Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kończą się Sony Ericssony K300i w Plusie

Kończą się Sony Ericssony K300i w Plusie

sirmark 10 Sierpnia 2006 11:50

0 0
sonyericsson k300iKto chce kupić Sony Ericssona K300i w Plusie powinien się pospieszyć – jego sprzedaż powoli dobiega końca, nie są planowane nowe dostawy. W jego miejsce ma być wprowadzony telefon Sony Ericsson K310i.

Ceny telefonu w ofertach Plusa można zobaczyć w dziale Promocje.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson K300i w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2006-08-10 12:03:43

    oj ten plus - obecnie ma najgorszą ofertę telefonów na rynku - praktycznie żadnych nowości tylko starocie.

  • 0

    2.  2006-08-10 12:07:01

    U mnie na roczniku 17 osób w kalasie 39 ma k300i

  • 0

    3. ~ir4s  2006-08-10 12:50:25  host: ayl168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i bardzo dobrze!dawno nie bylo tak awaryjnego telefonu.jako pracownik plusa przyjalem ta wiadomosc z ulga.

  • 0

    4.  2006-08-10 12:50:32

    no to lipe macie

  • 0

    5. ~itka  2006-08-10 13:00:05  host: rt21.dka.pl

    No to chyba dobrze, że zamiast K300i będzie bardziej zaawansowany K310i ?

  • 0

    6.  2006-08-10 13:00:50

    Skoro ma być k310 to po co się spieszyć? Aha, jak to u naszych opów będzie na początku w bardzo "atrakcyjnej" cenie.

  • 0

    7.  2006-08-10 13:04:07

    k300i to lipa nie dziwię się że ich już nie sprzedają a taki popularny jest tylko ze względu na cenę a tak to lipa straszna....ekran 128x128 bez komentarza

  • 0

    8. ~dfg  2006-08-10 13:33:07  host: xm166.internetdsl.tpnet.pl

    iaro ekran k300i jest taki mały że szkoda gadać , ja się dziwie że to ma nagrywanie filmów

  • 0

    9.  2006-08-10 14:33:50

    wrescie plus zrobil cos dobrego dla spoleczenstwa i wycofal ten telefon ze sprzedazy - juz na niego patrzec nie moge... wszyscy go maja ! az mnie mdli, ten zabujczy wyswietlacz hehehe.
    A ten k310i - nawet mi sie wizualnie podoba bo co do funkcjito jak dla mnie za mało

  • 0

    10. ~sergiej  2006-08-10 14:34:34  host: eis117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ir4s
    dla Ciebie dobrze a dla mnie nie dobrze, bo za każdy telefon wysłany z punktu do naprawy inkasuje 24zł :]

  • 0

    11. ~dt  2006-08-10 14:52:32  host: wap.plusgsm.pl

    fajnie ze nowsze fony wypieraja starsze ale popyt na k300 byl duzy, wiec ludziom nie przeszkadzalo ze to nie jest najnowszy fon.

  • 0

    12.  2006-08-10 15:22:23

    Stare modele się kończą,a kiedy pojawią sie jakieś nowości?

  • 0

    13. ~Rambus  2006-08-10 15:47:52  host: cir85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ir4s - serio taki awaryjny jest?? A jak z motka V235?? Jesli chodzi o oferte telefonow to bylbym ostrozny i nie nazywalbym jej najgorsza na rynku. Boli tylko brak BenQ Siemens'ow i ceny paru sluchawek np. L6. A wiekszosc sie drozsza niz Orange, np K750

  • 0

    14. ~Rambus  2006-08-10 15:50:37  host: cir85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ups... blad chodzilo mi o to ze w Orange wiekszosc jest drozsza... sorki

  • 0

    15. ~  2006-08-10 17:19:48  host: dwb187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdy coś jest mocno popularne to najlepiej zaprzestać rozprowadzanie tego, wprowadzić coś nowego i przez najbliższe 2 lata zbijać kokosy na kosmicznej marży aż do niewielkiej obniżki przed wprowadzeniem kolejnego modelu. Chyba założę firmę telekomunikacyjna i będę robić ludzi w ciula.

  • 0

    16. ~Edek  2006-08-10 17:44:23  host: gaja.tpnet.pl

    W którym konkretnie cenniku pisze o SE K310i?

  • 0

    17. ~ir4s  2006-08-11 10:19:20  host: ayw224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rambus - w SE, przynajmniej w tych nizszych modelach, na potege padaja joysticki, takze nie polecam. Pozdr.

  • 0

    18. ~Rambus  2006-08-11 19:12:04  host: cim85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ir4s - dzieki za wyjasnienie. O joystick'ach o akurat wiedzialem. Nie tylko w nizszych modelach. K500i i T610 tez maja slabe, a nawet w niektorych K700i sie to zdarza. Doswiadczenia kolegow nie sa wiec dobre... Dlatego nie kupilem SE, a na te drosze szkoda kasy mi bylo.

Dodaj swoją opinię