Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja HTC z nowym flagowcem na żywo [wideo]

Konferencja HTC z nowym flagowcem na żywo [wideo]

WitekT 25 Marca 2014 15:41

0 0
Za chwilę wystartuje jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. HTC oficjalnie zaprezentuje swojego najnowszego flagowca, następcę modelu One, o nazwie kodowej M8.

Premierę można obejrzeć na żywo, bo HTC udostępnia streaming z tego wydarzenia. Transmisja zacznie się o godzinie 16.

Zobacz: Znamy specyfikację HTC One 2014.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: htc

w sumie: 18
  • 1

    1.  2014-03-25 15:48:29

    Sprzęt kozak, obudowa metal a ogłupiałe społeczeństwo kupuje samsunga.

  • 0

    3. ~hhh  2014-03-25 16:01:07  host: gjr90.internetdsl.tpnet.pl

    Zaczęło się ładnie: 503 Service Unavailable

  • 0

    4. ~Ewelina  2014-03-25 16:01:44  host: apn-77-114-89-38.dynamic.gprs.plus.pl

    503 Service Unavaible :) to sobie obejrzałam na żywo...

  • 0

    5. ~Ciekawe  2014-03-25 16:02:15  host: cku65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najlepszy będzie jeszcze lepszy? Skoro może być lepszy to znaczy, że nie był najlepszy.

  • 0

    6. ~Pan  2014-03-25 16:04:02  host: google-proxy-66-249-81-225.google.com

    Mam prośbę, mógłby to ktoś nagrać frapsem lub innym programem? Niestety nie zdążę przyjechać z pracy a chciałbym sobie to obejrzeć

  • 0

    7. ~htc  2014-03-25 16:10:03  host: aggy56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Inny streming
    http://www.spidersweb.pl/2014/03/premiera-htc-one-2014.html

  • 1

    8. ~lool  2014-03-25 16:20:35  host: ptcnat.t-mobile.pl

    1 - mnie też to zastanawia, ale więkość ludzi głupieje, jak mówi się S4, S5... Co zrobisz ? Każdy ogarnięty i zorientowany człowiek wybierze zalbo Sony albo HTC... Ta sama cena tylko wiem za co płace, a jak chce mydelniczke to idę do ikei...

  • 1

    9.  2014-03-25 16:30:58

    Przyznam Wam rację, wziąłem S3 i nawet nie wiem kiedy pękła mi szybka, co prawda w użytkowaniu nie przeszkadza, ale strasznie irytuje. A moje poprzednie 2 telefony były od HTC

  • 1

    10. ~Tomek  2014-03-25 16:54:12  host: host-89-230-81-2.rzeszow.mm.pl

    Jeżeli Galaxy S5 sprzeda się lepiej niż HTC One M8 i Xperia Z2 to będzie to tylko i wyłącznie dowód na to, że Samsungowi udało się "wyhodować" jeszcze wierniejszych i jeszcze bardziej oddanych fanboyów niż ma Apple. Moim zdaniem w tym roku NIC nie przemawia za zakupem Samsunga.

  • 1

    11.  2014-03-25 16:54:53

    Co racja to racja HTC uzależnia jak thc:-D Jakość wykonania i Sense robią swoje

  • 0

    12.  2014-03-25 16:58:23

    @10 100% racji tylko co z tego? Jak biorę do ręki jakiegoś Galaxy i tel zwalnia przy przechodzeniu między pulpitami to wiem że tam się coś złego dzieje...

  • 0

    13.  2014-03-25 17:00:19

    A jeśli jeszcze ten telefon ma plecy pomalowane czarnym błyszczącym lakierem to wiedz że szatan maczał w tym swoje ręce

  • 2

    14. ~lool  2014-03-25 17:15:23  host: ptcnat.t-mobile.pl

    13 - mało tego, jak widzisz perforacje z tyłu obudowy to wiedz, że to nie skóra...

  • 0

    15. ~lokop  2014-03-25 18:06:46  host: 77-254-76-98.adsl.inetia.pl

    U mnie ruszył ten streaming

  • 0

    16. ~  2014-03-25 19:31:22  host: 89-70-100-183.dynamic.chello.pl

    @13 Jak z czarnego będzie tak samo schodziła farba jak z HTC One S to raczej podziekuję. Telefon mimo iż o niego dbałem bardziej niż o swoje dziecko po miesiącu już miał rogi bez lakieru. Do tego One jest bardzo duży jak na 5". LG w zeszłym roku pokazało klasę jeśli chodzi o ramki ale tylko Sony jakieś wnioski z tego wyciąga.

  • 0

    17.  2014-03-25 22:06:40

    @14 a jeśli wydałeś 2500zł na smartfon i plastik zgrzypi Ci w rękach wiedz, że to Samsung ;d

  • 0