Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja Nokii z nowymi Lumiami [wideo]

Konferencja Nokii z nowymi Lumiami [wideo]

WitekT 10 Września 2012 08:58

0 0
5. września Nokia zaprezentowała dwa nowe modele oparte o Windows Phone 8 - Lumia 820 oraz Lumia 920. Teraz w sieci udostępniono zapis wideo z nowojorskiej konferencji.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1.  2012-09-10 09:29:11

    W dzisiejszych czasach jest to wręcz szokujące, że taki materiał pojawia się w sieci dopiero po 5ciu dniach! Standardem są konferencje na żywo w internecie.

  • 3

    2.  2012-09-10 09:30:43

    @1 Był dostępny link do konferencji na żywo gdy ona trwała, tylko że nie został zamieszczony na Telepolis ;)

  • 2

    3.  2012-09-10 09:38:36

    Nie puściliśmy tego linka, bo były bardzo poważne problemy ze streamingiem.

  • 1

    4.  2012-09-10 09:39:13

    Telepolis strzelilo sobie w stope nie podajac tego linku???

  • -2

    5. ~Paweł  2012-09-10 09:41:00  host: 89-68-128-77.dynamic.chello.pl

    Naprawdę nie ma czego żałować ;)

  • 0

    6.  2012-09-10 09:41:57

    dario321: a tak dokładniej?

  • 0

    7. ~M4RC!N  2012-09-10 10:08:23  host: 217.170.169.201

    Streaming bezpośrednio ze strony Nokii był na bardzo wysokim poziomie. Tylko raz w ciągu całej konferencji mi zacięło. Fakt, trzeba było długo czekać na początku na załadowanie, ale potem już gitara ;) za dwa dni konferencja Apple i ją również będzie można na żywo obejrzeć ;]

  • 1

    8.  2012-09-10 10:23:00

    @6 czy popelniliscie błąd?uwazam,ze do tekstu/artykulu (o konferencji odbywajacej sie) mozna bylo/nalezalo podac link z przekazem live ;-)

  • 0

    9.  2012-09-10 10:26:08

    dario321: a czemu uważasz to za strzał w stopę? Nie przesadzasz czasem ze słowami w stosunku do wagi potencjalnego problemu? O to mi głównie chodziło. Strzał w stopę to POTĘŻNY błąd, który odbija się czkawką przez długi czas.

  • 0

    10.  2012-09-10 11:02:47

    WitekT: zadalem tylko pytanie?

  • 0

    11.  2012-09-10 11:04:00

    dario321: to ja Ci zadam inne pytanie - czy uważasz, że reperkusje niepodania tego linku będziemy długo i dotkliwie odczuwać?

  • 0

    12.  2012-09-10 11:08:38

    @11 Prawdopodobnie nie bedziecie:-)

  • 1

    13. ~Gollum  2012-09-10 14:26:57  host: npn.aster.net.pl

    Nokia się naprawdę znów obudziła. Brawo!

  • 0

    15. ~RobertX  2012-09-10 16:11:53  host: achz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14 - tak a nawet dluzej ;)

Dodaj swoją opinię