Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja Google I/O na żywo

Konferencja Google I/O na żywo

Q! 27 Czerwca 2012 09:44

0 0
27. czerwca (dzisiaj) rozpoczyna się konferencja Google I/O, na której zaprezentowanie zostanie kilka nowości. Transmisję na żywo będzie można zobaczyć w Internecie.

Na konferencji, która potrwa do 29. czerwca, zaprezentowana ma zostać m.in. nowa wersja systemu Android, 4.1 Jelly Bean (ang. żelek). Wśród nowości pojawi się również najprawdopodobniej pierwszy tablet od Google, o którym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 18:30 czasu polskiego i będzie można ją obserwować pod tym adresem.


Źródło tekstu: Google, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2012-06-27 09:48:29

    Krok we wlasciwym kierunku :)

  • -1

    2. ~  2012-06-27 10:03:22  host: z29-11.opera-mini.net

    Nawet tego nie ogladam, bo zaczyna mnie zenowac podejscie producentow fonow na Androidze do ich wlasnych produktow. Jeszcze nie dostalismy wszyscy 4.0, a oni pokazuja juz 4.1. Nie bede sie wk....al!

  • 1

    3.  2012-06-27 10:28:22

    @2 ale 4.1 to raczej bedzie nieduzy update z udoskonaleniami.. bez zmian API itp.. wiec raczej bedzie to szybki update.. chyba kazdy wie ze zmiana z 2.3 na 40 to byla najwieksza ewolucja Androida i musialo to niestety potrwac ;/

  • 1

    4. ~zibi  2012-06-27 10:29:42  host: proxy2.netia.pl

    @2 mam do Ciebie pytanie Dlaczego google ma stać w miejscu i nie usprawniać swojego systemu ? Maja czekać, aż łaskawie firmy wprowadzą go na swoje telefony ? To chyba dobrze, że google nie oglada się za siebie i stara się dalej coś rozbudowywać/usprawniać. Wieć te swoje pretensje miej do sony, htc itd. a nie do google kup nexusa nie bedziesz miał problemu.

  • 0

    5. ~Marcin  2012-06-27 10:33:23  host: ip-37-209-132-85.free.aero2.net.pl

    a ja sie pytam gdzie sa telefony z dobrymi bateriami , bo mi np. jako uzytkownikowi nie jest potrzebny smartfon gdzie ma 100 bajerow z ktorych normalny czlowiek nie ma czasu kozystac.To chyba tylko dla piotrusiow Panow zeby sie podniecali "wow mam nowy smartfon "

  • 0

    6. ~zibi  2012-06-27 10:37:36  host: proxy2.netia.pl

    @5 no to jest osobna kwestia i się z nią zgadzam, bo ładować codziennie telefon to nie dobrze, jednak z drugiej strony poco wprowadzać coś od razu jak można kilka krotnie wiecej zarobić. Najpierw się bajeruje telefony po trochu, a pozniej jak nie bedzie już czym to się za baterie wezmą i znowu będzie zysk na tym

  • 0

    7. ~wojciech  2012-06-27 10:45:05  host: 77-253-165-173.adsl.inetia.pl

    @5 samsung e1080? :D

  • 0

    8. ~@7  2012-06-27 12:23:42  host: ckh216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja proponowałbym E2370

  • 0

    9. ~Arayan  2012-06-27 12:32:03  host: public-gprs533761.centertel.pl

    Kazdy smartfon spelnia to kryterium, wylacz zaawansowane funkcje i masz tydzien na baterii. A jak potrzeba to wlacz

  • 0

    10.  2012-06-27 13:18:18

    @5 stare bajery dzisiaj są standardem z którego codziennie się korzysta, te dzisiejsze 100 bajerów to za rok, dwa też będzie standardem. Co do baterii, to fakt, już ze dwa lata temu powinni zacząć wprowadzać coś nowego(technologia jest, prototypy są, tylko chęci brak). Poza tym, android 4.1 nie będzie drobnym update'm, będzie na tyle duży, że producenci nawet i za 2 miesiące nie wprowadzą go do urządzeń które nawet teraz mają 4.0.

  • 0

    11. ~  2012-06-27 19:18:10  host: 31.41.144.41

    Z tego co oglądam to najciekawsze będzie Smart APK Update, czyli nie będzie potrzeby pobierania całej aplikacji ponownie tylko zmienione fragmenty. Nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale podobno będzie to działało już od wersji GingerBread. Cały proces ma być automatyczny. Krok w bardzo dobrym kierunku. Ja i tak robiłem aktualizacje poprzez WiFi, ale teraz będzie to znacznie szybszy proces. Kończe bo właśnie prezentują Nexus 7 zbudowany przez Asusa :)

  • 0

    12. ~  2012-06-27 19:18:54  host: 31.41.144.41

    Ta biała ramka jest nieco wkurzająca. Za bardzo przykuwa wzrok.

Dodaj swoją opinię