowych jaką jest oferta Orange ale nie musisz tego na uświadamiać. Widzisz ja w przeciwieństwie do ciebie siedzę cicho i za wiele ni mówię, bo jest mi dobrze w Play póki co i nie muszę drzeć głosu o lepsze oferty.

Dodaj swoją opinię