Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja o telekomunikacyjnym contencie

Konferencja o telekomunikacyjnym contencie

WitekT 10 Grudnia 2006 19:57

0 0

MGG Conferences organizuje konferencję poświęconą w całości zagadnieniu contentu: Nowy rynek telekomunikacyjny - obrót treścią, która odbędzie się w dniach 12-13 grudnia w Warszawie.

Na rynku telekomunikacyjnym zachodzą olbrzymie zmiany. Jeszcze niedawno o wszystkim decydowała infrastruktura, tymczasem dziś pełni ona często jedynie podrzędną rolę w stosunku do treści i usług przekazywanych za jej pomocą. Rynek zapewnia kanały dystrybucji o coraz lepszej jakości i coraz bardziej dostępnej cenie, teraz gra idzie o to, co tymi kanałami jest i będzie udostępniane.

Operatorzy telekomunikacyjni doskonale już wiedzą, że aby zarabiać nie mogą ograniczać się wyłącznie do pobierania abonamentu. Muszą dbać o to, żeby w sieci, którą zarządzają były oferowane jak najatrakcyjniejsze usługi, a być może po prostu oferować je samemu. Przychody dostawców treści stają się coraz większe, ale dzisiaj to dostawcy treści płacą operatorom infrastruktury. Czy ten trend ulegnie zmianie?
Konferencja będzie podzielona na cztery bloki tematyczne: Technologia, Prawo, Rynek, Użytkownik. W programie konferencji m.in.: Jak efektywnie sprzedawać kontent; Czym interesują się polscy internauci; Jak tworzyć content na wiele platform; Prawo autorskie w nowych mediach Forma prezentacji contentu a sukces komercyjny; Content tworzony przez użytkowników.

Do współpracy przy konferencji udało się zaprosić do najlepszych specjalistów ds. contentu na polskim rynku, m.in. prof. Marka Hołyńskiego, prof. Stanisława Piątka czy też Prezesa EMI Music Polska Piotra Kabaja.

Więcej informacji o konferencji, pełen program i arkusz zgłoszenia uczestnictwa można znaleźć na stronie www.mgg-conferences.pl.

Źródło tekstu: MGG     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1.  2006-12-10 22:14:12

  Grr.. jak jeszcze raz usłyszę słowo "contencie" to będę gryzł ;-) Nie jestem kontent słysząc takie cuda ;-) Przecież jest polskie slowo: treść, po cholerę odmieniać po polsku angielskie słowo content? Zwłaszcza że polski "false friend" czyli kontent oznacza zupełnie co innego. Wiem, nie da się zatrzymać tej lawiny, ale jestem wyjątkowo wrażliwy na to słowo. Grr...

 • 0

  2. ~PLANET  2006-12-11 07:47:23  host: 217.116.110.185

  rozumiem, ze nie jestes ukontentowany ;D

  (ja tak mialem/mam slyszac okropna spolszczenie/wariacje 'KOLESŁAW' miast
  'coleslaw' (kolsloł ;) na szczescie rzadko kiedy bywam w miejscach gdzie mozna to znalezc :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet