Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Konferencja Apple'a na żywo

Konferencja Apple'a na żywo

LuiN 9 Września 2014 17:59

4 2

O godzinie 19 czasu polskiego rusza konferencja Apple'a, w czasie której firma zaprezentuje nowe iPhone'y.




Liczba mnoga jest w tym wypadku nieprzypadkowa, bo całkiem możliwe, że zobaczymy urządzenia w dwóch nowych rozmiarach, uzależnionych od przekątnych ich ekranów - 4,7 i 5,5 cala.


W plotkach pojawia się też zegarek Apple'a - iWatch, jednak w przeciwieństwie do nowych iPhone'ów, nie pojawił się on jeszcze na żadnych zdjęciach w sieci.


Przekaz na żywo z konferencji zobaczyć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone 6

w sumie: 28
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~xxxx  2014-09-09 18:27:16  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    @6 nie będę wchodził z tobą w polemikę wyższości świat bożonarodzenionych nad innymi... jedno zdanie na twoje pytanie, popatrz jak chodzi i czy wogóle jeszcze istnieje iphone np. 4s który jest starym telefonem a teraz zestaw jakiś telefon który wyszeł w tym samym czasie i zobacz czy one jeszcze są dostępne NOWE lub używki, takich porównań jest cała masa, nie czas nie miejsce na takie coś :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~AP  2014-09-09 18:35:57  host: 92.60.132.22

    Apple każe sobie płacić za markę, a większość telefonów dostępnych na naszym rynku jest dużo lepsza. Myślałem, że zabłysną tym iPhone'm i w końcu przesiądę się na niego, ale jednak szkoda pieniędzy na coś dla "szpanu". Nie mam 18 lat by "szpanować" przed kolegami telefonem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~xxxx  2014-09-09 18:38:21  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    @10 Masz rację, weź samsung trend+ z androidem, szkoda siana :) w końcu parametrami zbliżony do Ip4s/5...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-09-09 18:39:51

    Obejrzę sobie na Macu, ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby na innych przeglądarkach nie działało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    13. ~M.  2014-09-09 18:47:26  host: user-94-254-128-60.play-internet.pl

    Działa na wszystkich, trzeba mieć tylko wtyczkę QuickTime, apple pisze o Safari bo nie uznają innych przeglądarek ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~  2014-09-09 18:49:05  host: host-46-186-38-146.dynamic.mm.pl

    I nadchodzi ten jeden dzien w roku, prawie jak gwiazdka ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~garry  2014-09-09 18:53:11  host: apn-77-112-7-247.dynamic.gprs.plus.pl

    Czekamy na to co pokażą :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16. ~l3p  2014-09-09 18:53:27  host: p4FD34E02.dip0.t-ipconnect.de

    Sam jak posiadacz Iphone 5 czekam z niecierpliwoscia. Apple rzadzi, i zdanie innych, pisoczacych mnie nie interesuje Nawiasem mowiac, w tamtym tygodniu skorzystalem z bezplatnej wymiany baterii w Niemczech dla Iphone 5, dodam ze po okresie gwarancji-kompletnie za free.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-09-09 19:01:05

    alternatywa dla pozostałych http://tlp.is/3s3

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~JustMe  2014-09-09 19:05:02  host: cpc37-wolv14-2-0-cust377.16-1.cable.virginm.net

    Wczoraj była niesamowita premiera Jaguar XE, taka premierę rozumiem... ale IPhone 6 czy 23....:(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-09-09 19:06:32

    na "dzień dobry" wpadka z przekazem :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~l3p  2014-09-09 19:08:37  host: p4FD34E02.dip0.t-ipconnect.de

    Golarz Filip* Dzieki smiga dalej :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-09-09 19:10:22

    niezłe!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-09-09 19:10:40

    iphone 6 i PLUS

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-09-09 19:24:26

    Jak robili Iphone z wyswietlaczem 3,5 cala mówili że taki rozmiar jest najlepszy do telefonu, potem w Iphone 5 był wyświetlacz 4 cale, ponoć większy byłby niewygodny w użytkowaniu. A teraz proszę 4,7 cala i 5,5 cala hehe ... zaraz powiedzą że to znowu najlepszy iphone jakiego zrobili i jednak taka przekątną wyświetlacza jest optymalna. Amerykanie i tak we wszystko uwierzą :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Mapato  2014-09-09 19:46:41  host: 32-214-238-46.siec.alfa.pl

    Stream do obejrzenia tutaj: http://tlp.is/3s7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~*** nie działa  2014-09-09 20:13:52  host: apn-77-114-69-193.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja pier..... *** nie działa nawet zobaczyć nie można

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26.  2014-09-09 20:14:28

    Przykra sprawa z tym ekranem. 4,7 cala? Naprawde?!? Trzeba sie bedzie tym pobawic w sklepie ale naprawde czarno to widze :(

    Czyzby Xperia Z3 Compact byla jedyna alternatywa dostepna na rynku?