Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja infoShare 2011 w Gdańsku

Konferencja infoShare 2011 w Gdańsku

sirmark 4 Maja 2011 18:55

0 0

W dniach 12-13 maja na terenie Politechniki Gdańskiej już po raz piąty odbędzie się konferencja infoShare, na której uznani eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów.

Myślą przewodnią konferencji jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji. W poszczególnych wystąpieniach bardzo duży nacisk położony jest na praktyczne aspekty poszczególnych przypadków. Tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji: http://infoshare.pl.

W zeszłym roku wzięło w niej udział ponad 900 osób. To był olbrzymi sukces, który zdopingował nas do jeszcze większej pracy. - tłumaczy Grzegorz Borowski - jeden z czterech pomysłodawców i organizatorów konferencji. W tym roku postanowiliśmy uruchomić trzecią, warsztatową ścieżkę konferencji. Pierwszy dzień konferencji to jedna ogólna ścieżka, dzień drugi to trzy ścieżki: jedna poruszająca tematy technologiczne, druga skupiona na bardziej "miękkich" aspektach jak nowe media, startupy, komunikacja, a trzecia to wspomniana już ścieżka warsztatowa.

Tegoroczna konferencja obfituje w wiele interesujących wykładów oraz warsztatów. Będzie okazja, aby posłuchać o technologiach mobilnych, cloud computing, nowoczesnych formach komunikacji marketingowych, zagrożeniach w sieci, programach startupowych, nowościach w ekosystemie Java i o wielu innych interesujących zagadnieniach. Całości dopełniają dwa panele dyskusyjne, a także możliwość zwiedzenia serwerowni CI TASK, w której znajduje się jeden z najmocniejszych polskich superkomputerów - Galera.
Jak co roku poza przekazem stricte merytorycznym,o konferencja jest okazją do nawiązywania ciekawych kontaktów. - mówi Andrzej Kiesz. W związku z tym na konferencji nie może zabraknąć imprezy integracyjnej. Ciepły majowy wieczór, plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i tzw. networkingu. W tym roku zadbaliśmy o to, aby łatwiej było dojechać, a także wrócić z miejsca spotkania. Uczestników konferencji będzie woził specjalny autobus konferencyjny kursujący między Gdańskiem, a Sopotem. Ponadto dla osób, które przyjadą na do nas spoza Trójmiasta przygotowaliśmy, wspólnie z Biurem Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańsk, ofertę noclegową. Na naszej stronie można znaleźć listę hoteli, w których na hasło "infoShare" będzie można otrzymać atrakcyjne zniżki.

Konferencję wsparły lokalne władze samorządowe. Po raz kolejny konferencja została zaszczycona honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Gdańska - Pawła Adamowicza, a także Marszałka Województwa Pomorskiego - Mieczysława Struka. Dzięki władzom Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej impreza ponownie gości w gmachu tego wydziału.

Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie konferencji http://infoshare.pl.

TELEPOLIS.PL jest patronem medialnym konferencji.

Źródło tekstu: infoShare, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~adamski8  2011-05-05 10:24:10  host: 89-72-243-84.dynamic.chello.pl

    Studiuje na PG na wydziale ETI to blisko bede miec. Przyjde i was poslucham :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet