Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komunikator GG zmienia właściciela

Komunikator GG zmienia właściciela

sirmark 30 Października 2015 14:56

4 16

Właściciel Komunikatora GG (dawny Gadu-Gadu) poinformował, że 30. października nastąpiło zbycie przez spółkę GG Network platformy na rzecz firmy Xevin Consulting Limited zarejestrowanej na Cyprze.

Jak poinformowano w komunikacie, transakcja nie wpływa w jakikolwiek sposób na korzystanie z Serwisu. Zmienia się jednak administrator bazy danych osobowych.




Nowy właściciel informuje, że można w dalszym ciągu korzystać z zainstalowanej na urządzeniu aplikacji Komunikator GG. Jeśli do 15 listopada 2015 roku użytkownik nie dokona jej deinstalacji, firma uzna, że w tym dniu nastąpi zawarcie umowy licencyjnej na korzystanie z Komunikatora GG, na warunkach określonych w regulaminie, a umowa dotychczasowa w tym dniu wygaśnie.

Źródło tekstu: GG, wł     

Dodaj do:

Tagi: gg | xevin consulting limited | gg network

w sumie: 64
  • 0

    49.  2015-10-31 11:19:00

    @ a o gg dysk słyszał?

  • 0

    50.  2015-10-31 11:19:15

    miało być @40

  • 0

    51.  2015-10-31 12:07:00

    Eee, tam. Używam na komputerze starej wersji 7.7, bo na tych nowszych pojawia się za dużo reklam. No i żadnych tam GG dysków. Jeszcze tego brakuje, żeby swoje prywatne pliki trzymać nie wiadomo gdzie.

  • 0

    52.  2015-10-31 12:41:05

    A ja z chęcią bym przygarnął jakiś fajny 4 ew. 5 cyfrowy numerek - taki jest łatwo zapamiętać :)
    Więc jakby ktoś miał na zbyciu, chętnie skorzystam :) wielu znajomych korzysta z GG w trakcie gier online.
    Więc jakby co, to proszę o info.

  • 0

    54.  2015-10-31 14:33:59

    @53 linak - wysłałem ci potwierdzenie na emaila :)

  • 0

    55. ~linak  2015-10-31 14:50:59  host: user-94-254-133-207.play-internet.pl

    #54
    Krzysiek
    Potwierdzam otrzymane od Was e-maile. Napływają nastepne - sprawę

  • 0

    56. ~  2015-10-31 21:28:20  host: ip-5-172-247-218.free.aero2.net.pl

    A co sądzicie o moim numerze - 36173x17? On jest taki wspaniały, że trzy lata temu przestałem go używać :-D

  • 0

    57. ~Co to  2015-10-31 22:44:25  host: 188.146.132.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    56. Dlaczego Twoj. Nr jest mnozony przez. 17 ?

  • 0

    58. ~yacan  2015-10-31 22:49:56  host: public-gprs358640.centertel.pl

    @53, @55 linak - i co dalej??? i o co chodzi w tej twojej odpowiedzi w poście 54, bo nie kumam??

  • 0

    59. ~  2015-10-31 23:06:37  host: n16-09-05.opera-mini.net

    57).
    :-D :-D :-D :-D

  • 0

    60. ~JustMe  2015-10-31 23:12:28  host: cpc22-wolv14-2-0-cust115.wolv.cable.virginm.net

    Miałem 4 cyfrowy zaczynający się na 2.... I mam to gdzieś....
    Już go nie mam bo nie mam 5 lat I kręconych włosów...

  • 0

    61. ~linak  2015-11-01 05:41:09  host: user-94-254-132-44.play-internet.pl

    @58 yacan
    Dostalem sporo e-maili na moj podany na tele. adres
    No i przekazałem GG chłopcu - teź zajmuje się grami i zabawami ale jest chory. Bardzo prosił - jest z Milicza.
    Jeśli nie masz nic przeciwko, to Twój e-mail zachowam tylko dla SIEBIE. Pozdrawiam

  • 0

    62.  2015-11-01 09:57:42

    @61 linak
    Oki, nie ma problemu - jak chłopak jest chory, to niech się cieszy z tego numeru :) a ja szukam dalej

  • 0

    63.  2015-11-01 10:04:24

    Tak więc napiszę raz jeszcze - może teraz się uda :)
    Chętnie bym przygarnął jakiś fajny 4 ew. 5 cyfrowy numerek GG - taki łatwy do zapamiętania :)
    Jakby ktoś miał na zbyciu, to chętnie skorzystam :) wielu znajomych korzysta z GG w trakcie gier online.
    Tylko teraz mam też prośbę - jak już ktoś mi zaproponuje taki numer, to niech przekaże go właśnie mi :)

  • 0

    64. ~adam22  2015-11-01 13:42:32  host: ip-224.212-91-26-0.dynamic.chello.pl

    yacan. Czy ty myślisz że tutaj siedzą idioci? Numer 5-cyfrowy wart jest kilkaset pln a numer 4 cyfrowy ponad 1K pln. Równie dobrze możesz chcieć żeby ktoś ci przelał 1K na konto.

  • 0

    65. ~Ja±  2015-11-01 15:38:05  host: n26-05-09.opera-mini.net

    64). A skąd tak wysokie ceny za... jeden numerek..?

  • 0

    66. ~  2015-11-01 15:38:57  host: ip-5-172-247-206.free.aero2.net.pl

    @65 Calm7, też się nad tym zastanawiam!

  • 0

    67. ~yacan  2015-11-01 17:25:51  host: public-gprs360242.centertel.pl

    @64 adam22 - no cóż, ja nikogo za idiotę nie uważam, ale jak widać (polecam przeczytać wszystkie posty, bo było kilka ofert) są i tacy, którzy niekoniecznie podchodzą do wszystkiego tak, jak ty - czyli patrząc przez pryzmat złotówek.
    Pozostaje jeszcze kwestia wymienionych przez ciebie cen - kolego, to że ty sobie wymyślisz jakąś cenę, to jeszcze nie znaczy, że towar pójdzie właśnie za tę cenę.
    Każdy towar wart jest nie tyle, ile sobie życzy sprzedający ale tyle, ile chce zapłacić zań kupujący - jest podstawowe i proste prawo popytu i podaży.
    A jakoś wierzyć mi się nie chce, żeby ktoś chciał płacić (za bądź co bądź wymierające już powoli GG) takie chore pieniądze, które sobie wydumałeś.

  • 0

    68. ~12369  2015-11-01 17:28:11  host: n30-04-08.opera-mini.net

    ÷65 ja za jeden......numerek tyle nie biere

  • 0

    69. ~  2015-11-01 20:38:42  host: 80.54.47.145

    Dla wszystkich uzywajacych starych wersji gg... dlaczego nie przesiadziecie sie na konkurencyjne aplikacje? Jest tego troche wspierajacego protokół gg.
    Np. WTW...
    Ja pamietam projekt konnekt spod stajni staminy, wtyczki, autorespondery, auto statusy i inne bajery... to byly czasy, a nie jakies tam fb messenger...

Dodaj swoją opinię