Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Koncepcyjny SonyEricsson W1i

Koncepcyjny SonyEricsson W1i

LuiN 28 Lipca 2007 12:53

0 0

se w1i concep Koncepcyjne telefony rzadko doczekują się ujrzenia światła dziennego. Tym razem autor uruchomił wyobraźnię i, prócz samej grafiki obrazującej telefon, dodał proponowaną konfigurację.

O ile sam telefon wizualnie wygląda bardzo realnie, o tyle na takie parametry obawiam się, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…




Oto proponowana konfiguracja:
ośmiosystemowy moduł telefoniczny,
ekran dotykowy 2048 x 1024 pikseli,
Windows Mobile z odtwarzaczem Walkman 5.0,
3,2-megapiskelowe nagrywanie filmów,
główna kamera 20 Mpix,
optyka Carl Zeiss,
120 GB pamięci wewnętrznej,
procesor Intel 2 GHz,
głośniki 3x 6W,
Wi-Fi,
GPS,
czytnik kart miniSD/microSD/M2.

Źródło tekstu: justamp, wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38.  2007-07-28 23:11:42

    Nie zdąrzą na Euro 2012... Telefon przyszłość, kupie to w wieku 62 lat :D

  • 0

    39. ~  2007-07-28 23:33:44  host: 217.98.38.3

    moze za 5 lat bedzie to realne ... nie sadze zeby wczesniej sie to udalo.

  • 0

    40.  2007-07-28 23:49:38

    tomico...a w telefonach plastikowa optyke swojej produkcji... bla, bla, bla. Optykę plastikową i drewnianą obudowę!!! Co jeszcze tak poważny gość jak Ty napisze bez poparcia tego bąka(wypuszczonego) w faktach?! Skąd te info? Od MADMAX'a?

  • 0

    41.  2007-07-28 23:53:02

    Mnie szokuje to że SE zdradziło Symbiana na rzecz tego badziewia z M$...nie mogliby zacząć robic coś na platformie S60?

  • 0

    42.  2007-07-29 00:35:52

    Nie sądziłem, że tyle zamieszania zrobi fakt, że ktoś ma bujną wyobraźnię. Specyfikacja tego niby SE po prostu mnie rozbawiła i taką propozycję newsa puściłem do redakcji:) Traktujcie ten news z przymrużeniem oka - tak jak i ja traktuje. (ps. rzeczywiście z tym dzieleniem przez 1/2 to bym dopiero potwora wyhodował)

  • 0

    43. ~imprezes  2007-07-29 03:06:17  host: dew23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe jaki sposób chłodzenia procesora zastosują :) ?? na plecach plecak z azotem ?? :)

  • 0

    44.  2007-07-29 13:39:28

    #28 Vojteck: pojęcie masz zerowe na ten temat, OPTYKA sie liczy, a nie tylko marketingowe MPx, poza tym jaka matryca ... pewnie beda ogromne szumy przy 20MPx, no i w koncu po co tyle, bedziesz powiekszal paznokiec na pol sciany?

  • 0

    45. ~  2007-07-29 15:31:00  host: proxy2.anon-online.org

    no marzyc to mozna kazdemu i tworzyc koncepcje ale 2Ghz to musialby byc cooler w plecaku nie wspominajac o baterii ;)

  • 0

    46. ~mathew  2007-07-29 17:00:44  host: ecn194.internetdsl.tpnet.pl

    yyy ja nie wiem moze w 2012 cos takiego wyjdzie i wcale nie jest to az takie nierealne bo ja pamietam jak piec lat temu nokia 6600 byla okzyknieta sloganem "teraz juz nie musisz miec komputera ani aparatu fotograficznego wyjatkowa rozdzielczosc 0,3 mpix..." i co piec lat i produkuja nie tyle 10 razy lepsze maparaty i telefony o niebo lepsze ale nawet piecio i 10 mpixelowe aparaty w telefonach np samsung b600 pierwsze slysze o optyce cyber shot heh inteligentowi gratulujemy carl zeiss z plastiku tez dobre nie zapomiaj tomcio ze carl zeiss liczy sobie okolo stu lat i jest to specyficzny uklad soczewek i nie wazne jakiej one sa wielkosci jesli sa tak ulozone i pracuja zgodnie z patentem zeissa to sa takiej nazwy. teraz technicznie jest to niemozliwe fakt zeby zbydowac taki telefon w rozmiarach kieszonkowych alee postepujaca nanotechnologia i jeszcze miniaturyzacja...kto wie ale koncepcje to moze miec kazdy. ps istnieja lustrzanki ktore maja 22 mpixele nie wiem czy sa w sprzedazy wiem ze istniela i tylko maja polmetrowe obiektywy a zreszta jak ktos umie szukac w necie informacji to sam moze poszukac ja widzialem takie w wiedniu

  • 0

    47. ~kobaltus  2007-07-30 09:45:11  host: 80.50.201.74

    koncepcyjny.........w ten sposób każda firma może prezentowac swoje produkty podajac nieosiagalne parametry i mówiac że to koncept...:) Ja uwazam że to poprostu tania zagrywka pod publiczkę

  • 0

    48. ~grandolf2  2007-07-31 12:51:06  host: 80.54.27.31

    na świecie jest 5 takich prootypów i ja jeden z nich dodstanę do testowania a potem będę mógł go odkupić za 2,250 zł super telefon czekam na niego będzie 5 sierpnia :]

  • 0

    49. ~ja  2007-07-31 17:29:08  host: 251-195-54-80.promax-ck.pl

    grandolf2, obudź się już !! HALO, jesteś tam? Nie śnimy!!

  • 0

    50. ~miras  2007-07-31 22:24:27  host: an200.netis.net.pl

    Podobnie z niedowierzaniem na początku lat 70-tych czytaliśmy artykuły o telewizorach z pilotem i co?????.

  • 0

    51. ~danonek  2007-08-02 17:37:08  host: 87-205-165-76.adsl.inetia.pl

    super wypasiont telefon i do tego z systemem windows!!!! nikt mu sie nie oprze:-)

  • 0

    52.  2007-08-04 17:16:38

    Bezedura... :>

  • 0

    53. ~  2007-08-06 21:37:03  host: aayc119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    120 giga?? hehe mój komp ma 85 giga:)

  • 0

    54. ~Slazer  2007-08-25 12:41:00  host: aafc203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie wy sie tak tu kucicie jak o gacie genowefy pigwy a z kad wiecie jakie to jest grybe przecierz nie pokazali zdjecia od boku :D ;p ale na 2012 zdarza skokojnie..... 3 lata temu kto by pomyslal ze telefon bedzie mial 5 mbpix ?? (np. nokie n95 albo se k850i itd.... nie wspomne o wyzej wymienionym telefonie ) policzcie tak sobie 3 lata temu normalny telefon sredniej klasy mial aparat 0.3 mbpix albo wcale a pamiec jak mial 1 mega to byl luksus np jak reklamowali se t610 to jak byl reklamowany ?? pamietam jak ja wtedy mialem se t230i i bylem dumny ze mam takie cacko !! wujek wtedy sobie kupil t610 to patrzylem na ten telefon z niedowierzeniem ze to ma taki duzy wysletlacz i zwe ma aparat !! 3 lata temu 0.3 mb pix | dzisaj 3 mbpix | za 3 lata 30 mb pix !! |||| 3 lata temu 1 mb |dzisaj 2 gb |za 3 lat lata 2 gb x 2024 to ile ?? hu* wie !! 4048 gb !! ale wynik :D widzicie to teraz...... ?? ;/ ja o takim marze.... a co do tego cwelu ze go bedziez testowal to mi cie zal ... kto by dawal prototyp ktorych jest niby az 5 modeliu na swiecie (pewnie tylko tak sobie se napisal i nawet takiego tel teraz nie ma bo technologia na to nie pozwala imbecylu !!) to kto by dawal tak cenny telefon jakiemus wiesniakowi z polski (bo tak o nas mysla ) co ?? !! a taka moja relna odpowiedz to taka ze taki telefon BEDZIE NAPEWNO W 2012 !!!

  • 0

    55. ~reGGarf  2008-03-16 21:53:49  host: bud217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie śmieszy jak ktoś poważny mógł umieścić takie brednie tutaj :P Nie ma co liczyć na ekran 2048 x 1024 nawet w 2012, bo po 1 jest to bezsensem przy 3" ekranu, po 2 takie coś ma mało który LCD dziś (ja w laptopie mam 1920x1200 i jest to jak na razie najwyższa rozdzielczość w laptopach). A 3 x 6W, no nie rozśmieszajcie, i co może jeszcze membrany niskotonowe ;P 18W zjadłoby baterię w minutę. Bez jaj

  • 0

    56. ~djxtreme  2008-11-06 19:04:34  host: ccu49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no przynajmniej sie cieszmy z wyobraźni SE :)) Może coś wymyślą ;P Ale liczmy że im sie uda, może wsadzą baterię 12800mAh i zeżre baterie w 5 minut a nie w 1 minute ;] Przynajmniej ludzie wyobraźnie mają i z tego sie musimy cieszyć :D

  • 0

    57. ~gUT  2008-12-24 12:52:36  host: 088156212248.radom.vectranet.pl

    http://www.telefonino.net/new_files/images/global/Sony-Ericsson- W1_34831_1.jpg Ten juz bardziej prawodpodobny bedzie