Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja iNET Group dla dostawców Internetu

Konferencja iNET Group dla dostawców Internetu

WitekT 18 Marca 2009 18:04

0 0

26. marca 2009 roku w hotelu Zamek w Pułtusku, odbędzie się III Konferencja iNET-meeting poświęcona rozwojowi firm ISP w Polsce. Konferencja przygotowywana jest przez iNET group, ogólnopolską grupę internetową zrzeszającą ponad 100 firm z branży ISP z całej Polski.

Konferencja organizowana jest z myślą o administratorach sieci, osobach odpowiedzialnych za infrastrukturę, inwestycje, monitoring, utrzymanie sieci, oraz tych, którzy decydują o wdrożeniu nowych rozwiązań sieciowych w małych i średnich firmach ISP. Głównym sponsorem Konferencji jest firma Ericsson.

Temat przewodni III Konferencji iNET-meeting to Technologie i praktyczne rozwiązania problemów budowy sieci światłowodowych na tle przepisów Prawa Polskiego. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnymi trendami w budowie nowoczesnych sieci światłowodowych, radiolinii, praktycznym rozwiązaniem budowy sieci dla klienta końcowego, w terenach miejskich i wiejskich, z uwzględnieniem prawa polskiego oraz możliwości wykorzystania środków z UE.
Na konferencji swoje produkty oraz usługi zaprezentują m in. firmy Ericsson, Telekontakt24, Etherwerx, PLIX, Crowley, Eutelsat, FORCE 10 networks, PLAY5 oraz mBank.

Wszystkie niezbędne i najbardziej aktualne informacje związane z konferencją znajdują się na stronie www.inet-meeting.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Gormar  2009-03-18 20:58:44  host: 217.96.62.235

  Mam nadzieje, że przedstawiciel mojego ISP pojawi się na tej konferencji. Szkielet oparty na łączach światłowodowych bardzo poprawił by funkcjonowanie sieci KTH :)

 • 0

  2. ~futszak  2009-03-19 08:06:49  host: igj122.internetdsl.tpnet.pl

  w takim razie zrób coś pozytywnego dla świata i mu przekaż tą informacje, zamiast pisać tutaj. W końcu my nie wiemy nawet co to "sieć KTH"

 • 0

  3. ~ukenamuniu  2009-03-19 21:36:22  host: 86-59-n1.aster.pl

  ~futszak: przecież jest w googlach, to Krynickie Towarzystwo Hokejowe. Jakie to towarzystwo zobacz sam: http://www.youtube.com/watch?v=iq4XdeLAgEk

 • 0

  4. ~ukenamuniu  2009-03-19 21:39:22  host: 86-59-n1.aster.pl

  Dobrze, iż głównym sponsorem Konferencji jest firma Ericsson, gdyż nikt nie będzie małych operatorów opierniczał, że coś im nie pasi.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet