Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja infoShare 2011 w Gdańsku

Konferencja infoShare 2011 w Gdańsku

sirmark 4 Maja 2011 18:55

0 0

W dniach 12-13 maja na terenie Politechniki Gdańskiej już po raz piąty odbędzie się konferencja infoShare, na której uznani eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów.

Myślą przewodnią konferencji jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji. W poszczególnych wystąpieniach bardzo duży nacisk położony jest na praktyczne aspekty poszczególnych przypadków. Tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji: http://infoshare.pl.

W zeszłym roku wzięło w niej udział ponad 900 osób. To był olbrzymi sukces, który zdopingował nas do jeszcze większej pracy. - tłumaczy Grzegorz Borowski - jeden z czterech pomysłodawców i organizatorów konferencji. W tym roku postanowiliśmy uruchomić trzecią, warsztatową ścieżkę konferencji. Pierwszy dzień konferencji to jedna ogólna ścieżka, dzień drugi to trzy ścieżki: jedna poruszająca tematy technologiczne, druga skupiona na bardziej "miękkich" aspektach jak nowe media, startupy, komunikacja, a trzecia to wspomniana już ścieżka warsztatowa.

Tegoroczna konferencja obfituje w wiele interesujących wykładów oraz warsztatów. Będzie okazja, aby posłuchać o technologiach mobilnych, cloud computing, nowoczesnych formach komunikacji marketingowych, zagrożeniach w sieci, programach startupowych, nowościach w ekosystemie Java i o wielu innych interesujących zagadnieniach. Całości dopełniają dwa panele dyskusyjne, a także możliwość zwiedzenia serwerowni CI TASK, w której znajduje się jeden z najmocniejszych polskich superkomputerów - Galera.

Jak co roku poza przekazem stricte merytorycznym,o konferencja jest okazją do nawiązywania ciekawych kontaktów. - mówi Andrzej Kiesz. W związku z tym na konferencji nie może zabraknąć imprezy integracyjnej. Ciepły majowy wieczór, plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i tzw. networkingu. W tym roku zadbaliśmy o to, aby łatwiej było dojechać, a także wrócić z miejsca spotkania. Uczestników konferencji będzie woził specjalny autobus konferencyjny kursujący między Gdańskiem, a Sopotem. Ponadto dla osób, które przyjadą na do nas spoza Trójmiasta przygotowaliśmy, wspólnie z Biurem Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańsk, ofertę noclegową. Na naszej stronie można znaleźć listę hoteli, w których na hasło "infoShare" będzie można otrzymać atrakcyjne zniżki.

Konferencję wsparły lokalne władze samorządowe. Po raz kolejny konferencja została zaszczycona honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Gdańska - Pawła Adamowicza, a także Marszałka Województwa Pomorskiego - Mieczysława Struka. Dzięki władzom Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej impreza ponownie gości w gmachu tego wydziału.

Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie konferencji http://infoshare.pl.

TELEPOLIS.PL jest patronem medialnym konferencji.

Źródło tekstu: infoShare, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~adamski8  2011-05-05 10:24:10  host: 89-72-243-84.dynamic.chello.pl

    Studiuje na PG na wydziale ETI to blisko bede miec. Przyjde i was poslucham :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-250-49.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet