Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja Play na żywo

Konferencja Play na żywo

LuiN 6 Lutego 2015 10:52

4 5

play standard bez limitu Zobacz na żywo prezentację nowości od Play. Streaming rusza o godzinie 11:00.



Z emitowanych w telewizji reklam wynika, że nowym standardem Play są nielimitowane rozmowy i wiadomości wewnątrz sieci Play.


Zobacz: inne filmy z kategorii




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: konferencja | play

w sumie: 25
  • -1

    6.  2015-02-06 11:05:56

    Już 7 po 11 a dalej nie ma konferencji. Tak się nie traktuje ludzi. To jest niepoważne .

  • 0

    7. ~digi  2015-02-06 11:09:28  host: 80.50.141.234

    Virgin Mobile przebił Nju. To chyba zmienię sieć ;)

  • 1

    8.  2015-02-06 11:09:46

    @5 na stonie virgin wszystko jest ;)

  • 0

    9. ~Raptor  2015-02-06 11:11:50  host: public-gprs516497.centertel.pl

    Faktycznie Virgin dołożył do pieca Playowi i Nju.

  • 0

    10.  2015-02-06 11:15:12

    Nie... Szkoda mojego czasu na tę konferencję... NO chłopcy trochę średnio przygotowani do przekazu są... Wiedzą co ale do tego "jak" - trochę im daleko ;-)

  • 0

    11.  2015-02-06 11:17:59

    o dziwo mówią "we WSZYSTKICH ofertach Play" to co Fresh też???

  • -1

    12.  2015-02-06 11:19:22

    ooo... już nie "we wszystkich ofertach" ;)

  • -1

    13.  2015-02-06 11:22:34

    Chyba serwer Telepolis nie wytrzymał streamingu....

  • 1

    14. ~czerwony  2015-02-06 11:30:35  host: adue128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakaś pomyłka........................Przecież to już niemal każdy ma w Play od lat......................

  • 0

    15.  2015-02-06 11:33:25

    Ogolnie oferta bez przelomu. No bo w skoro Rozmowy i Smsy w PLAY beda za darmo, to jaki jest sens utrzymywania np oferty Formula Sms (smsy za darmo) gdzie dojdzie do zdublowania ? Nie lepiej byloby zrobic np jakis profil-starter za 5 czy 7 zl co miesiac i wlaczyc za free ta usluge ? Nie chodzi o oszczedzanie, tylko o jakies takie rzeczywiste zastosowanie tego standardu. Bo tak patrze i w wiekszosci taryf maja przeciez rozmowy w Play za darmo i smsy czesto rowniez.

    Ma ktos pomysl ?

  • 1

    16. ~  2015-02-06 11:34:00  host: public-gprs516471.centertel.pl

    czy majac uzbierane minuty do wszystkich sieci to one nie przepadna jak wlacze ta usluge?

  • 1

    18.  2015-02-06 11:36:05

    Widziałam. W jakichś piwnicach ta konferencja ;-) stan darmowy już włączony rodzince.

  • 0

    19. ~  2015-02-06 11:39:25  host: agol19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # 5, nowa oferta Virgin Mobile: http://tlp.is/5aq

  • 0

    20.  2015-02-06 12:26:06

    Czyli dziś nic nowego nie dowiedzieliśmy się,bo wszystko już wczoraj było podane.
    Mnie jednak zastanawia jaki związek mają te ich koszulki z napisem 4 sieci z promocją Stan Darmowy ?????

  • 0

    21. ~dadidas  2015-02-06 13:00:21  host: user-94-254-198-53.play-internet.pl

    Koszulki to marketing.... przypominają zawsze że masz zasięg 4sieci.... play ma największy zasięg.nieslyszales? ma zasięg 4sieci...bo macierzystym to co innego. jak przedstawił info tak je będą słyszeć.. tu mamy HIT według redakcji

  • 0

    22.  2015-02-06 14:12:07

    orange już nie jest w standardzie a to słyszałeś ?,żeby mieć ich zasięg to trzeba zadzwonić do BOK.

  • -1

    23. ~dziadostwo  2015-02-06 16:07:17  host: 87-207-157-127.dynamic.chello.pl

    żałosne! w Virgin mam za 29zl Rozmowy dow wszystkich sieci, sms do wszystkich sieci i 2-gb
    w plusie to samo za 40-zł

    a w play za 21 tylko sms i 2gb lub w mini max za 29+9+20 (3gb) az 58-zł

    myslalem ze wprowdzą jakis atrakcyjny no limit a tu kpina!!!!!!!!!!

  • 1

    24.  2015-02-06 18:58:25

    )23. W Plusie nie ma stacjonarek ;-)

  • -1

    25. ~Ewa  2015-02-06 20:10:48  host: d97-74.icpnet.pl

    SUper!
    Play do dupy!

  • 0

    26. ~pirat  2015-02-07 08:37:24  host: host-89-230-77-193.rzeszow.mm.pl

    teraz najlepsza oferta NO limit na gadanie to Redbul Energy bo za 20zł masz na komórki i stacjonarne.

Dodaj swoją opinię